• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako to je so stravou po prvom roku?

18. januára 2016 
kinsli,já jsem z NOvého Města a byslím tu teprve 2 roky,jinak pocházím od Ostravy :slight_smile:Takže neznám
7. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kijonkova.k: tak to jo :wink:
7. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kinsli: moje teta nechávala svoje děti lítat doma nahaté, a šlapala do toho druhého a to bez nočníku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
do Měřína ... je to ten Měřín u Slap? My tam jezdíme k vodě :wink: Holky na víkend se má prudce oteplit, takže dnes balíme a vyrážíme na chatu za dědou a prarodiči :dizzy_face:. Takže off na klíštata sebou, už po mně letos jedno lezlo :angry: a cestou se stavíme v krámku a jíst se budou skleničky :slight_smile: Všem přeji krásne dni plné sluníčka ahoj
8. máj 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak ode dneška už patříme k vám :sweat_smile:

koukám, že je tady hodně známých tváří z pokročilejších příkrmů na kojencích
8. máj 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj andy, GRATULUJEME k 1. narozeninám :wink:
8. máj 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,davate nejake ryby a ak hej - myslím v konzerve-tak ake? chcela by som niečo z čoho urobim natierku
8. máj 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já z lososa a potom pangasius a z nich normálně dělám pomazánku. jinak jsem přemášlela o tuňákovi. :slight_smile:

andy gratulace Anežce.

jsme rodačka ze Žďáru n/S. a jinak tchánovce mám z NM. jé to je krajina jak se mi po ní stýská. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak já se dnes činím :grinning: :grinning:

Dělala jsem kačence tu brokolicovou omáčku s porkem a cottage, fakt mi chutná :wink:
Teď dělám přesnídávku ( jablka, banán, borůvky )

Pro nás kuře s rýží a medovník :wink:
Až vše dopachtím tak vyrážíme na víkend pařit, už se fakt moc těším. Zítra budeme dělat sele, tak to si požereme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pangasieus smrdi jak blato,fuj,to ani mne nechutilo

skusila som už tuniaka v parad.štave,ale bolo tam nejake korenie,tak som mu dala len líznut
8. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky kluk miluje tresku se smet. omáčkou od HiPP - kolikrát týdně mu ji můžu dávat? 2x by bylo košer???
8. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

Andy,gratulujeme Anežce :wink: Dneska má narozeniny i můj manžel,právě jsme ochutnali ten medovník,co jsem mu včera pekla a paráda,fakt se povedl :grinning:

Martinko79,jak se jmenujou tchánovci,třeba je známe :wink: A máš pravdu,tady je krásně,vůbec nelituju,že jsem šla za manželem. :wink:

JInak já jsem malé dávala rybu-kapra a pak tuňáka ve skleničce.
ygreen,myslím,že 2x rýdně neva,pokud to snáší,tak co :wink:
8. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pangasa milují moc jim chutná je to jako kuřecí maso s rybičkou,udělám jím tp na másličku s brambůrkem a mlaskají si,třeba tunák mi smrdí a to bych jim zase nedala já,protože je to slaný a smrdí
8. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom nechápe,čo som mala ja za odrodu pangasia.... mrazeny, po upečení chut jakeby som žula blato ,akoby ho chovali v bahne,teda-šak tak ho aj chovaju,bleee
8. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni....bůhví jestli jsi měla pangasa a tunák se chová podle tebe kde???doma v akvárku???pangas je sladkovodní ryba a ne bahenní
8. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hancas,ale ten pangas fakt žije v řece,kde se to hemží nějakýma sračkama,byl tu o tom článek na koníkovi.Prý se to mrazí i s tou zkaženou vodou.Já ho teda ještě nejedla,ale chystám se na to :wink:
8. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všechny ryby smrdí žijí ve vodě,tak se není čemu se divit,je to mnamka a kdyby to bylo životu závadný tak to neprodáváají
8. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,to určitě.Já jen,že to každý vychvaluje a pak jsem to tu četla,byla o tom i diskuse.Ale stejně ho zkusím,i když ryby moc nejím,tak občas jsou třeba :wink:
8. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky zase po dlohé době :wink: Koukám, že probíráte Pangase, já ho dělám tak 1-2x do měsíce, podusím na máslíčku a udělám mraž.zeleninu a brambor, zatím nám teda chutnal vždy, my taky neměli smradlavého!!!!!Taky se spíš přikláním k tomu kuřecímu masu s příchutí rybky :wink:
8. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kim...asi jsem měli stejného nesmradlevého :grinning:
8. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo za smradocha predali mne potom? :sweat_smile:
8. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky a od akeho veku sa moze dat detom sunka? Samozrejme nejaka kvalitnejsia morcacia....ziadny odpad
9. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisočka: a není to tím, že ti smrdí všechny ryby? :wink: Já je teda moc nemusim, např. kapra nesnášim, bo z něj cítím to bahno..ale pangase mám teda moc ráda...žádné kosti a smrad fakt žádnej..pěkně na máslíčku..mnam :slight_smile:

zrzulka: okolo roka už můžeš :wink:
9. máj 2009 o 12:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzulka, jj my dáváme šunku asi od 14.měsíce, přímo kupuju dětskou, ale dáváme střídmě, rozhodně ne každý den :wink:
9. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ve mně ta "dětská" šunka vakuově balená moc důvěry nevzbuzuje :confused: dle mého lepší koupit nějakou kvalitní šunku u pultu a hned ji sníst..já teda moc nedávám..malej sní tak jedno týdně pidi kousek..a to mu stačí :sweat_smile:
9. máj 2009 o 13:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ve mě ta vakuovka taky ne :sweat_smile: kupuju v řeznctví přímo čerstvou :wink: tak u nás by to mohl na kila :sweat_smile: ale jak píšu, dávám málo, na to má času dost :wink: :wink:
9. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já teda šunečku dala jen jednou aby si nezvykli na uzeninu jinak nechci nějak dávat
9. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzulka ja už šunku dávam od 12 mes. Tú detskú - kupujem čerstvú, nie vákuovo balenú...Dávam ju malej asi raz za týždeň...tak v pohode daj Miške :wink:
10. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám šunčička chutná ,ale snažím se omezovat a nedávat tak častěji.Vakuované jídla nekupuji vůbec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pangasius nám doporučila i mudr.,už kvůli tomu,že tam nejsou kosti a právě jsme ho sbaštily na másle a drceném kmínu. :wink: Míváme ho 1xměsíčně
10. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak jsme zpět z víkendu, jsem děsně unavená, ale bylo fakt krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
naše malá je děsná masorádka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tento víkend jsem jí fakt neomezovala a co chtěla ochutnat tak si dala. Měla v pátek dětský párek ( mohla se po něm zbláznit :sweat_smile: ) v sobotu prasátko ( dělali jsme kýtu ) tak jsem jí dala kousek od kosti :wink: a dnes měla se mnou kuřátko a ještě ochutnala malinko šunky :wink: Fakt jakmile jí dám kus masa do ruky, tak je jako šelma :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale tedy já jsem taky masorádka, takže nějaký vegetarianství se u ní ani nepředpokládalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,

kinsli,hlavně,že jí chutná,ne?To je hlavní.A co medovník,dělala jsi?My jsme ho dnes odpoledne dojedli :frowning2: Fakt to byla mňamka :wink:
10. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok