Ako často kakajú deti pijúce Nutrilon?

pimpa
9. máj 2009

Chcem sa vas opytat, ako casto kakaju vase deticky, co piju Nutrilon. Nas 3mesacny syncek iba raz za den kaka, nad ranom. Je to v poriadku? dakujem

mousunek
9. máj 2009

muj malej kaka uz nekolik mesicu taky jen jednou za den, take rano, (jak se probudi zacne blbnout rozhybe si streva a jde to ven) nevidim v tom problem pokud se vyprazdni poradne a neplace pak bolesti briska neresila bych to.....

zurka
9. máj 2009

Aj nasa mala je na nutrilone a kaka raz za den, vo vynimocnych pripadoch 2x. 😵

bershka
9. máj 2009

nasa kadi raz za tri dni. dr. povedala, ze je normalne ked nejde aj tyzden

junovka
9. máj 2009

bershka, pokial nekojis, tak nezda sa mi, ze by to bolo normalne , aby dieta malo zapchu cely tyzden 😖 😕 Pokial ja viem, tak viac ako 3 dni uz sa povazuje za zapchu a treba nieco s tym robit 😉

pietra
9. máj 2009

bershka, presne ako pise junovka, u kojeneho dieta je tyzden normal, ale dieta na UM by malo kakat minimalne raz 2-3 dni

pimpa, ak je maly spokojny a neboli ho brusko, tak je to v uplnom poriadku 😉

pietra
9. máj 2009

dcerka je od narodenia na ha nutrilone a v 3 mesiacoch kakavala 1-2 denne

evii
9. máj 2009

Moj maly je tiez na Nutrilone HA a kaka raz za den,sem tam sa stane,ze si jeden den vynecha,ale na druhy sa vzdy vykaka 😉 😖 .Tiez myslim,ze tyzden nekakat je moc,preboha ved to by musel mat vsetko za ten tyzden v crievkach...

junovka
9. máj 2009

...a strasne bolesti v brusku ☹

ingra73
9. máj 2009

aj nas je na nutrilone, a kaka 1x denne, no davam mu probiotika infants dophilus - bez tohto zazracneho prasku ho nutrilon strasne zapekal ☹

evii
9. máj 2009

No my tiez davame aj probiotika,tiez ho zapekalo.Najskor vytlacil po dlhom boji taku hustu bobulu a potom uz isla normalna kakanica. 😀 Ale trapil sa niekedy aj cely den a az vecer to vytlacil.

ncora
10. máj 2009

Ahoj pimpa tak mi pijeme Nutrilon comfort a kakame raz za tri dni a vsetko je v poriadku tak sa netrap ked kaka raz denne...