• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako to je so stravou po prvom roku?

18. januára 2016 
petko,tak malá chtěla dneska mlíko :frowning2: Ale nedostala,teď čekám,jestli usne bez řevu,ale zatím v pohodě :wink:
2. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,a zkoušely jste ovoce dávat do jogurtu?Já to dělám běžně a zabijeme dvě mouchy... :wink:
2. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak jogurt mi už asi dva měsíce nesní ani omylem. Dávám trochu ovoce do kaše. Ale musím to tam zamaskovát
2. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky...tak USPĚCH, snědl celou 220g skleničku a měl boule až za ušima :sunglasses: :grinning:
2. júl 2009 o 19:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak vidíš. Ono mu to domácí začne ještě chutnát že nebudes stíhat vařit
2. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss-SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPEEEEEEEER :sunglasses:
2. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss,tak SUPER :grinning: Jestli ti ještě zbylo,tak si schovej na zítra na oběd :wink: A příště mu tam můžeš k mrkvi dát pomačkaný uvařený kousek květáku,brokolice....a bude zase jiná polívka :wink:
2. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss - gratulace veliká !!!!!

kijo - to je blbý :frowning2: Tak hlavně vydrž, teď už by to byl krok zpět :pensive:
2. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jj zbylo...měli jsme toho asi 2l :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale teda náležitě jsem to z tý skleničky vylívala, celou dobu na mě čučel..vsadim se, že kdyby viděl, že to beru z hrnce, tak by to ani neochutnal a hned ječel, že nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 19:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss,jestli máš pár skleniček navíc,tak si můžeš hodit i do mražáku :wink:

petko,to ne,já už bych jí nedala i kdyby to bylo se řvem.Jak jednou řeknu,tak nee :wink: A už spí :wink: Pohoda,ale asi trošku odstříkám,do rána bych měla zatvrdliny :confounded:
2. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: no tak super :slight_smile: dlouho ale nebude trvat a jen tak se vochčůrat nedá :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markytkaa: no ale fakt mu chutnala :dizzy_face: mně teda taky, výborná polívečka..a to na poblivky moc nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 19:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kijo - tak hlavně, že spí....... :slight_smile: Jasně, odstříkej, hele, pak mi budeš radit, až budu odstavovat já :wink: :grinning: Teda až se k tomu odhodlám :sweat_smile:
2. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petko,trošku se povedlo.Ona už moc nepila,tak snad se mi nebude nalívat.Z levého nekojím už tak půl roku a taky jsem odstříkávala snad jen 3x a pak už to bylo v klidu.Jsem ráda,že to lo tak hladce,ale večer mi v posteli zvedala tričko a když jsem jí řekla,že mlíčko není a stáhla si ho,tak do mě kopla a začala se vztekat.Jsme se s manželem smáli.Ale za chvilku o tom nevěděla :wink:
2. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak jsem četla vaše psaní s brumíkama... jsem děsná matka, malému je dávám :confused: ale oni mu strašně chutnají. Zase je to jediné pečivo, které je v současné době ochoten jíst. Občas do něj dostanu kousek celozrnného rohlíku, ale jinak.. ani domácí koláč nechce. Vybere z něj jen ovoce, ani tvaroh ani těsto nejí. Ale dneska mi, had malej, vyplival červenou čočku, minule mu jela a teď ji zas nechce... Už taky nevím, co mu dávat.
2. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak my papáme skoro všechno, ale co se týče dětských sušenek, tak já kupuju Baby sušenky od Nestlé. Někdy je i jen tak rozmačkám v Bebě, tak chutnaj nejlíp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak my posnídali bublaninu s ribízem červeno-černým a k obědu bude pečené krůti stehno s peč. bramborem a okurkovým salátem ...
já volím raději domáci buchty místo kupovaných sladkostí :wink: a navíc pečení mně baví :slight_smile:
kijo: já jsem neodstříkavala a mléko samo vymizelo, neměla jsem žádny problém ani bulky ani prsa nalité protože při kojení 1 x za den se tvorba mlíka sama omezila na minimum, proto po odstavení se toho už moc samo netvořilo ... cítím s tebou a drž se, neboj dcerka na to brzo zapomene, mně se Michal když vidí prso v Evině růchu vůbec po něm nesápe jen se chechtá, ten už neví že byl kojený do 15 m. a šlo to samo bez řevu a násilí a tak to má být :wink: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak tygr snědl k snídani 2!suchý! krajíce chleba :confused: :sweat_smile:
3. júl 2009 o 09:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: otázečka, měli jste už skleničku "Hipp bio menu bez přílohy - bio kuličky s kovězím v rajčatové omáčce" ? a co na ni říkáš ty, popřípadě jedl ti ji tygr ?
3. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
epik: ne, to nekupuju :wink: páč k tomu není ta příloha :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ted mě napadlo, že bych uvařila rejži a prdla mu to do toho, jestli by to jedl :confused:
3. júl 2009 o 09:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
koukám že tady se staví, tak hodně štěstí, kačenka se odstavila sama v 9 měsíci už prostě nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: kačí měla ke snídani bebe sušenky, ted má další, zdravá výživa :grinning: buchty co upeču necche, ted dělám perník, tak třeba ten jí pošmakuje :dizzy_face: jinak my máme k obídku masíčko s porkem, jablíčkem a cuketou a zítra budu dělat mozeček z květáku z brambůrkama, já nevím co pořád vařit, ale ještě potřebuju ted udlěat polévku pro nás všechny, poraddte něco dobrýho :wink:
3. júl 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani: to zní teda zajímavě :confused: :grinning:

