Ako to je so stravou po prvom roku?

sylvie
1. apr 2007

Ahojte kocky,
chcem sa vas opytat ako ste pokracovali so stravou po 1.roku, co vsetko ste zacali pridavat, co ste davali na ranajky, desiatu, obed, veceru.. cokolvek co vas s touto temou napadne mi mozte napisat. Vopred velmi pekne dakujem..

janinininka
21. apr 2009

já špagety teda ještě nedávala jen v polévce nudle jako špagety a ty jí nevadí, ale nemá ráda rajskou, takže jí asi nebude chutnat ani kečup na špagetách, jak je jinak udělat, krom kečupu a rajčátek?

caira
21. apr 2009

janinka: teda kdo neji rajsou mi nesmi pres prah 😀 😀 to je moje nejzamilovanejsi jidlo ze vsech, pry uz od mala jsem ji zboznovala, kdykoliv jsme byli nekde na dovolene nebo se zastavili v nejakem motorestu tak jsem pry uz v aute rvala, ze ze chci lajskou -mnam mnam 😀 😀 do ted ji zboznuju 😀

digysa
22. apr 2009

zitaje: nie som na Slovensku. Tu mame ovocie vsetkeho druhu po cely rok. Iba cena sa meni ☹ Ak su v sezone, tak su lacne, ak mimo sezony, tak su drahe.....

eppik.m: kazdy den ine jedlo? Tak to ani u nas nehrozi....Ja sa len snazim vzdy nieco nove navarit, aj koli sebe...ale dojedame aj 2-3 dni 😉 Inak stavim sa, ze ak budes mat druhe dieta (ak planujes druhe), tak tomu vazit nebudes....nebudes mat cas 😅

digysa
22. apr 2009

Baby a nejake lahke recepty na polievky by ste mi nemohli dat?

Citam tu o tej rajskej...(dufam, ze myslite rajcinovu), tak ju zajtra urobim....u nas chuti celej rodine

eppik.m
22. apr 2009

digysa: 😀 😀 😀 druhé dítě si moc přeji, teď záleží na tatkovi aby taky souhlasil 😀 a s tím vážením jsem to dělala proto abych dítě nepřekrmila hlavně v začátcích a tak nějak jsem si zvykla, nevadí mi to, ale vážím pouze už hotové porce abych věděla kolik toho spořádá ten můj jedlík neví kdy má dost a furt by jenom jedl 😵 . Souhlasím a věřím tomu že se dvěma dětmi je větší šrumec a už se na to psychicky pomalu připravuji. Můžu se zeptat jak máš staré děti ty? "Rajčinová" je super a rychlá a zdravá a můžeš si ji udělat dle nápadu, já jsem si recept sama vymyslela.
janinininka: já dělám špagety celé rodine, malému jeho porci nasekám vydličkou na malé kousky a nevadí mu ani ty dlouhé, včera měl s náma naše dospělácké jídlo, pečené brambory s cibulkou a masíčkem, ten byl tak štastný že měl něco jiného a jak si to labužnicky vychutnával asi budu mít doma budoucího kuchaře 😀

eppik.m
22. apr 2009
facovka
22. apr 2009

my papame uz skoro vsetko🙂) teda take vyprazane a solene jedla zase nie, ale to co my papa🙂) netreba to naozaj prehanat pokial nieje dietatko s celiakou a pod. problemami......a vazit?? to eee🙂) som rada ked zje na obed 10lyzic .....vecne bojujeme....🙂

caira
22. apr 2009

eppik: ja taky vazim porce, presne jak rikas, chci mit prehled kolik mi toho sni, vzdyt to neni problem, jestli ma clovek s hrnce dat na talir nebo z hrnce na talir,ktery stoji na vaze? vzdyt to neni zadny problem 😉

Jak rikas, nechtela jsem malou precpavat..ona je to takova "ceska tradice" rvat to do nich nez je talir prazdny, ale ja alespon takhle mam prehled kolik mala sni.. vetsinou ji nandam cca 200g ale malokdy to sni cele ( sklenicku jo, ale domaciho sni tak cca 180g)

JInak diky za recepty na polevky, uz jsem namocila hrach a budu delat hrachovku, asi bude az ale na zitra, ale ja mam hrachovou taky rada, mnam mnam 🙂

Ja mam fakt kliku, ze mala ji fakt hezky, ja vetsinou varim na kazdy den neco jineho, takze mala ma fakt kadzy den neco noveho a tak se ji to alespon hned neomrzi 🙂 Dneska bude bolonska omacka ala co dum dal + testoviny

Jen jsem orestovala cibuli, na to trosku mleteho masa, zasypat oreganem,bazalkou a troskou tymianu, pepr, 2 strouzky cesnehu a restovat chvilku, pak rajcata ( bud pouzivam cersve nebo plechovkove ve vlastni stave), k tomu trosku vody s bujonem, bobkove listy a sup 2 hodinky na slabouckem plameni varit- nekdy to hodim do hrnce co jde dat do trouby a delam to v troube nekdy na plotne..

Jinak my bojujeme s cerstvym ovocem nebo zeleninou, to vubec nechce, ovoce sni jen v presnidavce, ale cerstve ani nezkusi
😒 ale snad z toho vyroste...

petka80
22. apr 2009

eppiku, taky jedeme hlavně v polívkách 😵 Vývar + zeleninka + těstoviny, rýže, jáhly, vločky vajíčko apod. Pak vím, že tam má všechno, co potřebuje. Většinou vařím na dva dny a jíme to obě.
Ale hodně už dávám i normálních jídel od nás nebo to nějak upravím. Hlavně o víkendech.

Eppiku, ještě dotaz od naprosto nemožné kuchařky. Když chci udělat hovězí vývar, jaké maso mám koupit, když to chci jenom na tu polívku....? Díky!

caira
22. apr 2009

jeste jsem zapomela, ze do te bolonske omacky jsem dala 2 mrkve a 1/4 lilku 🙂

petka: stejny dotaz ohledne te polivky.. 😀

ja vetsinou koupim treba nejaky hezky hovezi platek a to tam hodim, nebo to takhle udelam s kureci nohou nebo prsem... 😅 ale jestli to delam spravne to teda nevim

petka80
22. apr 2009

Já totiž hovězí moc nedělám 😔 Chci ale udělat pořádný kotel vývaru a svařit si ho do zásoby do mrazáku. Nedávno mi takhle zbyl vývar, když jsem dělala rajskou, tak jsem ho svařila, ať je toho míň, a šoupla do mrazáku, no a pak jsem měla hovězí polívku hotovou za 20 minut 😀
Já z toho byla fakt nadšená, ale předpokládám, že jsem asi objevila Ameriku 😀 😅

petka80
22. apr 2009

cairo, no jde o to, co pak chceš dělat s tím masem. Třeba na kuřecí vývar by ti stačilo něco obyčejnějšího, většinou se to už prodává jako polévková směs, jsou tam spíš takový zbytky, kde není moc masa, spíš kosti a kůže......

kijonkova.k
22. apr 2009

Holky,já myslím,že na hovězí polívku stačí kosti,samozřejmě je na nich i trochu masa,u nás to tak prodávají.Ale já vetšinou uvařím kousek hovězího masa a je to. 😉

eppik.m
22. apr 2009

petka80: na kuřecí používám kuřecí skelety (co zrovna mají, jsou to většinou vykoštěné kosti ze zbytkami masíčka, nebo krky ....) a pak kupuji vyloženě na vývar v masně "PÉRO nebo PUPEK" (směšné názvy ale ono se to tak opravdu menuje) to jsou delší kousky masíčka z troškou tuku, z kostí já nedělám protože jsme masový a tak to uvařené maso jíme se zeleninkou taky 😉, nebo k tomu uvařenému masu udělám rajskou a knedlík a druhej chod je na světě 😵 Vaření zdar !!!

eppik.m
22. apr 2009

a ještě jedna věc, dobrý vývar se dělá pomaličku a trvá dle druhu masíčka déle, ale vyplatí se jelikož ty všechny mnamky se tam vyvaří (jak se říka polévka je grunt) ... kuřecí vařím cca 2-3 hodky ty ostatní 3-4 (masíčko by mělo krásně samo padat od kosti) a nechá se to pomalu táhnout varem, nesmí se to hodně vařit, jinak bude polívka kalná (správny vývar je čirý) a až nakonec se přidá zeleninka, černý pepr celý dávám na začátku a trošku sole a kdo má rád tak těstoviny dle libosti 😉 Miluji vývavorky 😅

caira
22. apr 2009

eppik: prosim te, hod sem komplet recept na vyvar, jo?

Ja to fakt potrebuju i na mnozstvi atd a kdy a co dat...

petka80
22. apr 2009

eppiku, díky 😉 Jdu pro pupek! 😀
Hele, takže je asi blbost vařit vývar v papiňáku? 😕 To se totiž vaří hodně.

Jo, ještě jsem taky vyčetla v kuchařce, že když chcete hlavně polívku, dává se maso do studené vody a přivede k varu. A když chcete hlavně to maso, tak se dává až do vařící vody, aby se zatáhlo a nepustilo tolik šťávy.
No ale pro vás to novinka asi nebude jako pro mě 😉

eppik.m
22. apr 2009

petka80: vidíš na to hlavní jsem zapoměla, když děláte VÝVAR tak to maso se dává právě do té studené vody a přivede k varu, pak jen lehce táhne varem, jsi šikulka náhodou, každá jsme nějak začínali 😉
v papináku v žádnem případě, to jen kdyby jsi chtěla udělat rychle maso aby nebylo tuhý, správny vývar je vývarem proto že se musí dlouho vařit proto se to taky jmenuje vývar 😀

digysa
22. apr 2009

eppik.m: vdaka, vytlacila som si to a hned si to naplepim do receptovej knizky. co to znamena "KEDLUBNA"? Je to v masovej polievke

Moje deti maju 3,5 roka a 1 rok

eppik.m
22. apr 2009
eppik.m
22. apr 2009

digysa: kedlubna je KALERÁB, človeče som tiež slovenka žijúca v čechách a ani za boha som si nemohla spomenút jak sa kedlubna povie po slovensky, si mi dala 😀 😀 😀

sisstin
22. apr 2009

eppik.m: ako sa povie kedlubna...ty už jsi taky jasná 😀 😀

sisstin
22. apr 2009

epik: ale kdybys to nenapsala, tak mě nenapadne, že nejsi Ceška..až teda na gramatické chyby..ale ty má půlka koně 😅 😅 dobrý.. 😉 šikula 🙂

petka80
22. apr 2009

eppik, super, díky 😉 Aneb reklama na vývar 😀
Já ale taky polívky vařím ráda (teda kromě tý hovězí právě, do té se mi právě nikdy moc nechtělo, no ale koupím masko a udělám....), dávám hodně zeleniny a je to zdravé jídlo, Aničce vždycky vyberu tu zeleninku a masíčko, aby to nebylo moc tekuté, no a zatím jí to stačí jako hlavní jídlo.
Dělám hlavně kuřecí, taky králičí, nebo jen zeleninový vývar.

Ahoj Sisstin, co tygr, pořád skleničkujete? 😉

caira
22. apr 2009

eppik ty jsi poklad, diky moc, uz jsem si to ulozila a po navratu z CR se na to vrhnu. JInak teda cumim jak dobrou mas cestinu- ty mluvis cesky nebo slovensky? Ja kdybych zila v SR tak by me ani nenapadlo se snazit mluvit slovensky, kdyz vim, ze by mi lidi rozumeli..takze te obdivuju,ze se vubec snazis..

🙂

Ja k veceri delala hrachovou kasi, jak eppik hazela ten recept na hrachovou polevku tak jsem namocila rano hrach a puvodne jsem chtela delat polevku, ale nejak pak nebyl cas tak to byla jen kase, ale docela mela uspech, mala ji mela poprve a docela smakovala 😉 - me taky, jsem porad chodila do hrnce "ochutnavat"

eppik.m
22. apr 2009

holky, právě ty gramatický chyby mě prozrazují, bohužel českou gramatiku neovládám (když tak mně opravte) 😀 ale budu se učit pak s Michalem 😅 tady v čechách říííííkáááám ř, nééééééééé 😀 ale k tématu, zapoměla jsem napsat že ten vývar můžete dělat i z jakékoliv mražené zeleniny pro změnu chutě ...
petka80: u nás je to podobné dávám jen jedno hlavné jídlo a je i nutričně vyvážené masko, zeleninka, obilovina (rýže, těstoviny ...) dělám také polivky jen zeleninkové, bramboračku, květákovou, čočku, hráškovou nebo změs z mražené různeho druhu ...
dnes jsme měli zbytky k obědu, ale poradila jsem si, pečené brambory s cibulkou jsem rozmačkala vidličkou a navrch jsem dala skleničkovou omáčku zeleninku s masíčkem (nutiricia mi ji zdarma zaslala a byla pro 4m. prcky jako první příkrm), zítra dělám pečené krůti stehna s bramborovou kaší 😵

caira
22. apr 2009

eppik teda ja porad cumim nad tou cestinou- totalne mimo tema, vim, ale ja si porad rikam, ze bych nebyla schopna slovensky napsat jedinou vetu a ty takhle super ovladas 😀 😀 😀

jdu se nalozit do vany, az se vylouhuju tak se zase ozvu 😀

sisstin
23. apr 2009

petka80: jo furt...a zatim to nevypadá na změnu...ale už vylezl pátej a šestej zub...tak snad...Mia od kristi začla jíst až ve 2 let normoš jídlo 😕

caira
23. apr 2009

sis klidek, my mame skoro vsechny zuby a "normalni" jidlo nam zas tak taky nejede, nejradeji na veceri ma ted sklenicky, vic mi toho sni a lip pak i spi takze domaci ma na obed a sklenku na veceri... 😉

ja dneska na obed budu delat toho lososa s brkasi, ted jsem ho vyndala z mrazaku tak zatim dojdu na nakup a at muzu varit az se vratime

mala tady po me stejne leze a nenecha me psat, je to fakt pometlo, na chvili si nesedne 😀

ygreen
23. apr 2009

eppik: díky za recepty na polívky, malej je pořád na skleničkách a s domácím mě posílá tam kde slunce nesvítí 😝 snad jen jednou spapal s chutí můj výtvor a to silný hovězí vývar s hráškema těstovinami.

Prosím vás, malej má rád ve skleničkách Hipp ty těstoviny s rajsou a sýrem, nevíte někdo jak se dá udělat zdravá rajčatová omáčka pro orční děcko - takže aby byla sladká (pro dítě chutná?). Díky