Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké umelé mliečko dať dcérke?

Umelé mliekaBEBA mlieko
otiliahorvathova
19. feb 2020

Ahojte chcela by som malej začať dávať UM nakoľko asi môjho má málo.Aspoň raz za deň najlepšie večer.Lebo tak nič si nepospinká.
Skúšala som skôr už BEBU lebo som mala silný zápal bez problémov pila ale mala problém zo stolicou.Potom tie problémy boli dlhšie,a nakoniec nechcela ani fľašu chytiť ani cumlík.A pritom BEBU som jej dala asi len tri krát.Tak neviem či to bolo s mlieka alebo s niecoho iného.A teraz neviem či zas skúsiť BEBU alebo radšej iné UM.
Ďakujem za rady...

katuli3nocka
19. feb 2020

Určite by som len tak sama od seba nezačala prikrmovať UM. Malo by to byť po konzultácií s pediatrom. Lebo ASI má málo nemusí vôbec byť málo. Určite radšej konzultovať s pediatrom a nie tu na MK.
Trošku zodpovednosti by trebalo k prístupu. . .

otiliahorvathova
autor
19. feb 2020

@katuli3nocka asi len tak sama by som kek nezačala dávať UM mam odkojene dvojcata skoro do 2 rokov to nieje že nechcem kojit.A aj pediater už aj pred tým hovoril že trwba skúšať dávať a bol na tom že dokrmujem ale nakoniec som nedokrmovala lebo malá bola celkom spokojná no ale už lekár povedal že by trebalo skúšať.

diaalex
20. feb 2020

@otiliahorvathova ja som malej dala beba optipro 1 a našťastie nám sa osvedčila 😊 tiež na noc dávam 🥰

dzejsik
20. feb 2020

@otiliahorvathova my papáme Sunar premium, ešte v pôrodnici, keďže sa mi riadne nerozbehlo mlieko, mi dali na vyskúšanie domov najprv také vzorky malé, že ak sadne, potom nech si kúpime krabicu (mali aj iné ako Sunar)... tak možno by stálo za to sa opýtať v lekárni či nejaké také vzorky nevedia ponúknuť tiež

otiliahorvathova
autor
20. feb 2020

@dzejsik veď to by bolo naj lebo kupovať stale mlieko a zbytočne tak tiez to nieje výhra

otiliahorvathova
autor
20. feb 2020

@diaalex aj ja by som chcela len na noc,lebo mala sa stale budi nepospime ani hodinku vkuse.

otiliahorvathova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otiliahorvathova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otiliahorvathova
autor
20. feb 2020

@diaalex a aj ja presne tu bebu som skusila a pila ju v celkovom dobre asi tri krat som jej dala až potom tak nejak sa to skomplikovalo.Ona mala problem s kolikami tak neviem či ešte mliečko viac jej poškodilo alebo vôbec to nebolo miekom

diaalex
20. feb 2020

@otiliahorvathova no mne vďaka tomu malá zaspí o 22:00 a zobudí sa o 4:30 🙂

otiliahorvathova
autor
20. feb 2020

@diaalex wauu tak to by bol pre mma až luxus keď moja nepospi ani hodinku

diaalex
20. feb 2020

@otiliahorvathova moja tiež tak bola, max hodinku a ledva sme spali v noci, rev a bola hore ... odkedy jej dávame um na noc krásne spinka 😊

otiliahorvathova
autor
20. feb 2020

@diaalex och kiež by aj u nás tak pomohlo.Len mala ma.problem aj fľašu chytit aj cumlík tak to máme zatiaľ také nanič

tulipanicek
20. feb 2020

My sme s bebou mali tiež problémy. Dala som Nutrilon lebo ten obsahuje vlákninu čo Beba nie. Bolo to lepšie. Plus daj probiotiká. Najlepšie Infants Dophilus alebo biogaia

diaalex
20. feb 2020

@otiliahorvathova a uzdicku ma v poriadku? 🙂 ja mám avent flašku s takým širším cumlíkom ako keby bola na prsiach 🙂

lenuska9999
20. feb 2020

Ahoj. Ja som svojmu synovi dávala na začiatku tiež bebu, lebo mu ju dali už v pôrodnici keďže som nemala mlieko. Tak potom som už nechcela meniť. Ale mal z toho problémi so stolicou. Stále hnackoval, vrackal a bol aj dosť nervózny. Tak som to zmenila na nutrilon a od vtedy super. Je aj viac nasyteny, kľudný, žiadne problémi, hocikedy pospi aj celú noc... nutrilon je aj hustejsi ako beba. Ta beba mi svojou konzistenciou pripomínala mlieko z krabicky ale nutrilon je hustejsi , aj sa ti na ňom urobi taká pena

otiliahorvathova
autor
20. feb 2020

@lenuska9999 Ahoj,tak ďakujem za odpoveď potešila ma.....No po namahavych hodinách mala chytila fľašu a vypila a bola kľudná bolo vidieť že je konečne spokojná.A nakoniec sme dali nutrilon už som nechcela BEBU skúšať

otiliahorvathova
autor
20. feb 2020

@tulipanicek no tak snáď bude dobré, tiež sme dali Nutrilon a v pohode zatiaľ kľudná bola.A ano probiotiká dávam biogaiu.
Ďakujem pekne za info

ericka17
21. feb 2020

Ja odporúčam určite Hipp COMBIOTIK ;) Pil ho brat od narodenia, pretože nemohol byť kojeny.. teraz ho dávam môjmu malému, ale len ako dokrm zatiaľ a spokojnosť ... žiadne hračky a ani kolika.

otiliahorvathova
autor
21. feb 2020

@ericka17 ďakujem za odpoveď

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre