Ako to je so stravou po prvom roku?

sylvie
1. apr 2007

Ahojte kocky,
chcem sa vas opytat ako ste pokracovali so stravou po 1.roku, co vsetko ste zacali pridavat, co ste davali na ranajky, desiatu, obed, veceru.. cokolvek co vas s touto temou napadne mi mozte napisat. Vopred velmi pekne dakujem..

mikulka
14. apr 2010

inac: a co je majova brynza, je v něčem jiná?
a žinčica se dá kde sehnat?

Holky, hoďte mi sem recept na halušky, já bych je ráda udělala 😉 Vím o dobrém slovenském obchodě, kde mají výtečnou brynzu 🙂

inac
15. apr 2010

Majova bryndza je z cerstveho mliecka. Ovecky sa uz pasu vonku a zo zelenej travicky maju mnamkove mliecko, z ktoreho sa robi majova bryndza. Majovka je najchutnejsia, je uplne jemna a kremova. Po nej nasleduje letna bryndza, no a potom zimna, ktora sa pripravuje z letnych zasob, ktore zostanu skladom. 🙂 Zincicu u nas predavaju v takych bryndzovych stankoch, alebo v mliekarnach (neviem, ci u vas este take obchodiky funguju).

Nasa dr. propaguje stravu, ktora je pre dane obdobie aktualna. Preto vyzdvihuje majovu bryndzu, na jar vajicka a spenat. Proste aj pre deturence snazit sa uprednostnovat sezonne potraviny.

Halusky su jednoduche. Ocistene zemiaky nastruhat co najjemnejsie (pripadne zmixovat v mixeri), pridat hladku muku, sol, zamiesat na polotuhe cesto. Pretlacat do vriacej vody cez haluskove sitko. Ked vyplavaju napovrch vody, su hotove. Sup s nimi do misky a mozes pretlacat dalsiu davku. Opakujes, kym neminies cesto. 🙂
Malemu robim s cibulkou poprazenou na troske masla a posypoane hrudkovitym tvarohom. Miluje ich. Nam bryndzu rozpustim vo vlaznom mlieku, pripadne ju vymixujem s kyslou smotanou a na vrch skvarky, kto chce aj poliat mastou.
Kubkovi este nesolim, takze cesto mam najskor bez soli, posolim, az ked uvarim jeho davku.

jindri
15. apr 2010

Koupila jsem čerstvý kopr a ráda bych udělala koprovku, ale ještě nikdy jsem jí nedělala a v omáčkách nejsem zběhlá.
Poradíte prosím?

mikulka
15. apr 2010

inač: to je skvělý recept!

Já dělám koprovku tak, že dám smetanu ke šlehání do hrnce, k tomu plnotučné mléko s krátkou trvanlivostí.
Vedle si dám trochu mlíka s hl. moukou, rozkvedlám a dám do omáčky.
povařím, přidám trochu soli
vedle si povařím trochu octa, přiliji do omáčky, přidám cukr. Ochutím dle chuti buď cukrem, nebo octem...
nakonec dám kopr, stačí trochu povařit

Ale radši ji dělám z toho sterilovaného, ta z čerstvého se mi moc nedaří. 😕

mikulka
15. apr 2010

inac: a ty brambory nastrouhám syrové?
To bych mohla dát teda brynzu i malýmu...

eviska83
15. apr 2010

mikulka- ano surove 🙂
a ocot od kedy sa moze?

rimmel
15. apr 2010

eviska ja uz som dala napr v kapuste ku kacicke...ono ked si to zoberes v tom mnozstve co on z toho spapa vela octu nebude..ale casto nedavam iba ked mam daco navarene take octove a dam mu z toho na veceru 😉

rimmel
15. apr 2010

ale neviem od kedy sa moze, nikde to nepisu. 😕

mikulka
15. apr 2010

Já ocet dávám od roka a něco, ale malinko.

berenika39
15. apr 2010

jindri, koprovek je asi víc receptů, ale já jí dělám děsně jednoduše, v jednom kastrolu🙂))).
máslo, cibulku najemno (možná se nemusí, podel prdíků 😀 ), osmahnu. přidám hladkou mouku, jen trochu, aby to bylo jakoby jíška. zaleje se to studenou vodou a míchá chvíli, aby tam nebyly hrudky. jde to dobře, neboj.
vznikne omáčka - uděláš ji hustou, jak chceš. osolíš,opepříš,ale prckovi to nechám tak. tím je hotový základ a přidáš:
mléko,kopr,ocet,cukr - koprovka
protlak,cukr - rajská
trochu hovězího vývaru,nadrobno okurky - znojemská
(já nevím jak se ty věci jmenujou, prostě tam přidáš třeba vejce natvrdo, šunku,okurku = vylítaný ptáčky).

petr omajdy miluje,jen je moc nekořením a jíme je s těstovinami nebo rýží. knedlíky nejíme, ale u babičky měl a samozřejmě dobrý 😀 😀

ocet měl petr poprvé nedávno - kyselé okurky, a kopřivka jak blázen. tak bacha - jasně že to má každý jinak,. ale nejdřív opatrně. my jsme měli děsnou srandu jak mu chutnají, snědl třeba jen dvě malé.....a pak mi to bylo líto.

jindri
15. apr 2010

Berenika: díky moc. Aha, mléko, myslíš, že se nic nezkazí pokud dám UM? Malá je potencionální alergik, jogurty, tvaroh sice dáváme, ale kravské mléko bych se ještě bála ...
... a kolik tak toho mléka? Předpokládám, že taky vaříš dvě porce.
... mě se jednou udělala svědivá kopřivka po máku. Moc nepříjemný.

rimmel
15. apr 2010

jindri um mozes ale nesmies ho prevarit. 😉

berenika39
15. apr 2010

jindri: do vaření se mléka neboj, pokud jí ml.výrobky, nic se neděje. ale pokud bys chtěla dát um, nesmí se vařit, jde to udělat tak, že uvaříš omáčku bez mléka, pak si UM rozmícháš - na kašičku v trošce teplé vody - a to potom vleješ do omáčky, už nevaříš.
dávkování nemám tušení, vařím od oka, ale hlavně pro nás všechny, 3chlapy a já.
na dvě dětské porce třeba 4-5 odměrek UM?

ale fakt na vaření můžeš použít KM, na dvě porce 1dl?

lenka1smejka
15. apr 2010

baby uz ste dali detom segedin?Ide mi hlavne o kysele zele to uz ste dali?

berenika39
15. apr 2010

ne, já ne. nějak se petrovo bříško pořád nemůže srovnat s kořením - už měl u babičky bramborový guláš, doma ochutnal trochu normálního, s hovězím masem - a dvakrát mu bylo blbě, kňoural, pardon - krkal, pořád chtěl na záchod, ale nic, prostě je to na něj ještě brzo, tak netlačím na pilu. my doma moc nekořeníme, není na to zvyklý, přestože jí normálně s námi všechno.

lalus
15. apr 2010

lenka, môj Jakubko už kyslú kapustu jedol 😉 ale až tak okolo roka a pol sme skúsili pomaličky a v pohode. Teraz pekne s nami už papá knedlík, kapustu i mäsko.

berenika39
15. apr 2010

ale jinak je segedin v poho, proč by ne? zelí je zdravý, to petas jí, s bramborem a masem, nebo u našich s knedlíkem a masem.

rimmel
15. apr 2010

lenka nedala som segedin ale robila som kolozvarsku resp prekladanu kapustu a to mu moc nechutilo, no dnes zo sradny som mu dala ochutnat calamadu a to mu chutilo, ale predsa len tam davaju cukor 😅

u2jana
16. apr 2010

ahojte,
neviete, kolko krát do tyzdna moze 1,5r dieta vajicka?

rimmel
16. apr 2010

co javiem..take veci nesledujem 😅

berenika39
16. apr 2010

u2jana, normálně, jako vy....asi jich nejíte pět denně, nejsou moc dobrý při zvýšeném cholesterolu, ale prostě vajjíčka může.....
ani nevím,petr sní tak dvě,tři vajíčka za týden? většinou v jídle, už měl i míchaná, ale ne moc často. to je jen na tobě a vašich zvycích, jak moc vajíčkujete. po roce a půl už jí petr stejně jako my.

rimmel
16. apr 2010

wow to moj spapa tak 1vajicko za dva tyzdne 😅

rimmel
16. apr 2010

asi by som mu mala davat viac ze?

u2jana
16. apr 2010

... no ja jej to tiez nechcem stale davat, a tiez vajicka moc nemusim, ale popravde, momentalne, zas skoro nic neje , ale minule som je spravila zo zufalstva na ranajky miesane vajicka, len take na masle tak je to strasne chutilo...
a teraz ked otvaram chladnicku uz vykrikuje, ze pam-pam - to je prazenica 😉

rimmel
16. apr 2010

no akurat kukam po nete a pisu ze 3-4vajicka tyzdenne je ok, vajicka maju vela cholesterolu tak pozor nato ale inak su zdrave 🙂

rimmel
16. apr 2010

no tu prazenicu musim vyskusat, dam hned zajtra na ranajky 😀

u2jana
16. apr 2010

rimmel, dik za info... tak sme v norme 😉

minule som jej do tej prazenice zamaskovala aj mladu cibulku a cherry rajciny a v pohode to zjedla - co jej teda nechuti skoro nic...

mikulka
16. apr 2010

vajíčko dávám tak 1x týdně.

já dělala vepřo knedlo zelo, ale po tom zelí mu nebylo moc dobře.... Záleží, jak kdo snese, ale normálně se od roka snad může...