Ako priberali vaše detičky?

jarmilka1985
26. apr 2013

Ahojte babule!
Asi sa nezvykne pisat tu take, ale ja som taka stastna! Dnes sme boli drobca vazit a pribral za 29 dni 1200g! A pza prvych 25 dni odkedy sme odisli z nemocnice pribral 1100g a pekne nam rastie a sa velmi z toho tesim lebo dcerka nam priberala malinko, pramalinko a syncek ide pekne s vahou hore. Vam ako deticky priberali/nepriberali? Pekne kojace dni vsetkym prajem,papa!

unavenasom
26. apr 2013

Super..gratulko..len tak dalej 🙂
moji tiez tak priberali, synovi to ostalo doteraz..je vacsi na voj vek, ale dcerka sa potom stopla /skoro som prisla o mlieko ale vdaka laktacnym poradkyniam sme to ustali/ ale ostala mensia, je drobnejsia na svoj vek..ale nic jej nechyba,

andrejka1974
26. apr 2013

@jarmilka1985 si ta najstastnejsia, co by som ja za to dala, keby moje deti pribrali aspon polovicu, ale moje deti su ine , priberaju malinko a drzia si svoju liniu az do dospelosti a pri tom jedia az az , jednoducho im to spaluje 🙂 🙂 🙂 🙂

mamkabeika
26. apr 2013

Môj malý pribral za 5 týždňov 1700 g a narástol 5 cm. Dr. hovorí, že je obézny. Aj keď sa dojčíme.

boka79
26. apr 2013

@mamkabeika ň
no to som sa musela zo srdca zasmiat, ze obezny, tak co mas za lekara, len tak dalej, on to vybeha

majka1981
26. apr 2013

@jarmilka1985 gratulujem 🙂
aj moj syn tak priberal, ako troj mesacny uz vazil 7,3 kg. prestal tak velmi priberat az ked stvornozkoval, do vtedy priberal velmi rychlo.e 🙂

iva87
26. apr 2013

@jarmilka1985 to je super 😵 Mne tak prvy syncek priberal, za 3 tyzdne 1300 g, teraz pri druhom som rada ked priberie za tie 3 tyzdne aspon 500 g, ako sa vravi kazde babatko je ine 😉