Ako často kojíte vaše deti v noci?

pacica
5. mar 2013

ahojte,rada by som chcela vediet ako casto kojite vase deti.napiste mi prosim vek dietata a kolkokrat sa koji v noci dakujem vam pekne

libka1
5. mar 2013

16 mesiacov - niekedy 1x a niekedy 7x 😝 zavisi od situacie - choroba, rastuce zuby a podobne sialenstva 🙂

lalus
5. mar 2013

13 mesiacov - 2-3x

svenka
5. mar 2013

9 mesiacov, kazde 2 hodiny, niekedy aj castejsie...
/vela toho nenaspim, ale co uz 🙂 /

slaviq81
5. mar 2013

13 mesiacov 3-4x

majulino
5. mar 2013

19 mesiacov co viem naisto tak 4x obcas sa aj nezobudim 😀

katkaseiner
5. mar 2013

6 mesiacov.... do 10 krat.. keby som to pocitala, tak sa zblaznim... podla mna jej idu zuby

sasenkah
5. mar 2013

2,5 mesiaca - neviem presne, cca 2-krat, vacsinou som v polospanku 😎

tinus7
5. mar 2013

14 mesiacov tak 2-3x, ale ked mal maly tak 2-3 mesiace tak to bolo cca 3-4x.

rebecin
5. mar 2013

9 mesiacov, minimálne štyri max. XY krát. Dnes do rána mal trojhodinový plačkoncert, zaspal po polnoci a do 6-tej ráno som ho kojila 5x. Po 6-tej bol už na jedno očko hore 😎 a pokukoval po mne, či už spím (manžel mal službu), ťahal ma za nos, vlasy a tak.

danjelca
5. mar 2013

6 mesiacov -2-3 X

zuzulla7
5. mar 2013

21mesiacov-niekedy ani nepočítam kolkokrat 🙂 , 4x a viac

pacica
autor
5. mar 2013

ty kokso som myslela ze cim viac starsie dieta tym sa bude menej v noci kojit 😀 asi som sa mylila cooo?@rebecin@tinus7@katkaseiner@majulino@slaviq81@svenka@lalus@libka1@

jozisko
5. mar 2013

Ahoj,máme 11 mes. a kojíme sa momentálne 3x od polnoci. Občas je to drina a stojí to veľa sebaobetovania, ale je to dobrá investícia do budúcna vidím to na mojej 8 roč.dcére. 🙂

zuzulka27
5. mar 2013

ja uz kojim raz a to az nadranom,mame 7 mesiacov,ale uzili sme si do 6 mesiacov kazde 2 hod.,potom sme zacali davat aj kasicku na dobru noc a vysledok,ale kojime sa stale 🙂

gaby21
5. mar 2013

Ahoj, moj ma devat mesiacov, a kojim tak 6 az 8 krat 😝

luba41
5. mar 2013

28 mesiacov - cca 3x 😉

boka79
5. mar 2013

mz mame 11 mesiacov a kojime casto, ani neviem, ale niekedy kazdu hodku, niekedy kazde 2 , dufam, ze bude aj lepise

martinaxx
5. mar 2013

14mesiacov 3x 🙂

novamamima
5. mar 2013

synček má 3 mesiace a v noci si už aj 5-6 hodín pospinkal, čo som iba uvítala ale teraz má zápal močových ciest tak poctivo každé 3 hoďky aby mal dostatok tekutín, čo je pre mňa krok späť, konečne som už trocha aj spala v noci 🙂 tak uvidíme ako to pôjde ďalej.

ninison
5. mar 2013

3,5m a tak 2-3x

miss_stanya
5. mar 2013

3 mesiace a tyzden- od vecera do polnoci aj kazdu hodinu a ked napokon zaspi tak po dvoch hodinach...takze minimalne 3-4 x

tinka9000
5. mar 2013

ja ťa asi jediná poteším - 10. mesačné a ani raz🙂 Vážne. To asi od polroka, len večer a potom ráno. Sú výnimočné stavy typu zuby ale to nie je našťastei často, a aj vtedy len raz či dvakrát. Takže ako tu čítam, som to asi vyhrala...

ragazzina
5. mar 2013

my mame 2 mesiace a v noci papame 2x 🙂

pacica
autor
5. mar 2013

baby aj vy to tak mavate ze po kojeni nemozete hned zaspat ze vam to trva aj hodinu aj 2? ja tym trpim ☹ uz je tomu tyzden co nemozem zaspavat

josenka
5. mar 2013

@pacica Mávali sme nočné nespanie po kojení, bolo aj trojhodinové - to som vzdala uspávanie a čítala som si. Upravilo sa to, napapá sa a spí. Spí so mnou, uspíme okolo 19.00, zobudí sa o 22.00, sťahuje sa ku mne a potom v podstate spíme a možno aj jeme, ja neviem 😀 , začínam to vnímať až nad ránom okolo 4.00. Definitívne stávame okolo 6.30 - 7.00. Ale - ide to stále k lepšiemu, takže žijem v nádeji 😉 .

pacica
autor
5. mar 2013

@josenka moja mala nema problem zaspat po kojeni skor ja ☹

josenka
5. mar 2013

@pacica Jój, tak to som nepochopila 😅. A tá kniha by ti nepomohla? Ja väčšinou už po pár stranách odchádzam.

jeemima
5. mar 2013

no baby vidim ze som na tom super ;)) ja mam 8 mes dvojicky a oboch kojim 1x aj ked sa zobudia niekedy aj 3x ale nedavam im zakazdym cuckat

aliza
5. mar 2013

@pacica zalezi od toho, ci v noci dojcit chces alebo nie. Ak to nechas na dietati, tak sa naozaj moze lahko stat, ze cim starsie, tym castejsie bude v noci 'dudlovat', zamerne pisem dudlovat, pretoze to nema nic spolocne s potrebou prijimu potravy, ani s citenim mamicky, je to uz len zavislost. Ja som dceru odstavila od nocneho dojcenia v 3.mesiacoch. Spavala celu noc bez budenia (so mnou v posteli az do 4 rokov 😀, takze moju pritomnost mala aj napriek nedojceniu), ale do roka sa mliecko samozrejme stratilo. Ale ja som bola aj tak rozhodnuta dojcit maximalne rok, takze nam to super vyslo.

finiska
5. mar 2013

mi kojime ako kedy 3 ,4 krat ked sme boly malicke tak sme spinkaly celu noc tak teraz si to nespanie uzivame .... aj by som prestala kojit ale neviem ako s tym zabojovat kedze moja lasocka je dost zavisla na cecusku 🙂