7 mesačný nechce mlieko z fľašky

romanka_369
8. júl 2014

Zienky mam problém..mam 7 mesačného synceka a odmieta mi piť mlieko z flase..zatne usta a otaca hlavu..doteraz ho pil aspoň v polospanku v noci ale posledné dve uz nepapa v noci..rano ho vypije cca 70-80 ml a večer mu don musim rozmagat susienky..jednine tak mi ho zje..skusala som už aj prichute do mlieka, dala som mu ho do flasky s ktorej pije vodu no bez úspechu..z lyzicky ho spapa..lenze to mu polovica vyteka kade tade..mal by ho piť aspoň 3x denne nejakych 500-600ml no,ja ledva doňho dostanem 130-150ml..co je dost málinko..ak máte niekto radu co s tým rada ju uvitam..

zita19
8. júl 2014

@romanka_369 nauc ho pit z poharika. To by mohlo zafungovat.

romanka_369
autor
8. júl 2014

@zita19 aj ta flaska na vodu ma ten sosak a vodu pije veľmi rad a veľa tak zato som skusila ale nepomohlo..skusim rano teda pohár..to ma nenapadlo tak dufam že trosku pomoze..

zita19
8. júl 2014

@romanka_369 dufam, ze zaberie. Daj mu len trosicka do poharika aby vela nevykydal, ale on to urcite zvladne, len musis okolo toho spravit primerane divadlo aby to mal ako uzasnu zabavu. Treba mu pridrziavat poharik pri pusinke a pomalicky naklapat. Moj syn od 4 mesiacov pil kase z pohara, lebo nemal trpezlivost cakat, kym mu s lyzickou nabagrujem do pusy. 😀 😀

romanka_369
autor
8. júl 2014

@zita19 tak to je šikovný teda 🙂..mne ani kase nechce zato tie kekse vecer alebo piskoty..vsetko iné zje s keďže to papa lyzickou asi aj zato mlieko tak chce jest len co s toho ked mu polka ide za krk :/..tak,uvidím a už sa tesim ako zareaguje na pohár :D

siska53
8. júl 2014

@romanka_369 kedysi boli flase s takum,naustkom,na,konci ktoreho bola lyzicka. Pamatam si to,mam o 4,5r.mladsiu sestru a ta tak pila tie polievocky a kasicky. Neviem,ale,ci take volaco este vyrabaju.