Používame cookies. Viac informácií tu. OK

7 mesačná dcérka nechce mliečko z flašky. Čo robiť?

dambldor
12. jún 2012

už sa trápime skoro 2 mesiace s kojením, lebo má už velké zúbky...

ikke
12. jún 2012

zavolat laktacnu poradkynu, zubky nie su dovodom na odstavenie dietata od prsnika...vravia 😉

bodka13
12. jún 2012

dojčili /dojčia sa aj zubatejšie šelmičky 😉
...treba sa poradiť tak ako píše @ikke 🙂

strapco13
12. jún 2012

ako radia baby..kontaktuj laktacnu poradkynu ... www.mamila.sk
trochu poopravi prisatie zrejme
zubky nie su dovod na odsatvenie
ja kojim 2,5 rocneho a takmer rocnu..a maju zubkov uz teda dost..may vsetky a mala uz ma 5 a teda pri spravnom prisati zub necitis 🙂

beton
13. jún 2012

s kojenim sa trapite nie kvoli zubkom, ale skor kvoli nespravnemu prisavaniu, nedobrej technike dojcenia. tie vznikaju najcastejsie v dosledku pouyivania flasky, cumlika, klobucikov. takze ak vies, skus si to odsledovat a poopravit sama podla http://dojcenie.wordpress.com/ako-dojcit/
ale este lepsie osobne s laktacnou poradkznou, kedze ide uz o vacsie dietatko s urcitymi navykmi.
pri spravnom prisati mozes citit maximalne otlacene horne zubky, dolne su pod jazykom, takze vyslovene zahryznut dieta nemoze. ak sa to deje az po dojcenie, tak skus trosku vychovy. "au, au , mamku to boli", zabalit prsnik akoze koncime. potom das o 5 minut, aby zas neostala hladna :o)) ona pochopi, ze mliecko nebude, ked bude hryzt a zariadi sa podla toho.

anjelicek26
13. jún 2012

Toto nie je o zuboch, dcerku som dojcila aj s plnym chrupom bez problemov 😉 Problem bude inde ;)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli