Aké oblečenie mať pri dojčení v chladných mesiacoch?

fia
29. sep 2009

Ahojte mamičky, mohli by ste poradiť nejaké tipy, aké oblečko sa vám osvedčilo pri dojčení v chladnejších mesiacoch? Doteraz som si vystačila s tričkami a riasenými výstrihmi, ale jeseň je už tu... 😕

iinuska
29. sep 2009

fia, oblecenie nejako neriesim, nosim veci ktore som nosila aj ked som nekojila

brinzulka
29. sep 2009

mikina a pod to dojciace tricko...veci na gombiky...na mmb si hod veci na dojcenie...presmeruje Ta to na stranku...kde su veci spec.na to..

mami.sk
29. sep 2009

ja oblecenie na dojcenie tiez nejako neriesim, nosila som a nosim oblecenie ako predtym 😉

tilly
29. sep 2009

super sú blúzky, to len rozopneš zhora gombíky a ideš 😉

a kamoška nosila doť pončo, to mohla dojčiť aj v parku, hocikde...

bibi78
8. okt 2009

na bezne nosenie su dobre tricka a mikiny na zips - ja mam niekolko takych sportovych a potom svetriky a bluzky, ked nemas chut byt sportova 😉 ale tiez rozmyslam, ze dokupim nieco prakticke na jesen/zimu...

evitaka
22. sep 2012

Hlavne si babenky chráňte prsia, aby vám ich neofúklo - pekne v teplúčku musia byť. Najmä ak máte ešte malé babenko. Ak budete mať pocit, že sú studené, treba teplú sprchu na ne a dať to studené mlieko preč z oboch prsníkov, buď priložením dieťaťa, alebo odsávačkou - alebo oboje. Predídete tak hrčkám a zápalom v prsníku. 🙂

jaga123
23. sep 2017

jednoznacne WWW.KOJO.SHOP s ponukou triciek pre dojciace mamicky- z funkcnych materialov, sportoveho strihu.. za mna top!