Používame cookies. Viac informácií tu. OK
anjelicek26
2. okt 2011

@elisa7 - dvojrocne deticky urcite nepotrebuju umele mliecko a nepotrebuju ani flasku. Ak im chces davat dalej mliecko - tak mozes uz aj kravske normalne z pohara rano a vecer. Aj ked ja nie som zastanca dvat mliecko dalej po dojceni - nie je to potrebne. Ja som odstavila dcerku v 2,5 roku a tym padom sme s mliekom skoncili. Po dobe dojcenia uz dieta nepotrebuje pit mlieko, aby sa stravovalo vyvazene.

No ale k tvojej otazke - zacni pit salviovy caj, prsia pevne zviaz obväzom a jednoducho im nedaj. Ja viem, ze sa to lepsie povie, ako urobi, ale ja som to tiez tak spravila s mojim zavislacikom, inak to neslo, by sme sa kojili este v skolke, keby je to na nej. Treba sa rozhodnut, ze proste nie, dieta to vyciti. Najprv prestante kojit cez den a neskor aj v noci, za tyzden by mali byt odstaveny. Ponukni im vzdy alternativu, ked chcu prsnik - hrat sa, pit nieco ineho, oblubeny keksik, hocico, len nech na to nemyslia. Ono dva roky je dlha doba a su zvyknuty, treba chapat, ze to pre nich nebude lahke.

strapco13
2. okt 2011

@elisa7 mozno tvoja liecba je kompaktibilna s dojcenim alebo sa da najst iny liek /ked nechces tu mozes mi napisat IP/
uprimne..2 roky su asi najhorsi vek na odstavenie babatka....v tom case si babatko ukotvuje dojcenie a az potom nasleduju jeho /nie matkine/ kroky k samostatnemu odstaveniu
vyskumy dokazali, ze dieta sa dobrovolne pred 2,5 rokmi neodstavi...iba pri chybach v dojceni..cize bud ich odstavis nasilne ☹ alebo pockas, kym sa dobrovolne neodsatvia samy 😉

strapco13
2. okt 2011

@elisa7 a v jenom suhlasim s @anjelicek26 2 rocne deti ozaj nepotrebuju UM a flasku...kludne vyskusaj kravske mlieko plnotucne z normalneho pohara

Tu začni písať odpoveď...

Odošli