Ako to je so stravou po prvom roku?

sylvie
1. apr 2007

Ahojte kocky,
chcem sa vas opytat ako ste pokracovali so stravou po 1.roku, co vsetko ste zacali pridavat, co ste davali na ranajky, desiatu, obed, veceru.. cokolvek co vas s touto temou napadne mi mozte napisat. Vopred velmi pekne dakujem..

sisstin
29. apr 2009

kinsli: čéče..ty Sunárky se dost zlepšily dle mého... 🙂

caira
29. apr 2009

holky potrebuju poradit ohledne obedu:

zitra letime do cr a nechce se mi tam vyvarovat 2 jidla denne, takze vecere bude dostavat sklenickovy ( nebo obed, proste jedno jidlo denne- kase nejime) a potrebuju poradit ohledne sklenicek: mala ma nejradeji testovinove, nesnasi sklenicky s kousky brambor ( je fakt, ze je delaji ty brambory vzdycky moc tvrdy) nevim jake znacky sklenickek nakoupit?

kinsli
29. apr 2009

já objednala
SUNÁREK - kuřecí maso s těstovinami 200g
SUNÁREK - polévka zeleninová s těstovinami 250g
SUNÁREK - rizoto s krůtím masem 250g
SUNÁREK - zelenina se šunkou 200g

sisstin
29. apr 2009

caira: hippky..ty maj ty malý těstovinky 😉

kijonkova.k
29. apr 2009

caira,já ti moc neporadím,ale vím,že jednou jsme měli skleničku od Hami,byly to nějaké těstoviny v omáčce(něco jako špagety) a bylo to moc dobré.Už se asi těšíš do Čech,co?A letíš s malou sama nebo s manžou?

kinsli
29. apr 2009

caira: Výborný jsou zeleninové lasagne, ale ty těstoviny jsou tam fakt velký - jako by na šunkafleky 😉

sisstin
29. apr 2009

kinsli: tak kupodivu tygrovi nevadí ani ty Rigatone Napolli a podobně..ty hippky sní bez problémů všechny 😕

kinsli
29. apr 2009

ciara: od sunarky

kinsli
29. apr 2009

sisstin: Já zatím hipp nezkoušela jakmile vidím 52,- tak to mě fakt odradí 😅

kijonkova.k
29. apr 2009

kinsli,taky malá už spí přes 2 hoďky 🙂

sisstin
29. apr 2009

kinsli: já ty ceny radši nestuduju..prostě do naházím do košíku..a pak mi přijde domů obří balík 😅

kinsli
29. apr 2009

kijonkova.k: No jo máme to ale zlatíčka 😵 😵 😵

kinsli
29. apr 2009

sisstin: hoď odkaz od kud bereš 😉

kijonkova.k
29. apr 2009

No,to je pravda s těma cenama,je to hrůza 😉 Já kolikrát navařím oběd pro nás s manželem za 100kč a jíme to 2 dny 😀

sisstin
29. apr 2009

kinsli: www.lekarna.cz ale prej je to tam drahý 😉 já jsem dřív brala z toho www.mojedite.cz .ale tam maj jenom Hami..a přišlo mi pak, že už je toho přežranej, když jí furt to samý..tak ted beru cokoliv 😉

kijonkova.k
29. apr 2009

kinsli,když spí,tak jo 😀

kijonkova.k
29. apr 2009

tak to já teda na cenu koukám,když jdu do drogerky a mají něco v akci,tak vemu do zásoby.Vařím,takže to máme jen kdyby náhodou 😉

sisstin
29. apr 2009

kijonkova: na to je expert MP..on by si vzal leták a študoval to..a zná ceny jídla..to já vůbec..mně to je šumák, prostě něco vemu a du 😅

kijonkova.k
29. apr 2009

siss,to jde poznat,že nevaříš 😉 bez urážky samozřejmě 😉 Vím,že je to blbé se ptát,ale to platíš ze své mateřské tolik peněz za jídlo pro malého?To asi ne,že.Já si to neumím představit 😖

sisstin
29. apr 2009

kijonkova: nj.. 😉 já neplatím nájem ani nic..mám celou mateřskou pro sebe+ jednou tak mi dává MP asi ještě..a od prázdnin jdu do práce na celé víkendy 😉

kinsli
29. apr 2009

sisstin: Ty jsi dobrý sponzor 😀 tedy dražší přikrmy jsem fakt ještě neviděla 😅
Proč si je nenakoupíš třeba v tescu, interspáru, globusu... nebo co máš nejblíž???

sisstin
29. apr 2009

kinsli: mě to neba tahat, a ještě tam maj prd 🙄

kijonkova.k
29. apr 2009

Aha,tak to jo,to se máš dobře.To se nedivím,že nekoukáš po cenách.My taky utratíme hodně za jídlo,manžel je schopný sníst 20dkg salámu jen tak... 😝 takže furt kupuju a kupuju 🙂 Ale vím,co kolik stojí a některé věci jdou koupit levněni,není pravidlo,že drahé věci jsou dobré.To mám vyzkoušené 😉

sisstin
29. apr 2009

kinsli: já si nakoupím na měsíc, dva dopředu..a mám klid..a chodim kupovat jen kaše a takové ty věci, co dochází..a to chodim do obchodáku nebo do drogérky 😉

sisstin
29. apr 2009

kijonkova: no ale zas bydlim s rodičema atd, takže všechno má svou cenu..nejezdíme na dovolený, nemáme auto a další věci 😉

sisstin
29. apr 2009

kijonkova: já za svoje jídlo v podstatě neutratim nic..nevaříme doma..já si vystačim s chlebem a něčim, nebo si něco koupim venku..ale spíš ne 😉

kijonkova.k
29. apr 2009

Já vím,že bydlíš u rodičů a je fajn,že po Tobě nic nechcou.To máš hodné rodiče.No,my si te´d budeme brát úvěr na byt,takže to bude taky zajímavé,holt nebudu vyvařovat svíčkovou a rajskou,ale budou husté polívky apod 😀

kinsli
29. apr 2009

sisstin: Tak to máš super, to by se mi taky líbilo 😀 😀 😀

Já na ceny samozřejmě koukám, samzřejmě tím nechci říct, že jíme nějakou koninu 😅 jíme naprosto normálně, na jídle nijak nešetříme, ale letáky samozřejmě studuji. Já jsem třeba byla u kámošky a šla jsem dolů do krámu pro 20 rohlíků. Tam na mě jako prodavačka vyštěkla 50,- tak říkám kolik??? a ona jako, že 50,-
tak jsem čuměla jako bulik, protože doma seběhnu schody a za 20 rohlíků dám 20,-
😝

caira
29. apr 2009

diky za radu holky, manza puvodne myslel, ze vezmeme sklenicky od nas ale proc se s tim tahat, cesky deti taky neco jedi, ne?

Docela se fakt tesim, ze si tam orazime, letime vsichni, takze to budeme mit jako poradnou dovcu

sisstin
29. apr 2009

kinsli: tak já to nemyslela tak, že všechno drahý je úžasný..ale prostě, co se mi líbí..tak to koupim..a nehledám něco, co je o 5kč levnější..ale já to jídlo jako fakt nakupuju hoooodně zřídka 😅 😅 😅