Ako dlho sa mi ešte bude tvoriť mlieko?

crystal333
7. sep 2013

Mam 2,5r.dieta, kojila som len 2 mesiace, z dovodu nedostatku mlieka... Problem je takyto, ze to mlieko sa mi este stale tvori, sice iba malo ale stale... Je to normalne??? Pred rokom som to spominala aj svojmu gynekologovi,ale ten povedal ze niekedy sa to stava, ale ani po roku tento problem nevymizol. Mali ste podobny problem. Dakujem za odpovede 🙂

ladytt
7. sep 2013

Normálne alebo bežné to určite nie je, to je už strašne dlhá doba. Treba ísť znovu za doktorom a povedať mu o tomto probléme, keď to nejde prirodzenou cestou alebo homeopatikami, bude musieť asi nasadiť nejaké lieky na zastavenie laktácie. Inak baby píšu niečo aj v tejto téme o tom https://www.modrykonik.sk/forum/laktacna-poradna/mlieko-aj-po-16-mesiacoch-po-odstaveni-je-to-normalne/

veronika1610
7. sep 2013

je to normálne

januliku
7. sep 2013

Ja uz rok nekojim a stale mam mlieko. Ale netvori sa mi, nevyteka, nijak ma neobtazuje, len tam proste je. Na sono prsnikov mi dr. povedala, ze ho mam este kopeeeec, ale ze je to bezne, mozem ho mat aj 5 rokov. Pokial ma to neotravuje, netreba to riesit.

wewe22
7. sep 2013

moja sesternica ma mlieko uz 9 rokov jej to vsak prekaza a tak brala nejake lieky na zastavenie treba sa informovat u gynekologa