Ako kojíte?

minuska8882
12. jan 2012

z každého prsníka jedno kojenie alebo striedate pri jednom kojení obydva?

brumka
4. okt 2012

jedno kojenie 1 prsnik, takto sme do roka cisto len mlieko, bez ziadneho UM ci cajikov, dojcila som 15m

eveenka
14. okt 2012

mala by si sa riadit sama sebou a pozorvat na babatku ci m dost z jedneho alebo ci este chce, ak sa ti odpoji tak bud chce odgrgnut potom znova prilozit a ak uz nebude chciet tak je napapkane...ja som do cca 4,5 mesiaca kojila o oboch naraz + som musela aj prikrmova cez cievku priamo na prsniku bo vecer nam mliecko chybalo, a potom jej uz akosi stacilo jedno prsko, ale ked mam moc naliate tak jej ponuknem aj druhe trosku potiahne a uz nechce, tak pak zacnem tym, ktorym skoncila....riad sa sama sebou...

sachmetttt
14. okt 2012

Ahoj ja som moc toho nenakojila (no začiatlu som mala malu n aprsiach nono stop aby čo najskor dorazilo mliečko)ale povedala by som určite z oboch.. Však ty na to prídeš časom sama...Verím tomu každý si nájde nejaký postup čo najviac vyhovuje tebe a bábätku.. 😉

zulina9
14. okt 2012

Ahojte ja mam problem ze mam malo mlieka , maly sa prisaje ale nevytiahne mi vsetko mlieko, musim sa odsat najprv odsavackou a ked uz ani odsavackou nejde tak rucne odsavam. A rucne mi to ide lepsie. Napriek tomu odsajem maximalne30ml. Skusim este tu laktacnu pomocku a uvidime. ☹ Snad sa rozkojim.