Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako často kojíte 10 mesačné dieťatko?

maba11
21. aug 2012

Dievčatá koľko krát denne kojíte 10. mesačné dieťatko?

strapco13
21. aug 2012

na poziadanie..kedy chce vtedy dostane, plus ponukam prsnik..stale sa tak dojcia..a to syn uz bude mat 3 roky a dcerka pomaly 14 mesiacov

dejka77
21. aug 2012

Ja som kojila tak ako aj predtym, cize casto, asi kazde 2-3 hod. Iba ked sme cely den behali po vonku tak potom len rano a vecer to niekedy vyslo.

janage
21. aug 2012

Obe na požiadanie 🙂 pri 1. aj každú pol hodinku- bola strašný cuciak 😀 druhú ráno, na obed a večer a samozrejme v noci 1 až 6krát podľa toho koľkokrát je hore - ona má podstatne menší záujem 😝

monikamajova
21. aug 2012

ja asi 7 x ale niekedy aj viac..ked sa v noci zobudil že "ham" tak mal aj 3x..inokedy raz..dcérku som kojila do 2 rokov a 8 mesiacov a to som už bola v 5.mesiaci tehotenstva..ona síce v roku a 3 mesiace sa v noci nekojila - v tom mi pomohol manžel....a keď som prestala riešiť počas tehotnosti,ako ju odstaviť,tak sa sa odstavila sama a povedala,že "ešte troška vydrž a potom už nechám bábätku" 🙂 a teraz sa tiež tak isto s malým kojíme ako v 10.mesiaci ale čo je hlavné - pustila som to z hlavy a neriešim.. 😉 každé dieťatko je iné...malá dutkala aj 45 min a malý 10 min a už uteká 😉

majka1981
22. aug 2012

ja kojim nadalej na poziadanIe a platilo to aj ked bol syn 10 mesacny.

kajkape
22. aug 2012

Ja 2-3x za den, rano po ranajkach, na obed a olovrant a v noci na poziadanie...mala ma 10 aj pol mesiaca 🙂

strociatka
24. aug 2012

ja stale kojim po kazdom jedle + kedykolvek na poziadanie, obe sme tak velmi spokojne 😉

raona
24. aug 2012

kojim ju na požiadanie, takze dakedy je to aj 5 - 6 x za den priemerne..a v noci to iste.. ale je pravda ze sa mi posledne zacala castejsie budit a vytiahne cumel s pusy a ziada prso.. tak z toho som troska nestastna.. ale inak ok.. som rada ze kojim.. popritom dostava normalnu stravu, ale ja miesto caju jej radsej dam prso..

mv1
24. aug 2012

ja kojím stále, kedy si slečinka vypýta, tedy má..a aj celú noc, spávame spolu, tak len zamrnčí a už sa kojí...je spokojnejšia a mne to zatiaľ vyhovuje 🙂

masinka
24. aug 2012

moja ma 10 mesiacov, kojim na poziadanie - ked idu zubky, tak aj kazdu pol hodinu, ked je v pohode a napr. segry sa s nou hraju, tak si aj pol dna na cuckanie nespomenie 🙂 vecer okolo siedmej si pocuca a ide spat, budi sa okolo jednej - tretej a potom ako kedy... spi so mnou, takze ma samoobsluhu, ja sa na to uz ani nezobudim 😀

euka210
26. aug 2012

v tom veku asi 6-7x za den, ale v podstate na poziadanie

sisac
26. aug 2012

ráno po prebudení,okolo 9 ked ide prvý krát spať,po zobudení,ked spí doma tak zas ked v kočiari tak ked prídeme domov,po večeri ked ide spať a v noci ked zamravká takže cca 5-7krát za den a v noci ako chce lebo tak nám to vyhovuje.Ale niekedy sa stane,že vidím cez den po nej,že chce piť tak dám

zuza.m
14. nov 2012

pozeram že všetky mate peknych papkačov,moja mala si na prsnik cez den asi ani nespomenie,teda ked ide spat a vnoci si pocucka ,niekedy mam pocit že sa len nacucne a dudka.ako keby mlieko ani nepotrebuje.cez den papa 3 jedla a spinka 2x pred ktorym si pocucka.niekedy viac niekedy menej.neni to malo??

Tu začni písať odpoveď...

Odošli