Ako to je so stravou po prvom roku?

sylvie
1. apr 2007

Ahojte kocky,
chcem sa vas opytat ako ste pokracovali so stravou po 1.roku, co vsetko ste zacali pridavat, co ste davali na ranajky, desiatu, obed, veceru.. cokolvek co vas s touto temou napadne mi mozte napisat. Vopred velmi pekne dakujem..

sisstin
29. apr 2009

mjanca: mně se ty stránky taky líbí..ale ty jídla mi přijdou pro děcka, který už normálně koušou a jedí..což u nás nehrozí...ale recepty zajímavý...já si to aspon čtu 😅

kinsli
29. apr 2009

sisstin: No neboj, já si taky chodím pro obědy do ZŠ 😀 😅
Né že bych neuměla, nebo byla líná, ale prostě jíst 3 dny stejný jídlo mě fakt nebaví 🙄
Hlavně my se z oběda najíme všichni a za 50,- já fakt neuvařím 😝

caira
29. apr 2009

holky ohledne toho spani- u nas to vcera taky byla pecka, mala sla spat v sedm, v osm rev a 60ml mlicka , v 23h rev a 60ml mlicka, v 1.30 rev ( zvladnuto uspat bez mlicka) 3.30 rev 90ml mlicka, 6.h manzel 😠

vetsinou se mi vzbudi v noci na mlicko jednou a to tak mezi 4-6 rano ale vcera to teda bylo neco, asi nejaky skrvni na mesici, ci co...

sisstin
29. apr 2009

kinsli: já jíst každej den normoš oběd, tak přiberu tunu asi 😅

kinsli
29. apr 2009

mjanca: Díky za odkaz 😉

kinsli
29. apr 2009

sisstin: kecale, co si vzpomínám na fotky tak ji jako protek, co by to bylo za život ani se nenažrat 😀 😀 😀

mjanca
29. apr 2009

kinsli: neni zac
sisstin: nic si z toho nedelej, vsak on jednou zacne 😉 . Lucce to taky trvalo, mezi 8.-10. mesicem mi temer nic nejedla a ted basti normos - tuk tuk 😅 . On si jednou necha rict 🙂

kinsli
29. apr 2009

caira: Tak to Ti mléko pije fakt po drtkách, Kačka si dá těch 180-200 ml než jde spát a přes noc už jen čas a ráno mlíčko až když se matka vykulí z pelechu 😅

mjanca
29. apr 2009

jinak ja varim na 2 dny, pro nas i pro Lucku, nekdy osidim nas. Dneska mame jidlo spolecne.

sisstin
29. apr 2009

mjanca: akorát, že my jsme starší než vy 😅 😅 😅 😅

kinsli: no já jsem hubená proto, že bude nežeru..nebo žeru a hodně cvičim..ted mám zrovna lemrovské období, můj jedinej pohyb je aspon procházka s kočárem..tak se musim krotit 😅 ale kdyby bylo na mně..tak hubu nezavřu a žeru a žeru a žeru 😅 😅

kinsli
29. apr 2009

sisstin: To by se mu líbili hamánky 😀 to je taková kaše 😅

sisstin
29. apr 2009

caira: koukám, že furt držíte mlíko...tak lepší, než nic že 😅 já mu ho zkusila ze srandy na roce dát..a okamžitě blééé 😅 😅 😅 😅

sisstin
29. apr 2009

kinsli: no hamánky mu taky chutnaj 🤐 ale moc to nekupuju, bo mi to přijde děsný...ale on je má rád 😅

mjanca
29. apr 2009

mliko davam rano a vecer, v noci nahazuju kdyztak dudel, protoze si myslim, ze najezena je dost. V noci se budi tak 2x, nekdy je to horsi.

