Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako prinútim bábätko sať?

zuzanka171
12. apr 2015

Maminky mam problem a potrebujem radu. z praveho prsnika mi babetko / 4 tyzdne / krásne papa, avšak na lavom mame problem. taha mi pekne len zo zaciatku kym ide lahko mliecko, cca minutku - dve. potom uz len drzi v puse sem tam potiahne, alebo si len cmulka ako cumlik. viem ze tam mam este mlieko, dokonca uz zacinam mat tvrde bolestive miesta na tom prsniku. odsavanie nepomaha, ani nahrievanie a masirovanie. mali ste niektora podoby problem? Ďakujem za kazdu radu! 🙂

orlik4
12. apr 2015

@zuzanka171 co tak opakovat pri dalsom kojeni prsnik a nevymienat ho? nech predides zapalom, lebo tie strasne bolia...

domak2
12. apr 2015

@zuzanka171 mozno zmenit polohu? Mozes lezat na boku, na chrbte, kadejako. Alebo ju najprv prikladaj na ten, ked je hladna. Ak ti to ma naozaj sposobovat problemy, skus LP 🙂

hnedoockozv
12. apr 2015

Kamarátka mala nieco take a vraj sa jej upchala niektorá mliecna zlaza..pichla si do prsníka- pokožky kde mala hrcu, ihlou a normálne jej z tade akoby vyšlo suché mlieko...potom 3 dni dávala horúcu sprchu odsavala a snazila si to rozmasirovat..info vycitala tiez na nete a pomohlo a potom už bolo dobre

pribinak
12. apr 2015

Asi by bolo fajn, aby papanie videla laktačná poradkyňa, určite je nejaká príčina preco nechce pit rovnomerne z oboch prsníkov

Tu začni písať odpoveď...

Odošli