• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako to je so stravou po prvom roku?

18. januára 2016 
alishia: prolistuj si zpetne diskuzi, kazda z nas uz tam jidelnicek nekde psala :wink:
30. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
cairo,co tady ještě děláš??? :wink:

Holky,malá dneska asi trhla rekord,měla květákovo-pórkovou polívku s krupičkou a snědla skoro 300g.Jsem čučela jak blázen :wink: Teď už chrní,myška moje :wink:
30. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kijo jeste jsem vas musela zkontrolovat :slight_smile: vyrazime cca za 5 minut :grinning:

manza zrovna rozciluje dite tak si tu lecim nervy, tak ted uz fakt musim, manza chce zabalit laptop, tak papa kocky a vareni zdar :grinning:
30. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šťastnou cestu a užíj si to :wink: :grinning:
30. apr 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairo- užij si to v rodné vlasti :grinning: a občas na nás jukni :wink:

Kijon- jak se dělá polívčička z květáku a porku, tu bych taky zkusila..kolik porku atd..díky!

my měly z mrazáku kminovou omáčku s masíčkem,ale snědla tak půl porce ani ne a jogurtík, asi nás zase zlobí zoubky, včera nechtěla papkat chudák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,já toho vařila na 3,5 porce(tak my to vyšlo,takže mám dvě porce do mrazáku,dneska)

Dala jsem vařit vodu,do toho hodila nakrájený skoro celý pórek a růžičky květáku a dva kousky celeru.Pak jsem květák a celer vytáhla,rozmačkala vidličkou a hodila zpátky,trošku přisolila,dala drcený kmín a petrželovou nať,nechala ještě chvilku povařit a pak přisypala dět.krupičku,ať se to zahustí.Je to dobré i s vajíčkem,ale nechtěla jsem to dávat s vajcem do mražáku. :wink:
30. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak já takhle dělám skoro všechny polívky,je jedno,jakou zeleninku tam dám,někdy přidám vločky nebo kuskus...ale postup dělám pořád stejně :slight_smile:
30. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to je dobrý díky, to taky zkusím, ale já dávám teda i polívku s vejcem do mrazáku, to mě ani nenapadlo že by se to nemělo :astonished:
30. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéé,já nepsala,že se to nesmí,to já nevím,nic takového :grinning: Jen mi to příjde divné,ani nevím proč :sweat_smile: A je to pak dobré,když se to rozmrazí?
30. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to jo mě přijde že je to dobrý nic tomu není :grinning:
30. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš,tak jsem zase chytřejší a příště můžu zamrazit i se žloutkem :grinning:
30. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my měli dnes halušky se zelím a super :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já jsem nikdy nezamražovala dělám vždy čerstvé :wink:
30. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak kde jste všechny ??????? Snad jste po včerejšku našly cestu domů :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :slight_smile:

kinsli,a to ti malá jedla?Halušky?A to jsi jí dala jen tak nebo jsi jí to ještě nějak nakrájela nebo pomixovala? :wink:

Malá dneska měla brokolicovou omáčku,kuřecí a rýži.Se divím,že to jedla,bylo tam té rýže hodně,ale jsem ráda,že už tak neremcá,asi měla dobrou náladu a hlad :wink:
zítra jí udělám dušenou mrkrv s bramborem :slight_smile:
1. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kijonkova.k: jasně jedna je normálně, nic jsem nekrájela :grinning: :grinning: :grinning:
I ty bramborový knedlíky jsem jí dávala v celku ( dělám špalíčky )

Dnes měla polénku z hovězího vývaru, zeleninku s masíčkem zavařenou krupičkou :wink:

Zítra ještě nevím, my budeme mít placky s gulášem :grinning:
placky jsou výborný, je to děsně pracný, ale Káťa se po tom přímo užere :grinning: :grinning: :grinning:
Je to těsto na způsob jídáše :wink: fakt je to mňamka, jen jí to nebudu makovat.
1. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, já dnes vařím zeleninovú polévku s játrovými knedlíčky a čočku nakyselo :wink: .
2. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..my dnes měli slepičí vývar(malá už si dala jen lehce,je poslední dobou asi nějak přejezená polévek) :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak si dala i z druhého chodu,což byl brambor s lososem na másle.Se moooc olizovala. :sweat_smile:
2. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My měly taky polívku, chudák jí měla 3x po sobě, ale slupla jí s chutí :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,tak co jste kuchtily?Já jsem malé dělala jen zeleninovou polívku s vajíčkem,ale snědla plný talíř,to má ona ráda. :slight_smile:
4. máj 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kijo, já dneska nevařila, máme od včera taky polívku - kuřecí se zeleninou a vajíčkem. To je u nás taky v kurzu :slight_smile:
4. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, kdy jste začali prckům dávat omáčky a knedlíky.Pořád slyším,že už by to měl malý dávno jíst,ale nevím.Díky
4. máj 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj makky, já teda moc nedávám ještě ani teď, přijde mi to zbytečný, není v tom nic moc přínosnýho.
I když je omáčka a omáčka. Pokud uděláš nějakou zdravou variantu, tak proč ne, třeba rajčatovou, brokolicovou a pod. Nebo dětskou svíčkovou, někdo tu dával recept.
4. máj 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No přijde mi to právě také zbytečné,ale je pravda,že mi občas připadá,že jí pařád jen to samé do kolečka.Dávám mu skleničky a nebo vařím zeleninu,těstoviny,ryži s býlím masem.Tak nevím jestli mu něco nepřidat,když mu bude ten rok.
4. máj 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makkyy.taky nedávám klasické omáčky pro dospělé a knedlíky malá taky neměla,když neberu,že jsem ji jednou dala kousek suchého knedlíku do pusy,abych se mohla v klidu najíst.Dětská svíčková je dobrá,omáčky dělám malé s rýží nebo těstovinama. :slight_smile:
4. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu dětskou svíčkovou jsme vyzkoušeli.A jaké omáčky malé děláš?
:slight_smile:
4. máj 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karolínka má ráda i brokolicovou,tu dělám tak,že uvařím brokolici s kouskem celeru nebo petržele(pórku),pak to rozmixuju a zjemním nějakým sýrem,nejlépe cottage nebo žervé,může být i zakys.smetana,jogurt...vlastně cokoliv.Já trošku přisoluju,minule jsem přidala i pár granulek sušeného česneku,neví,co už všechno dáváte.Nebo rajskou...normálně uvařit rajčátka(oloupat) s bob.listem a novým kořením,přidat trošku protlaku,přisladit...já vařím malé pořád zvlášť :slight_smile:
4. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já už teď od roku jsem to přestala tolik řešit, někdy uvařím zvlášť, někdy má s námi :wink:
Dnes třeba měla polévku a k druhému rajskou s kolínky :wink:
4. máj 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Knedlík dávám normálně, má ho ráda a není v něm nic co by nesměla :wink:
4. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale fakt až teď od roku, před tím jsem jen vařila " v jednom hrnci " :sweat_smile: :grinning:
4. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kinsli,to máš fajn,že ti malá tak hezky jí.Ta moje by to nepozřela,jsem ráda,když sní něco,co má větší kousky :wink: :frowning2:
4. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok