Ako prestať dojčiť?

dorotka202
15. feb 2016

Viem,ze je uz vela diskusii o odnaucani sa od prsnika.ale chcela by som vediet ci ma niekto taku skusenost ako my.dcera ma dva roky v marci.koji sa cez den, ked si zmysli a aj v noci.niekolkokrat cez noc.jednu bradavku ma v ustach s druhou sa chce hrat.co mi hrozne vadi a chcem sa zbavit najpr nocneho kojenia.ale certik velmi vystraja.zacne revat,kopat,potom jej z toho zatekaju hlieny a ona sa dusi.po takom cirkuse zaspi.ale zas sa zobudi a zas chce mlieko a kedze spi s nami a chcem aby sa muz vyspal tak jej dam.takze je to o nicom.tak bude spat s muzom.ale bojim sa aby sa jej nieco nestalo z toho placu.nemoze sa zadusit tymi hlienami co sa jej robia ked reve?lebo vyzera to hrozne a mne trha srdce.a ako dlho u vas trvalo kym sa odnaucili od cici?viem ze chyba sa stala uz vtedy,ked bola mensia a nenastolila som ziadny rezim.mala reflux a stale vraveli ze kojit na poziadanie.ale teraz to uz nenapravim a do styroch ju kojit nechcem.tak vdaka za vase osobne skusenosti.

dazdovka
1. mar 2016

cauko dievcata, podarilo sa nam po 3 preplakanych nociach uplne skoncit s nocnym kojenim
🙂

dorotka202
autor
2. mar 2016

My stale dojcime.jedna preplakana noc s tatom a na druhy den hned teplota a kasel.takze sme nepokracovali.teraz sa tato musi ucit po veceroch anglictinu tak som rozhodnuta ze uz nebudem cakat a v noci cicu nedam.aj ked bude rev.tak uvidime.

alicka850
2. mar 2016

Ja som skoncila v 22mes. uplne vycerpana,nevyspata,znicena. Proste som povedala,ze mliecko nie je,odislo,mamainku bolia ciciky a nedala som viac. Ponukla som jej flasu s mliekom, ak chce nech vezme,ak nie,nebude mat nic. Zobrala,porevala jednu noc a bolo vybavene. Ziadna pomoc od (ex)manzela,vybavila som to sama. Ohromne sa mi ulavilo. Teraz ma to caka znova, cakam kym malemu vyjdu stolicky a ideme na to.

luca23
2. mar 2016

@dorotka202 ja som to tiez vzdala, nabehla som na dojcenie lebo mala vyse tyzdna chora, ale obmedzila som to na 1-2 denne (co je pokrok z 5-10), tiez jej davam vodicku vo flaske vecer, ked uz velmi jeduje a nechce, nakojim. verim ze postupne pomaly o chvilu prestanieme, hadam okolo toho 2r 🙂