Ako kakajú vaše deti po pridaní Sunaru 1 ku kojeniu?

erni
12. mar 2008

Ahojte,

chcem sa opytat ako kakaju vase deticky po pridani UM, konkretne Sunaru 1.
Moj maly ma 3 a pol mesiaca a pred nedavnom som mala laktacnu krizu tak sme mu dali cca 3x denne UM popri kojeniu a mal zelenu stolicu.
Teraz mu davam UM tak 1-2 za den/asi 60-90ml/ a kaka z toho aj 3x denne sice uz na zlto, ale aj tak mam pocit ci to nie je casto?
Ked som ho len kojila tak kakal raz za 3 dni.

silvika
12. mar 2008

kojene nemusia kakat aj tyzden, ja davam sunar + kojenie kakame raz za tro dni aj tak, ak je stolica fajn moze byt myslim v kazdej plienke, asi ma dost potravy ako vies, ze mu mas dat sunar a kolko?

erni
autor
12. mar 2008

davku mlieka vacsinou odhadnem od oka 60 ml zje bezne ked neni moc hladny,vecer mu dam najviac aby dobre spal ale aj tak sa zobudi za 2-3 hodiny.
a teraz ho mam zrovna na sebe a tlaci a to uz dnes kakal. 😖 neviem ci nemam prest na ine UM.

pietra
12. mar 2008

my sme na kombinacii MM a UM od narodenia a Kika vzdy kakala niekolkokrat za den. Pridanie UM moze zmenit stolicu. Kym vyrazne nezapacha, nie je vodnata, tak je to v poriadku 😉

zuzana105
12. mar 2008

erni, my sme tiež začali zo sunarom, lebo ho dávali už v porodnici, a malá mala tiež 2x zelenú kakačku, nám detská povedala, že taká zo sunaru býva, mne sa to ale nepáčilo, zmenila som um, ale kamoška malému stále dáva sunar, máva aj zelenú, ale nič si z toho nerobí, tak je to individuálne, vidíš, mne sa to nepáčilo, tak som to zmenila, jej to nevadí...

erni
autor
12. mar 2008

zuzi a ake mlieko davas?

zuzana105
12. mar 2008

dávam nutrilon hypoalergenny, ale nie sme alergici a kaká tiež niekedy aj 2-3x za deň, ono je to idividuálne

kikica
12. mar 2008

baby chcem sa spýtat mi mame mesiac aj tyžden maly papa po vačšine sunar1 lebo mam malo mlieka kolko je normalna stolica u maleho babetka mi mame tak 2krat za den a ked to neni davam mu rurku aby sa vykakal myslite že robim dobre ak viete tak mi prosim poradte dakujem

silvika
12. mar 2008

mne lekarka vyslovene rurku zakazala, lebo moze zleniviet crievko a ked bude vacsi bude mat problemy s kakanim, mne moj kaka raz za tri dni a rurku by som mu dala, len ak by mal vyrazne problemy s kakanim, ale tlaci sam. na tvojom mieste by som mu urcite nedavala a 2x za den je aj jaj. ale najlepsie skus sa spytat lekarky svojej alebo aj akejkolevk inej

erni
autor
12. mar 2008

ja som davala rurku len v krajnom pripade ked mal maly prdiky aj to len do 1 mesiaca, a potom papal Sab simplex kvapkjy co mu celkom pomohlo, myslim si ze az ked sa to s rurkou prehana je to navykove.
rozmyslala som aj nad UM-Beba ale vraj ta zapeka, tak si myslim, ze radsej nech kaka 3xza den nez aby mal zapchu a bolesti bruska.

kikica
12. mar 2008

dakujem baby za rady no a este otazka je to teda v poho ked kaka 2-3 krat a ma len 5 týždnov?a je na sunare

erni
autor
12. mar 2008

kikica v podstate je to aj nas problem,lebo mne sa zda ze 3x je to dost,ale zase ak su nase deti kludne a prospievaju tak je to asi v pohode,ja sa opytam na poradni.
inak deti este ked su uplne malicke casto kadia ,lebo sa cistia.

kikica
12. mar 2008

erni myslim či to nišeje malo?predtym mi kakal aj 10krat teda kim som kojila

erni
autor
12. mar 2008

tak potom je to OK, inak 10x za den to je fakt na skrachovanie co sa plienok tyka 😉 ale to je zaujimave ze to mal ked si ho kojila,mozno mal nejaku infekciu? je to tazke ked kadia je zle ked nekadia je zle 🙂 ja som spravila asi chybu,ze ked som mala laktacnu krizu tak som mu dala UM,mozno by som to bola zvladla aj bez toho

zuzana105
13. mar 2008

Zelená stolica je prejavom ochorenia v prípade, že ju má dieťa 5-7x denne, je riedka, striekavá, zelená ako špenát a zapácha.
Toto som našla na stránke mamatata