• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako to je so stravou po prvom roku?

18. januára 2016 
leni, tak to je super, toho bych se vůbec nebála, s tím kupovaným sušeným ovocem bych se trochu bála, často je právě přislazované, jak píše martina, nebo sířené (meruňky), takže bych volila bio :wink: Jinak ale holky někde psaly, že třeba přidávaj sušený ovoce do kaší, že ho předem namočí, aby změklo, a pak rozmixujou do kaše. Může to bejt dobrý, ale sama jsem to nezkoušela.
28. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka.m tak ja osmazim na drobno nasekanu cibulu na oleji, pridam trochu hladkej muky a zalejem cca 2l vody, povarim, pridam paradajkovy pretlak a ochutim...sol, ocot alebo cukor, podla chuti pretlaku.
z cerstvych paradajok...paradajky sparim, osupem, nakrajam na drobno, zalejem vodou, taka aby boli zakryte a varim, kym sa nerozvaria na kasu, ak sa nechcu, tak ich normalne rozmixujem. ochutim, podla chuti paradajok.

ak nechces robit zasmazku, mozes miesto muky zahustit ovsenymi vlockami.
na tanier postruham syr a zalejem teplou polievkou a oblizujeme si vsetky prsty...my s mm si este davame vegetu.
28. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji sirinka,zítra ji uvařím a dám vědět,jak jsme baštili,budu ji muset uvařit taky zatím z protlaku,protože ty rajčata ted v zimě moc vábně nevypadají. :unamused:
28. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka.m no a hlavne ak chces poctivu paradajkovu z paradajok...potrebujes ich hrozne vela...niektore davaju zeleninovy vyvar a menej paradajok, to ja radsej pouzijem ten pretlak...najlepsie sa mi osvedcil tesco pretlak v skle. inac na tie dva litre das bud dve male konzervy, alebo jednu velku...
28. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak náš zmlsánek polívky zahuštěný moukou vůbec nejí, asi si myslí že je to kaše :sweat_smile: ale s těma vločkama mu to chutná moc. Akorát já prostě jen rozvařím rajčata, dám bazalku a trošku skořice a nakonec ty vločky. Už mi holky tady psaly, že je skořice alergen, ale tak si myslím že když mu doteď nevadila, tak že to bude bez reakce i nadále.
28. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka,
myslela som kupovane, no asi v tom nieco bude popridavane :unamused:
petka80,
ano, potom uz len bio, alebo domaca vyroba :slight_smile:
28. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mam jednu otazku

malemu nachadzam v stolici casto cele kusy potravy, uz mu nemixujem, lebo chce papat nepomixovane, ale napriklad dnes som mu nasla kusky mrkvy v stolici co poriadne nerozzuje a prehltne, je to velka chyba? mam mu este mixovat? bude mat rok a pol onedlho
28. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hlcem kusy doteraz, u mna je to asi zlozvyk, ale co s malym dietatom....
28. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj ja niekedy nachadzam kusky jedla drobcom v stolici :unamused:
29. jan 2009 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana76 - my papáme nepomixované od 10 mesiacov a to máme doteraz len 6 zubov, takže si myslím, že mu už nemixuj (a ešte keď chce papať sám také). A kúsky potravy v stolici? Jasné, aspoň nikdy nezabudnem, čo mal malý včera na obed :grinning: :grinning: My totiž niekedy ani tých 6 zubov nepoužívame :wink:
29. jan 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme také kousky mrkve,čočky,apod.ve stolici.......v pohodě,já myslím,že se nic neděje. :wink: .My už papáme skoro od 7.měsíce velké kousky,pokud jsou měkké,tak není problém,malá to spíš vyžaduje a nechce jídlo na "kaši"ale s kousky :slight_smile:
29. jan 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana aj klarka to robievala, ale v poslednej dobe uz nema kusky v stolici, eda obcas este hrasok alebo kukuricu...hlavne jej prizvukujem, aby vsetko pekne pohryzkala... :wink:
29. jan 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes prvy krat urobila fazulovu polievku s mrkvou,mala nenormalny uspech a granadier - taky s mrkvou dnu,tak tiež chutil,som zvedava čo vymyslim pozajtra

inač,ešte varite oddelene? bo ja potrebujem asi novu sadu hrcov,bo to už je des
29. jan 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este vacsinou varim oddelene...
29. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni a jak delas fazolovou polevku. Mala polivky ma rada a ja umim jen masový vývar ci bramboračku...no a dal uz nevim. TReba takovej brokolicovej krém bych zkusila nebo porkovou, mate nekdo recept?:
29. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu fazulovu som robila- 12 hod som nechala namočenu bielu fazulu, potom v tej vode čo bola namočena dala ju variť,ked bola fazulka polomäkka tak som pridala velku mrkvu na kolieska pokrajanu, a ked to bolo hotove asi za necht morskej soli a cele som to pomixovala,je to taky fajn husty krem

a broko robím tak,že v jednom hrnci dám uvariť zemiaky,v druhom dám asi na 15minut variť brokolicu-rozobratu na ružičky,potom k nej pridám vegetu,sol a primiešam 1 kyslu smotanu,dam tam uvarene zemiaky a cele to pomixujem ponornym mixerom
29. jan 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sirinka-tak jsem dneska uvařila tu rajčatovou polévku,akorát jsem do ní ještě přidala uvařené drobné těstoviny,aby to bylo sytější a pane,jak všem chutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ještě jednou děkuji za recept.ani nezbylo na zítřek a to jsem si myslela,že nebudu muset zítra vařit! :grinning:
29. jan 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ JA ROBIM PARADAJKOVU AKO SIRINKA,TEDA skoro ako,alebo celkom skoro ako ona :grinning: , + ked je hotova,dam dnu cerstoviny PISMENKA ,chvilku ešte povarim a odstavim.Polievka zhustne,a potom samozrejme kwed načerpem tak posypem struhanym syrom,muž sa jej nevedel onoho času "dožrať" ,ale posledne mesiace jej dal razne STOp ,kedže sa jej prežral :grinning:
29. jan 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: veru ani u nas nikdy paradajkova neostane na druhy den...ja moc cestoviny v nej nemam rada a ryzu uz vobec, preto do nej davam tu cibulu...starka mi kedysi robila tak, ze cibulu narezala na tenke mesiaciky a tak ich v polievke uvarila...
29. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cibulu bud nastruham že ju nevidno,alebo pomixujem na minidrobne kusky,a bez cestoviny by to nik nejedol,samozrejme zaklad je syr :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a manžel ,ked počul prvy krat,že som urobila paradajkovu,ta sa až urazil,že on taky humus od školky neje.a ked som ho donutila zjesť,tak sparal do večera sam cely hrniec a vychvalil,že superna,že on si myslel že tam bude ryža ako v škole :rolling_eyes:
29. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šikovné holky, super receptíky :wink: už se těším, až nějaký vyzkoušíme..moc dík!! A kdo máte ještě nějaké tipy, tak pište, pište :sunglasses: Jak jsou na tom vaše dětičky např. s omáčkama??

My jsme byly skoro doposud jenom na kupované skleničkové stravě, teď poslední týden mi teprve jí i mnou vařené a zatím to byla jenom zeleninka s přílohama..už se fakt těším na nějaké ty polévky :slight_smile:
29. jan 2009 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabou,omačky-hm- stale som mu robila mäsko v polievke,potom som ho nakrala a kus polievky so zelninou zahustila mukou a pridala mäso.
Až minule som skusila inak,že som osmažila cibulku na oleji,rastlinnom, nato dala zajaca,osahla ho,zaliala vodou a dusila,nakoniec som šťavu kus zahustila hladkou mukou a mäsko pracne obrala a poktajala nadrobno,kedže zajac je taka tvrda gumena pakuda,že ani ja by som ho neprehrýzla - to som hodila nazad do omačky a k tomu len čiste zemiaky a šiel sa zblazniť po tom. Takže toto budem robiť na cibulke už častejšie. Ine omačky vzhladom k veku a atopic.terenu neskušam
29. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malej omacky nerobievam, skor kase alebo privarky...
29. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake kaše? a privarky ako?
29. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zemiakova, zeleninova, ovsena s roznymi koreninami a primiesam masko...alebo ryzu uvarim uplne do makka a tak pridam zeleninu a maso, skoro ako rizoto, postruham syr.
privarky robim ako klasicky pre dospelych, len ich doplnim kyslou smotanou alebo jogurtom miesto klasickej smotany alebo mlieka...
zahustujem vacsinou ovsenymi vlockami.
29. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my když už nevíme, co k večeři, tak bramborovou kaši, do toho nakrájím cherry-rajčátka a dětskou šunku.Vše zamíchat. To je mňamka :wink: Jednoduché a malá to má moc ráda, protože může papkat i sama. Drží to dobře na lžičce, tak se trefí snadno do pusinky, aniž by jí to spadalo :slight_smile:
29. jan 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasicku sladku smotanu do privarkov, polievok nedavate?? bo ja davam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ina mna zase vzdy zachrani maslova hrianka...ked uz nic ine nedokazem vymysliet a ukuchtit :grinning:

monkap ja este nie...ale od roka sa do varenia uz moze...
29. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
smetanu také zatím nepoužíváme
29. jan 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my děláme krémovou polévku tak, že zahustíme rozmixovaným bramborem. A místo smetany dávám sunar. Dostali jsme dvě krabice a Alex to zaboha nechce
29. jan 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok