• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prebieha kojenie s malými prsiami?

4. júna 2013 
@desiik ahoj. Dakujem krasne za radu... uz je to tak trosku ,,neaktualne" - malinka ma uz 11,5 mesiaca... Plne som kojila 6 mesiacov, potom sme zacali s prikrmami - a este stale 4-5x denne kojim :slight_smile:
A je to fakt super
20. máj 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ovecka84 proste mne to nešlo ja neodcudzujem baby čo prosete nemožu kojít ked to nejde tak to nejde .. Ja by som rada kojila ale nedá sa a je to na každej z nás ako sa rozhodne :slight_smile: a ide o to že vela báb čo ma babo fajčí pije droguje a ked kojí to všetko ide na to babo tak niekdy je fakt lepšie ked sa dava sunar je to menej škodlive určite tu su baby čo fajčia a si aj piju alkohol alebo proste nedodržiavaju čo maju čo sa týka stravy a navažaju sa tu do baby čo proste ma problem z kojením .... nechcem tu žiadnu z vas urazit
22. máj 2012 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicka ja nekojim nemožem proste bola som z toho smutná ale tak čo už .. No tak som sa radila z lekárom ako prist o mlieko čo treba robit ..
22. máj 2012 o 18:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam tiez male prsia a kojila som v pohode, ono ked sa Ti spravi mliecko este budes prekvapena ako porastu...
Dokonca som lezala na izbe s babou co mala nejake Dcka a ona mala i strasne malo mlieka a syn sa jej vobec nevedel prichytit.
Ja som mala zas vela cize sestricky jej ho dokrmovali mojim, samozrejme s jej suhlasom...
Cize toho by som sa nebala...neboj, nakrmis ho... :slight_smile:
25. máj 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojjky ja mam tiež ledva A :slight_smile: naliali sa mi na na C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bála som sa ,že keď som predtým nič nemala a počas kojenia C , že budem mať strie. Nemala som s kojením absolutne žiadny problém, kojila som 6mesiacov, prsia som si pravidelne natierala žiadne strie, ale samozrejme,že pevnosť sa stratila, čo je úplne prirodzené:slight_smile:))
4. jún 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja mam tiez male prsia :((prve som nekojila teda len 3 tyz.ale tam bol problem ze maly bol tyzden v inkubatore atd...nechcel sa prisat ja nervozna....Druhe som si povedala ze kojit budem aj keby neviem co.Mala sa krasne prisala a hned sa mi zacali prsia nalievat az na c.Manzel ze super to ti tak uz ostane?No samozrejme neostalo ale kojila som 8mes.
4. jún 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok