Ako to je so stravou po prvom roku?

sylvie
1. apr 2007

Ahojte kocky,
chcem sa vas opytat ako ste pokracovali so stravou po 1.roku, co vsetko ste zacali pridavat, co ste davali na ranajky, desiatu, obed, veceru.. cokolvek co vas s touto temou napadne mi mozte napisat. Vopred velmi pekne dakujem..

kijonkova.k
7. máj 2009

kinsli,já jsem z NOvého Města a byslím tu teprve 2 roky,jinak pocházím od Ostravy 🙂Takže neznám

kinsli
7. máj 2009

kijonkova.k: tak to jo 😉

eppik.m
8. máj 2009

kinsli: moje teta nechávala svoje děti lítat doma nahaté, a šlapala do toho druhého a to bez nočníku 😀 😝
do Měřína ... je to ten Měřín u Slap? My tam jezdíme k vodě 😉 Holky na víkend se má prudce oteplit, takže dnes balíme a vyrážíme na chatu za dědou a prarodiči 😵. Takže off na klíštata sebou, už po mně letos jedno lezlo 😠 a cestou se stavíme v krámku a jíst se budou skleničky 🙂 Všem přeji krásne dni plné sluníčka ahoj

andy80
8. máj 2009

ahoj holky, tak ode dneška už patříme k vám 😅

koukám, že je tady hodně známých tváří z pokročilejších příkrmů na kojencích

eppik.m
8. máj 2009

ahoj andy, GRATULUJEME k 1. narozeninám 😉

denisocka
8. máj 2009

baby,davate nejake ryby a ak hej - myslím v konzerve-tak ake? chcela by som niečo z čoho urobim natierku

martinka79
8. máj 2009

já z lososa a potom pangasius a z nich normálně dělám pomazánku. jinak jsem přemášlela o tuňákovi. 🙂

andy gratulace Anežce.

jsme rodačka ze Žďáru n/S. a jinak tchánovce mám z NM. jé to je krajina jak se mi po ní stýská. 😝

kinsli
8. máj 2009

Ahojky holky, tak já se dnes činím 😀 😀

Dělala jsem kačence tu brokolicovou omáčku s porkem a cottage, fakt mi chutná 😉
Teď dělám přesnídávku ( jablka, banán, borůvky )

Pro nás kuře s rýží a medovník 😉
Až vše dopachtím tak vyrážíme na víkend pařit, už se fakt moc těším. Zítra budeme dělat sele, tak to si požereme 😵 😵 😵

denisocka
8. máj 2009

pangasieus smrdi jak blato,fuj,to ani mne nechutilo

skusila som už tuniaka v parad.štave,ale bolo tam nejake korenie,tak som mu dala len líznut

ygreen
8. máj 2009

holky kluk miluje tresku se smet. omáčkou od HiPP - kolikrát týdně mu ji můžu dávat? 2x by bylo košer???

kijonkova.k
8. máj 2009

Ahojky 🙂

Andy,gratulujeme Anežce 😉 Dneska má narozeniny i můj manžel,právě jsme ochutnali ten medovník,co jsem mu včera pekla a paráda,fakt se povedl 😀

Martinko79,jak se jmenujou tchánovci,třeba je známe 😉 A máš pravdu,tady je krásně,vůbec nelituju,že jsem šla za manželem. 😉

JInak já jsem malé dávala rybu-kapra a pak tuňáka ve skleničce.
ygreen,myslím,že 2x rýdně neva,pokud to snáší,tak co 😉

hancas
8. máj 2009

pangasa milují moc jim chutná je to jako kuřecí maso s rybičkou,udělám jím tp na másličku s brambůrkem a mlaskají si,třeba tunák mi smrdí a to bych jim zase nedala já,protože je to slaný a smrdí

denisocka
8. máj 2009

tak potom nechápe,čo som mala ja za odrodu pangasia.... mrazeny, po upečení chut jakeby som žula blato ,akoby ho chovali v bahne,teda-šak tak ho aj chovaju,bleee

hancas
8. máj 2009

deni....bůhví jestli jsi měla pangasa a tunák se chová podle tebe kde???doma v akvárku???pangas je sladkovodní ryba a ne bahenní