sisstin
29. apr 2009

no tak já o buzení se v noci pomlčim že 😅 😅 😅 😅 a hlady to fakt není 😅

mjanca
29. apr 2009

sis: ja vim, ze jste starsi 😉, ale i tak bych z toho nemela hlavu 🙂

sylvar
29. apr 2009

caira, to je jako bych viděla naši malou, to bylo to samé ještě před dvěma měsícema 😒
teď už ne, sice se v noci sem tam vzbudí,ale více spí celou noc, možná někdy dudlíka,ale mlíko už nedávám, uff, po skoro dvou letech a vstávání co 2hodiny fakt úspěch

sisstin
29. apr 2009

sylvar: vy jste zas opačný závisláci než my 😅 😅 😅

kinsli
29. apr 2009

sisstin: Mě se líbilo období 2 měsíce po porodu, to jsem měla oproti váze před porode -27 kg 😀
a s Kačkou jsem přibrala 14 kg, takže to bylo fakt hodně luxusní 😵 😵 😵
Ale samozřejmě, tělo přešlo šok a vše se vrátilo téměř zpět mezi červen - prosinec.
Teď mám tak -3 kg než před těhu.

mjanca
29. apr 2009

sis: tobe se porad taky budi? ja si dala limit,, ze v roce to bude urco lepsi, no, o neco je, ale celou noc nespi, porad se tam mele, pokazdy, kdyz se vzbudim, tak ji najdu v jine casti postylky... tak jsem si dala limit rok a pul... 😅 . ale to odbocuju, to sem nepatri

sisstin
29. apr 2009

mjanca: na roce se budil už neúnosně, to se fakt nedalo..třeba 6xdo hodiny..protože furt narážel do těch šprušlí od postýlky..tak spíme spolu..a je to mnohem lepší..ale celou noc teda nespí ani omylem 😅 mně to nevadí, MP tu není..jen každý druhý víkend..a to spí Tygr s mejma rodičema vedle..a my můžeme řádit 😅 😅 😅 je to takový milý,když se ráno probudíš a už tě ošmatlává ručička nebo dostaneš slintavou pusu 😀 ..jo..jinak některý se buděj i ve 3letech..takže si nedělám moc naděje 😅

mjanca
29. apr 2009

tak to ja muzu byt rada, ze se budi "jen" 2x az 5x za noc 😅

sisstin
29. apr 2009

mjanca:jj..my jsme na tom ted jak vy..předevčírem dokonce spal od 20-3:30 bez jedinýho vzbuzení..to jsem nechápala..ale zas mě bolelo břicho a fučel děsně vítr..tak jsem si to moc neužila 😅

mjanca
29. apr 2009

sis: 😀 a co davas malymu k jidlu? varis nebo sklenicky?

sisstin
29. apr 2009

mjanca: skleničky 🙄 výjimečně sní domácí polívku..ale jinak bída s nouzí furt..a ted už občas nedá ani tu skleničku..někdy jo..někdy ne..dneska snědl fakt málo 😅 ale už to nehrotim, sice malej a drobnej je..ale to bude pořád..a za půl roku přibral 1,5kg a vyrostl o 6cm..takže pohoda 😎

mjanca
29. apr 2009

jinak Lucka ji takto:
rano kolem 7me kojeni -nevim kolik
8-8:30 chleba s maslem, sni tak pulku
9:30-10:00 ovoce
11-11:30 obed, pak jde spat
14:00 jogurt - davam Selsky ochuceny, favorit jahodovy a svestka s cerealiema
pak ma zeleninu, miluje salatovou okurku, nesnasi rajcata, nebo rohlik, nebo susenky
kolem 18:00 kase, nekdy zeleninova polevka
19:30 kojim a pak jde spat

mjanca
29. apr 2009

tak to pribira super, na to jak ji 😎

sisstin
29. apr 2009

mjanca: no..tak zas, když se to vezme...tak on toho sní docela dost jako na gramáž 😕 ..to teda některý mnohem silnější děcka nesní... 😕

kinsli
29. apr 2009

sisstin: Kolik vážíte a měříte??? A kolik jste měli na roce??

sisstin
29. apr 2009

kinsli: včera měl 9,9kg a 79cm...a na roce 8,4kg a 73cm 😉