eppik: já nevim, já mám k tomu domácímu vaření furt nechut( až na ty polívky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), dávil se i těma pidi těstovinkama, co se dávaj do polívky :rolling_eyes: , ale když mu něco chutná( třeba chleba), tak to sní kusy a nedává se vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže mám fakt podezření, že mu z toho domácího natahuje :confused:
3. júl 2009 o 09:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás se taky spíš skleničkuje, jediný co fakt může z domácího tak brambr kaši ... a tu mu dělám se špenátem a vejcem, nebo s luskama a vejcem ... prostě masitý jídla má ve sklenkách :slight_smile:
borec si potáhne sklenku i do školky, to vidím :sweat_smile:
3. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani: :grinning: taky nevím co pořád kuchtit ...
siss: no ptám se proto že v domění že jsem koupila zdravou bio stravu pro syna (jeli jsme na chajdu) jsem mu k tomu uvařili těstoviny a to byl tedy hnus fialový - přišlo mi to jako žrádlo pro psa či kočku, ty kuličky maso neviděli ani z dálky :sweat_smile: nějaká patlanina z mouky či co a když jsem to ochutnala chutnalo to jako něco měkkého bez chutě a zápachu ... tak mně napadlo zda když jste pořád jenom na skleničkách zda tygr nestrádá a nemá z čeho nabírat jak jsi psala že víše že váži míň nebo dokonce zhubnul, ale nepsala jsi kolik měří ? to je jenom moje úvaha ... samo sebou každé dítko je jiné to bez pochyb, jenom že jsi sama o tom psala tak proto :wink:
3. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eppik.m: no ty kuličky nikdy neměl, ale ve skleničkách je max. 10% masa před zpracováním, ale maso fakt není důležitý, je tu spousta holek, co ho nedává vůbec a děti jsou normální :wink: to bylo tím, že ted měl období, kdy prostě nejedl nic..nesnídal, oběd 2lžičky, žádná svačina..a pak třeba večer až kaši :wink:
3. júl 2009 o 09:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eppik: má asi 80cm a 9,5kg, na 10.percentilu je od narození :wink: nejde to ani dolů, ani nahoru..furt stejný :wink:
3. júl 2009 o 09:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takže má prostě nechut k jakémukoliv jídlu ? no Michal má taky cca 80 cm a váží 12,5 kg a co pediatr, řeší to nějak nebo ty si se ho ptala na to nejezení a jezení pouze skleniček ?
3. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eppik.m: ne, já s ní neřešim nic :wink: ted už jí zas normálně, prostě měsíc bylo nežravé období :confused: to taky dělá hodně, že nepije UM, z toho děti příbraj hodně :wink: jak říkám, já měla 10kg možná ve 3letech, ne-li déle :sweat_smile: , malá a hubená jsem doted, takže Tygr asi nějakej mamut nebude nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v té rádoby bio skleničce píši dokonce 21% masa :confused:
složení:
rajčata 28% hm.,
- kuličky s hovězím masem 27% hm. (hovězí maso 21% hm.), pitná voda, rýžová krupice, cibule, jedlá sůl s jodem, koření (pepř)
- mrkev, karotka, pitná voda, vařená rýže, cibule, slunečnicový olej, bylinky (petržel, bazalka, libeček)
obsah masa v okamžiku zpracování 21%hm.
obsah bílkovin je 5,1 g :fearful:
3. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eppik.m: já nevim, já se do toho nevyznám, od 8m do 18m přibral skoro 3kg :astonished: to jsem čuměla jak puk, a jí furt stejný věci :wink:
3. júl 2009 o 10:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok