• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako to je so stravou po prvom roku?

18. januára 2016 
tynushqua - na cestovinky mozes nastruhat akykolvek tvrdy tucny syr, soli sa bohuzial nevyhnes v ziadnom ale nic sa nedeje :wink:
zavaraniny su asi najlepie domace a ak kupovane tak bez umelych farbiv a konzervantov :wink:
10. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este emenetal. ten spolu s parmezanom je najhodnotnejsi pre obsah vapnika
10. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, a to už můžu dávat ementál i parmezán? :confused:
10. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak my uz mame tiez 1. rocik :slight_smile: a tiez riesime co s papanim..
pre info:
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=432954

recepty:
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=372577
10. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eliotka jasne mozes akurat deticky maju problem s parmezanom je pre nich dost aromaticky :sweat_smile:
10. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, nám už bude brzy taky rok a už řeším, co mu budu dávat k jídlu. Přijde mi, že jí pořád to samé a bohužel mi zatím odmítá jíst maso (jakékoliv). Napište mi někdo prosím váš jídelníček, co třeba dáváte k jídlu, na pití atd. díky
11. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
geegee, ak mozem odporucit nejake piskotky, tak velmi dobre skusenosti mam s piskotkami od firmy Plasmon a Mellin. Kupis ich na nete v Baby foode. Ale maju tam toho viac, co stoji za pozretie. tu je linky na nich http://www.baby-food.sk/susienky-c-5.html
11. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a co puding z mlieka?..myslite ze obcas by sme uz mohli??
11. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nadulici, já ho dala už několikrát, uvařený z plnotučného mléka.
11. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem... :slight_smile:
11. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky mamicky, ja by som sa chcela opytat, co robite detickam zo sosovice/fazule, ako to pripravujete?
Pridavate len tak k ostatnej zeleninke, aby sa to vyvarilo, ci snad nejaky privarok? Dakujeeeeeeem.
11. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katarina robim normalne privarky, zahustim mliekom a celozrnnou mukou so zemiakmi a zltkom :wink:
11. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a malicku z toho velmi nenaduva? Troska sa bojim dat malemu hned tolko sosovice naraz, aby sa crievka nezblaznili
11. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katarina skus najprv z cervenej lupanes sosovice, z lupaneho suseneho hrachu, potom postupne mozes skusit sosovicovu alebo fazulovu polievocku so zeleninou a ked si postupne zvykne, tak aj privarok. NIekde vyssie som uz pisala, ked viackrat vymenis vodu, v ktorej fazulu namacas a aspon raz aj vodu, v ktorej strukoviny varis, je naduvanie ovela mensie :wink:
11. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem krasne, vyskusame : ))))))))) suroviny nakupene mame, len som do toho zatial nesla ...
12. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katarinka a cerv. lupana sosovica nenaduva vobec tak smelo do privrku :wink:
12. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, promiňte, ale nechce se mi to celé číst - 108 stran- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nevíte, jestli už můžeme žampiony? Malá bude mít za měsíc 2 roky.
Myslím,že už se to tady někde probíralo, ale teď honem nevím. Díky moc.
Já si myslím, že trochou bych nic nezkazila, ale raději se ptám. Ještě jsem je nedávala a třeba jí ani nebudou chutnat. :sweat_smile:
12. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jasně že jo, trochu určitě, je už velká holka...možná ne večer, jsou těžký na trávení, ale k obědu v poho, dělám maso na žampionech, a peta to jí, i když mu ty houby zatím vyndávám, ale už ochutnal:slight_smile:))
12. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o.k. , myslela jsem si to. K obědu budou zítra. Díky berenika :dizzy_face:
12. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hriby sa odporucaju az po 3 roku pretoze su tazke a maju velku vlastnost tahat zelezo z pody co je pre dieta nevyhov. ale mozno ze umelo pest. sampiony nie ale rozhodne su tazke :sweat_smile:
12. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Taky bych ráda udělala maso na žampionech, prostě žampionovou omajdu. Můžeme už teď ve 13 měs.? Houby bych mu vyndala, ale jako udělala s nima.
12. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eli, taky sem dělala žampionovou omajdu, dostal tam i dva plátky houbiček, protože byl zvědavej co to tam máma má :slight_smile: Sice se píše že se nedoporučují, ale myslím že jednou začas mu to neublíží :slight_smile:
12. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj eliotka, já to dělám. houby vylovím, štávu,omáčku dám.
12. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, nemam silu to hladat...
cibula a zeler a uz po roku mozu? dik
13. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u2jana ano uz po 10 mesiaci :wink:
13. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, v dm mají pomazánku z dýně (malý dýni miluje), ale jsou tam kešu oříšky, předpokládám, že mixované.Vím, že oříšky se nesmějí, ale vadily by i v té pomazánce?
13. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eli, oříšky se nesmějí kvůli nebezpečí zadušení-vdechnutí, jsou špatně vidět na rtg a pak kvůli alergiím...když jsou mixnutý, první riziko odpadá a ta alergie, záleží jak na tom jste. Ale po oříškách bývají dost velký reakce,jestli jste alergici tak bych se poradila s mudrou

Ikdyž je fakt že při jedný rodinný oslavě jsem danýse neuhlídala, vzal si klasickou křupku obalenou aašídama a byl v pohodě a to nesnědl jen jednu :wink: a řekla bych že arašídy a kešu je skoro to samý
13. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Eliotka,já bych řekla,že když zkusíš trošku tak pak uvidíš jestly bude njáká reakce nebo ne :wink: jinak tímto díky za tip,my to zkusíme :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já viděla tayk v dm různé pomazánky od alnatura, taky jsem o nich přemýšlela... Ty oříšky nevím, zda jsou namleté. Ony jsou to pomazánky pro dospělé, ne pro děti,a le jsou bio.
13. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mikulka,ono pomazánky pro děti snad ani nejsou,sand je paštika junior pro děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tu bych teda určitě dítěti nedala :wink:
13. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok