Ako dlho zostáva potravina v mlieku, keď kojím?

majkyts
24. mar 2015

Nieco som zjedla,maleho bolelo brusko,ale az neskorsie a medzi tym som si to dala zas kedze som este nevedela,ze bude boliet.uz som ho ale nekojila dala som mu umele,aby ho zasa nebolelo a ja som si odsala. a tak by som chcela vediet kolko si musim odsavat aby tam ta zlota uz nebola? a aby mohol dalej pekne ceckat.dakujem Kolencikova

sharlotta
24. mar 2015

Podavanim umeleho mlieka a navyse z flase sa jednak znizuje tvorba mlieka a jednak riskujes odstavenie babatka, ktore si zvykne (niekedy aj po jednom raze) na staly tok mlieka z flase a zacne prsnik odmietat. Strava matky ma len minimalny, alebo ziadny vplyv na zlozenie mlieka, alebo akekolvek "bolenie bruska". Toto by uz mal byt prekonany mystus, no ako casto vidavam, mnohe matky tomu nadalej veria. Problemy mozu sposobovat najma mliecne vyrobky a v nich obsiahnuta bielkovina kravskeho mlieka. Pricinu nespokojnosti by som urcite hladala najprv niekde inde, noie v strave matky.

jama16
24. mar 2015

tak ja si myslim ze to neje ziadny mytus.Kojaca matky by si myla zasadne davat pozor na stravu a viem to z vlastnej skusenosti.kojila som dceru rok aj osem mesiacov a do pol roka dietata plne.z jedalnicka som vynechala strukoviny, kapustu aj tropicke ovocie neskor som zistila ze jej robi zle aj biele pecivo a proste potraviny ktore naduvaju.ale presne neviem ako dlho to ostava v mlieku,myslim si ked nieco zies tak jedno az dve dojcenia.tiez by som nestriedala materske mlieko s umelim.ked uz raz dojcis tak dojci je to urcite hodnotnejsie ako UM

domak2
24. mar 2015

Jedlo ide do zaludka- odtial do krvi- odtial sa tvori mm. V krvi ti nebudu plavat pomarance ani fazula, takze na mlieko to ma len maly vplyv. Ale su naozaj deticky viac citlive pri tych treba skusat co vadi, ale niekedy ich znervozni len nervozna mamicka co ocakava reakciu. Nevieme co presne mas na mysli, ale UM by som dala len vo vyhrotenych situaciach- specificke lieky, alkohol...

hameeda
24. mar 2015

to záleží od toho aký máš metabolizmus, ja mám rýchli tak mi to prešlo tak po 9 hodinách

mery24
26. mar 2015

2-36Hodin ja tak viem