Ako to je so stravou po prvom roku?

sylvie
1. apr 2007

Ahojte kocky,
chcem sa vas opytat ako ste pokracovali so stravou po 1.roku, co vsetko ste zacali pridavat, co ste davali na ranajky, desiatu, obed, veceru.. cokolvek co vas s touto temou napadne mi mozte napisat. Vopred velmi pekne dakujem..

jakoubka
2. júl 2009

tak to by mě malej nejedl,ale já joooooooo 😅 Niva ještě pro ně není 😉
Jsem přemýšlela o těch domácích Brumíkách,no ale já a pečení to je konečnááááá 😒 Ještě jsem nenarazila na trobu,která by dobře pekla 😀
Nebo domácí pribiňák 😅

sisstin
2. júl 2009

jakoubka: no taky jsem to myslela pro nás 😉

ten pribinák domácí bych chtěla zkusit, na tom nic není 😉

nadik
2. júl 2009

Ahoh sis: tak už jsi se taky pustila do vaření? Mám pocit,že jsem někde četla že dáváš hlavně skleničky, tak kuchtění zdar. Já to stále střídám, nesnáším totiž nakupování a tak občas není z čeho vařit 😀

sisstin
2. júl 2009

nadik: no moc jsem se do něj nepustila..ale hlavně kromě polivek nic domácího nejí 😉 hned šavluje 😉

ygreen
2. júl 2009

co je jesličková polévka?

sisstin
2. júl 2009

ygreen: odkaz od jakoubky 1-2stránky dozadu, polívka s mrkví, kmínem, vejcem a krupicí 🙂

jakoubka
2. júl 2009

ygreen-na str 84 ,jsem dávala odkaz 😉

ygreen
2. júl 2009

ó děkuji 😵 on mi to stejně nebude jíst, ale zkusit to můžu 😉

sisstin
2. júl 2009

ygreen: koukám, že máte nastartováno stejným směrem jak my 😝 😅 😅 😅 mě děsí představy, že si do školky ponese skleničku 😅

petka80
2. júl 2009

siss - hele, když jí domácí polívky, tak to už je paráda, to máš vyřešený obědy........ To už se můžeš pomalu na skleničky vykašlat..... 😉
Jinak já už právě jesličkovou polívku spáchala, akorát jsem dala krupici půl na půl normální a pohankovou, tak doufám, že mi to bude madam jíst, až se vzbudí.... 😅

kijonkova.k
2. júl 2009

Já ji taky dělala na oběd,ale přidala jsem ještě petržel a byla bez vajíčka ,ale zato s kuřecím 😉 Bude mít i na večeři 😉

kijonkova.k
2. júl 2009

Jo,dneska byla malá dobrá.Večer jsem nechala na stole v sáčku koláč(malý,svatební) a ona ho ráno před snídaní objevila,vytáhla a jako,že jde teda jíst,tak jsem ji poslala,ať si jde sednout do křesla a já šla mezitím vysávat.Když jsem přišla,měla ho celý v sobě,ani drobky nenechala,jen byla celá upatlaná od marmelády 😉 Chleba už nechtěla a zapila to asi 60ml sunaru 😉

sisstin
2. júl 2009

petka: zas každej den polívku? 😕

kijonkova.k
2. júl 2009

siss,teoreticky by to šlo,pokud by ji měl občas i s masem,občas do ní rýži,těstoviny... 😉 😉

sisstin
2. júl 2009

kijonkova: normální maso nesní ani omylem 😒 docela mu vadí i ty kousky masa v Sunárku, v těch nových..ty skoro vůbec nejí... 😖 já nevim, už aby fakt jedl úplně normálně..ale to si asi teda počkám ještě 😝

petka80
2. júl 2009

siss - no já dávám polívku skoro každý den, hodně husté, no a jak píše kijo, s masem, rýží, těstovinami........ Vlastně to je většinou masíčko z vývaru, zelenina no a k tomu něco (nudle, rýže, jáhly, vajíčko....). Je to zdravé a dobře se to jí.

kijo - jsou to zlatíčka, viď 😵
A co nekojení? Povídej, přeháněj......!

kijonkova.k
2. júl 2009

Siss,aha,tak to jsem nevěděla.Já taky dávám polívky často.Hlavně zeleninové,s masem,vajíčkem,vločkama,kuskusem...malá je má ráda.

petko,no,včera mlíčko nedostala.Myslela jsem,že bude kravál,ale jen si tam si 5-10m něco "povídala",občas zakňourala a pak usnula.Sunar večer nechce vůbec,tak budu zkoušet ráno ke snídani.Třeba časem vypije více.Se divím,že nemám prso jako balon,ale i včera večer nebylo nalité,asi to podvědomí,že už nebude třeba...nevím.Zatím nic nebolí ani neleze z podprsenky.Když tak večer trošku odstříkám,kdybych ho měla nalité,ale vypadá to,že to bude v pohodě...jen ten divný pocit,že mi něco chybí... ☹

petka80
2. júl 2009

kijo - tak to jsou super zprávy, gratuluju a doufám, že už bude vše o.k.
Na snížení laktace se když tak doporučuje šalvějový nebo mátový čaj. Ale třeba to ani nebudeš potřebovat.
A ten Sunar nabízej. Kamarádka takhle taky přestala kojit, malá jí UM nechtěla, vypila ho asi až po dvou týdnech nabízení a teď UM doslova vyžaduje 2x denně. Tak třeba se to u vás taky zlomí.

kijonkova.k
2. júl 2009

petko,díky 😉 Sunar budu dávat a uvidím.Dneska vypila asi 60ml,což je pokrok.Večer jí to cpát nebudu.

sisstin
2. júl 2009

tak jáhly ještě nikdy neměl..ale docela mu chutnal skleničkovej kuskus a celozrnné těstoviny 😕

sisstin
2. júl 2009

tak jesličková polívka je LUXUSNÍ 😀 😀 😀 už jsem si vypláchla skleničku od oběda, pak to do ní naleju a před Tygrem ji jako rozdělám a ohřeju 😅

jakoubka
2. júl 2009

siss-no,tak supeeeeeeeer 😉

sisstin
2. júl 2009

jakoubka: no ještě nevim, jestli ji bude jíst, ale nám teda chutnala 😅

jakoubka
2. júl 2009

tož pak písni 😉

markytkaaa
2. júl 2009

siss: ty bláho to jsou vochcávačky 😀 😀 😀

sisstin
2. júl 2009

holky, za chvílu jdu na to..tak držte palce 😅

petka80
2. júl 2009

siss - ty nás teda napínáš 😀

kijonkova.k
2. júl 2009

siss,to,jsem teda zvědavá,jak to u vás dopadlo 😉 Snad malému zachutná 🙂

markytkaaa
2. júl 2009

Tak držíme pěsti teda 😀

zusma
2. júl 2009

Siss tak držím pěsti. Já teda malou tímhle "neopiju". Jak moc nejí ovoce,tak jsem jí ho zkoušela rozmix.a dat do skleničky po přesnidavce kterou má rada. A řev jen co to viděla na lžíci.