Ako sa dajú spevniť prsia po ukončení kojenia?

lulu2407
3. apr 2008

Ahojte mamicky, chcem sa spytat a aj poradit, ako si viem sprevnit psia po kojeni. Ked boli plne mliecka, tak boli uzasne pevne a teraz nemaju ziadnu stavu 🙂 Rozmyslala som aj nad tabletkami Decolen, uziva ich niektora?

1234m
7. apr 2013

decolen je dobra vec,ale pomaha az po 3 mesacnej kure.zeny ktore ho uzivali pisali,ze to zabera,ale len na par mesiacov.max.3 mesiace a potom ich museli odznova uzivat.keby tabletky zaberali tak naco by boli chirurgovia?

janulka_ko
7. apr 2013

@1234m mne síce decolen pomohol, ale len počas uživania, potom prsia opäť odkvecli 😠 😒 zbytočne vyhodene peniaze. teraz som tehu a po odkojení sa chystam na plastiku, také menšie úpravy, spevnenie a modelovanie 🙂

1234m
7. apr 2013

pocula som,ze je nieco ako leaser na spevnenie prs.sesternica tam bola 3-krat a ma prsia ako keby nekojila.ziaden chirurgicky zakrok.poslem blizsie info,ak budem vediet nieco viac...

sylvia2012
14. jún 2013

@1234m prosim tz mozes poslat info ohladom toho co si pisala

optimalne_ph
12. sep 2013

@1234m uz si zistila nejake info o tom laseri?
Primar sestonedelia tadil dojcit 10min. na jednom a 10min. na druhom prsniku a maximalne rok aby "sme nemali prsia ako vyklepane placky"
teraz vsak po informaciach o dojceni, predne/zadne mlieko, o tom, kedy babatko naozaj papa a prospieva je tato jeho rada nerealna! A na vplyv odsavacky by som sa ho teda tiez spytala. !
Inym slovom tiez riesim ako budu moje prsia vyzerat ked sa mala odstavi :(

nivi
12. sep 2013

@optimalne_ph no a ja som dojcila 2,5 roka obcas mi tam mala vysela aj pol hodinu na jednom a predsa nie su lajdaky :P
myslim, ze to proste zavisi od niecoho ineho.

nicole003
6. jan 2014

@janulka7 to moze byt vdaka tej sprche.studena voda podporuje prekrvenie tkaniva a ako si to kazda dama vsimne pri studenej vode sa prsia ako keby stiahnu tym padom sa ,,trenuje,, aj pokozka.a fakt dobra rada 🙂 a nic si z toho nerob vela krat som to vzdala aj ja spolu s kadejakymi pazvukmi ale raz si hadam na to otuzovanie zvykneme

hviezdicka30
26. mar 2014

@veronikahel zabera ten krem na spevnenie, ci zvacsenie prs?

stanislavao
26. mar 2014

@hviezdicka30 zaberaju tabletky Decolen. ja som ich uzivala po sestonedeli a prsia spevneli. neni asi pravda, ze by narastli od nich, ale pevnejsie urcite ano a tym padom aj vyzerali vacsie.
toto
http://www.klubzdravia.sk/produkty/decolen_1243...
su na prirodnej baze.

hviezdicka30
26. mar 2014

@stanislavao zabralo ti to hned po prvom baleni? beries ich stale? co sa udeje, ak to prestanem brat? citala som, no su na to aj staznosti, ze sa to moc neoplati, tak asi je to individualne.

marijja
26. mar 2014

no baby,ja neviem...ja som mala prsia keď som kojila po mojom treťom tehu už nie sú...až sa sama hambím,keby som na to mala hneď idem na plastiku...ale raz si to doprajem,bude príležitosť....aspoň dúfam.mala som 5 a teraz ledva trojky ani by som neverila ža sa tak scvrknú... ☹ 😠

hviezdicka30
26. mar 2014

@janulka_ko a co stoji take domodelovanie prs?? uz to mas za sebou??

hviezdicka30
26. mar 2014

@1234m poporosim o blizsie info do spravy, vdaka

stanislavao
26. mar 2014

@hviezdicka30 ja som vybrala jedno balenie a mala som pocit a bolo to aj v zrkadle vidno, ze su prsia pevnejsie. pocity neboli ziadne, negativne ucinky ziadne. cena je prijatelna a ucinok bol pre mna uspokojivy. k tomu ked pridate cvicenia na spevnenie, tak podla mna prsia spevneju. ale viete, 100 ludi, 100 chudi a mozno to neucinkuje na kazdeho. ked som ich dobrala, nestalo sa nic. prsia sa uz nezmenili, "neovisli".

hviezdicka30
26. mar 2014

@stanislavao pardon za otazku, ale ake velke mate prsia? aby som vedela, ci to zabera na mensie, ci vacsie. tabletky ich iba spevnuju, ci aj zvacsuju? vdaka

erikakukinkova
2. aug 2015

Jej baby ja som asi pred 2 tyznami prestala kojit kukam si kukam dake babske rady tak ked ze od vtedy co ste tu pismenkovali ubehol daky ten rocik tak ako?casom sa to upravilo alebo sa uz do smrti budem hnevat na gravitaciu? Dik za info

kikinavivina
2. mar 2016

Ahojte baby ja mam trocha väčší problém ja som kojila pol roka iba z jedného prsníka lebo ten druhý sa mi vôbec neplnil.... No teraz mam medzi nimi 5 centimetrov rozdiel a neviem ako si ho mam zväčšiť tak mi prosím vás poraďte

mimikas
2. mar 2016

@erikakukinkova hehe no na gravitaciu sa asi hnevat budes, ale ja som cvicila na prsia a dost sa mi vratili spat, takze urcite cvicit a posilovat ich. Pripadne ist na plastiku a dat si ich vytvarovat