kijonkova.k
8. máj 2009

hancas,ale ten pangas fakt žije v řece,kde se to hemží nějakýma sračkama,byl tu o tom článek na koníkovi.Prý se to mrazí i s tou zkaženou vodou.Já ho teda ještě nejedla,ale chystám se na to 😉

hancas
8. máj 2009

všechny ryby smrdí žijí ve vodě,tak se není čemu se divit,je to mnamka a kdyby to bylo životu závadný tak to neprodáváají

kijonkova.k
8. máj 2009

No,to určitě.Já jen,že to každý vychvaluje a pak jsem to tu četla,byla o tom i diskuse.Ale stejně ho zkusím,i když ryby moc nejím,tak občas jsou třeba 😉

kim
8. máj 2009

Ahojky zase po dlohé době 😉 Koukám, že probíráte Pangase, já ho dělám tak 1-2x do měsíce, podusím na máslíčku a udělám mraž.zeleninu a brambor, zatím nám teda chutnal vždy, my taky neměli smradlavého!!!!!Taky se spíš přikláním k tomu kuřecímu masu s příchutí rybky 😉

hancas
8. máj 2009

kim...asi jsem měli stejného nesmradlevého 😀

denisocka
8. máj 2009

čo za smradocha predali mne potom? 😅

zrzulka
9. máj 2009

Kocky a od akeho veku sa moze dat detom sunka? Samozrejme nejaka kvalitnejsia morcacia....ziadny odpad

sisstin
9. máj 2009

denisočka: a není to tím, že ti smrdí všechny ryby? 😉 Já je teda moc nemusim, např. kapra nesnášim, bo z něj cítím to bahno..ale pangase mám teda moc ráda...žádné kosti a smrad fakt žádnej..pěkně na máslíčku..mnam 🙂

zrzulka: okolo roka už můžeš 😉

kim
9. máj 2009

zrzulka, jj my dáváme šunku asi od 14.měsíce, přímo kupuju dětskou, ale dáváme střídmě, rozhodně ne každý den 😉

sisstin
9. máj 2009

tak ve mně ta "dětská" šunka vakuově balená moc důvěry nevzbuzuje 😕 dle mého lepší koupit nějakou kvalitní šunku u pultu a hned ji sníst..já teda moc nedávám..malej sní tak jedno týdně pidi kousek..a to mu stačí 😅

kim
9. máj 2009

no ve mě ta vakuovka taky ne 😅 kupuju v řeznctví přímo čerstvou 😉 tak u nás by to mohl na kila 😅 ale jak píšu, dávám málo, na to má času dost 😉 😉

hancas
9. máj 2009

já teda šunečku dala jen jednou aby si nezvykli na uzeninu jinak nechci nějak dávat

akejka
10. máj 2009

zrzulka ja už šunku dávam od 12 mes. Tú detskú - kupujem čerstvú, nie vákuovo balenú...Dávam ju malej asi raz za týždeň...tak v pohode daj Miške 😉

jandalinka
10. máj 2009

Nám šunčička chutná ,ale snažím se omezovat a nedávat tak častěji.Vakuované jídla nekupuji vůbec. 😝
Pangasius nám doporučila i mudr.,už kvůli tomu,že tam nejsou kosti a právě jsme ho sbaštily na másle a drceném kmínu. 😉 Míváme ho 1xměsíčně

kinsli
10. máj 2009

Ahojky holky, tak jsme zpět z víkendu, jsem děsně unavená, ale bylo fakt krásně 😵 😵 😵
naše malá je děsná masorádka 😀 😀 😝
Tento víkend jsem jí fakt neomezovala a co chtěla ochutnat tak si dala. Měla v pátek dětský párek ( mohla se po něm zbláznit 😅 ) v sobotu prasátko ( dělali jsme kýtu ) tak jsem jí dala kousek od kosti 😉 a dnes měla se mnou kuřátko a ještě ochutnala malinko šunky 😉 Fakt jakmile jí dám kus masa do ruky, tak je jako šelma 😀 😀 😝 😝
Ale tedy já jsem taky masorádka, takže nějaký vegetarianství se u ní ani nepředpokládalo 😀 😀 😀 😀

kijonkova.k
10. máj 2009

Ahoj,

kinsli,hlavně,že jí chutná,ne?To je hlavní.A co medovník,dělala jsi?My jsme ho dnes odpoledne dojedli ☹ Fakt to byla mňamka 😉