Aj vaše dieťa sa pri kojení vrtí?

zanebudka
10. júl 2009

Ahoj dievčatá
máte aj vy "problém" že sa vaše bábo pri kojení vrtí, kope, prevracia, robí všeličo, len proste kľudne neje. ale popri tom je za 3 - 4 minútky najedený. aspoň sa tvári spokojne a v celku pekne priberá. Kde sú tie časy keď sa v kľude napapal? Malý bude mať 6 mesiacov.

jananinka
10. júl 2009

zanebudka, zabudni na tie casy, bude to uz len horsie 🙂 Samko uz zacina vsetko vnimat a nebavi ho "iba" papat. ak pekne pribera a je spokojny, tak myslim, ze je to v poriadku.

susanh
10. júl 2009

no aj my velakrat, vsetko okolo je strasne zaujimave, kazdy hlas co pocuje, vsetko co zazrie, a niekedy je to kvoli boleniu bruska. Ale malinky je ocividne s tym spokojny 🙂.

monika77
10. júl 2009

zanebudka ani nevrav... náš sa hrozne mrví, kope, škriabe, dva krát si cucne a zase sa obzerá ...ani neviem či sa stihne vôbec napapať .. ale zvláštne že to robí len pri kojení, nie pri flaške (ja už dokrmujem od 4 mesiaca)

zanebudka
autor
10. júl 2009

no to si ma teda potešila 😉 , tak aspoň viem že to robia a iné deťúrence a môžem byť spokojná, veru kde sú tie časy keď som ho nakojila aj pri telke, teraz len čo sa čosi mihne v okolí už tomu venuje pozornosť a prsník ho už nezaujíma, až sa divím, že sa vôbec naje

zuzana030
10. júl 2009

no a ja sa čudujem doma, že čo sa nám stalo...síce nekojím, ale fľaša nám je skôr na hranie ako na papanie, ide ma hodiť do plynu...ke´d držím 15minút a smiechy, mrvenie, otáčky, no proste všetko možné a jednu dávku si zje na 2*
ale tak asi sme v tom prelomovom mesiaci zaujímavom.. 😀 😀 😀

marosko08
10. júl 2009

ahoj zanebudka.kazde babo je ine a kazde papa inym sposobom.vrtenie sa pri papani je normalne.aj moj malinky sa vrti a mrvi nozickami a rucickami.najkludnejsie papa v noci a vo svojom prostredi.skus ho kojit na jednom mieste.papa Katarina

zanebudka
autor
12. júl 2009

ahoj katarína

väčšinou papáme na jednom mieste, môj čerto berto sa vrtí ešte aj v noci, len občas sa mu podarí napapať sa v kľude, kebyže to bolo len mrvenie, ale on kope, pretáča sa, každú chvíľu sa pustí a zas chytí, no nie je možné mu ani len hlavu udržať trochu v záklone, či takto väčšie deti už nemusia mať bradu a nos opreté o prsník?

vejinka
12. júl 2009

ahojte my mame to iste...lenze k tomu vsetkemu aj poriadne hryzie..najhorsie je ked si pyta papat a pritom len xce z celej sily zahryzt cvaka zubami a ja pri kojeni placem okrem toho skriabe trha vlasy stipe bucha do nosa do brady taka okuliare proste uz kojenie nieje to co byvalo...a samozrejme musim kojit len ked v miestnosti nikto nieje a je ticho inak bez sance aby sa napapal... 😖 vecer okolo 18:00 papa kasu a potom pije caj s flasky..a co s tou robi..ide ma slak trafit...a potom si mysli ze to moze robit aj s mojou cickou.. 😔

zanebudka
autor
12. júl 2009

vejinka to si ma vôbec nepotešila, ak si predstavím, že by ma toto mohlo čakať, už teraz mám strach a dúfam, že zuby mu pôjdu čo najneskôr.ale z druhej strany môžem byť rada že je v porovnaní s tvojim ešte zlatíčko, aspoň zatial, lebo inak je naozaj velmi dobrý chlapček, skoro vôbec neplače, aj spinká celkove dobre, ani veľký jedoško nie je. a ako vravím aj v pohode priberáme, chvíľu sme stagnovali a myslela som, že máme málo mliečka, začali sme jesť osem krát denne a následne aj priberať, poradila mám annag. akurát jeme z oboch prsníkov naraz.