Používame cookies. Viac informácií tu. OK
17juraj17
7. mar 2019

@meggyinka Tak pravdepodobne sa odstavuje sama. Mozno jej prestalo chutit. Nezmenila si jedalnicok ? A taktiez UM ju viac zasiti a lahsie tecie. Ak mas vela mlieka odstriekavaj a daj do porodnice. Tam vacsinou su radi. Mam kamaratky ktore takto zasobovali cele mesiace porodnicu.

vikusjk
7. mar 2019

@meggyinka neockovali ste teraz niekedy v poslednych dnoch?

meggyinka
autor
7. mar 2019

@vikusjk nie neockovali
@meggyinka a jedalnicek som len obmedzila pecivo. Ja som jej uz davala parkrat krupicu z kravskeho 3.5% mlieka tak asi namiesto UM skusim to...len to kojenie bolo super.pohodlne hlavne pri zaspavani a utiseni kedze je vecne zaplakana tak ma to bude mrziet ak sa odstavi

miriam11
7. mar 2019

@meggyinka idealny cas na odstavenie

meggyinka
autor
7. mar 2019

@miriam11 aj u vas to tak bolo? Starsia mala 14mes ked sa odstavils no potom zacala odmietat vsetko mlieko a mliecne. Teraz ma 2roky a papa iba jogurt

ajka0207
7. mar 2019

@meggyinka a teraz jej davas UM? Davala sikontakt jej ho aj predtym? Ci len odkedy odmieta dojcenie?

meggyinka
autor
7. mar 2019

@ajka0207 nie rano som len skusila 3.5% normalne mlieko. A skusila som ho 1x teda take ciste. Kojenoe odmieta druhu noc a dnes uz aj od rana. Mali sme super rezim ze rano ked vstala a pred spanim si dala a hmed zaspala a tal dom ju. Terax musela hodinu hojdat na lopte lebo sa iplne jedovala ked som.sla s prsom

Tu začni písať odpoveď...

Odošli