Ako to je so stravou po prvom roku?

sylvie
1. apr 2007

Ahojte kocky,
chcem sa vas opytat ako ste pokracovali so stravou po 1.roku, co vsetko ste zacali pridavat, co ste davali na ranajky, desiatu, obed, veceru.. cokolvek co vas s touto temou napadne mi mozte napisat. Vopred velmi pekne dakujem..

janka313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sherry28
6. mar 2010

tak mi kupujeme drůbeží šunku dušenou 😉

matja
6. mar 2010

rimmel, ďakujem za zaujímavý článok aj za nápady, ako sa dostať k šunke, ale malý nedostatok mäsa nemá, raňajky zje aj bez šunky, tak mu zatiaľ žiadnu dávať nebudem.

to neradila naša doktorka, že sa má čakať s bielkom 1 a pol roka. Ja som už raz robila polievku, kde bolo rozmiešané celé vajíčko a reakcia žiadna. Naša doktorka tvrdí, že pokiaľ malý nemal reakciu z jednej lyžičky nejakej potraviny, nebude ju mať ani vtedy, keď zje viac. Čiže si myslím, že to tak je aj s bielkom. Ja by som už v pohode dávala, ale nie moc často. Ináč, keď si pozrieš zloženie kadejakých sušienok alebo piškót (viem, že ich tvojmu malému nedávaš), tak zistíš, že aj tie obsahujú vajíčko, a to sú "vraj" vhodné pre deti od 6 mesiacov.

rimmel
6. mar 2010

dik matja, no tak ja uz teda budem davat...mam tolko receptov v plane s vajickom 🙂 napr karfiolove omelety sa ovela lahsie robia s vajickom ako bez 😀 a tiez som citala vcera clanok kde hovorili ake su vajicka dobre, kolko dobra obsahuju..samozrejme nebudem mu casto davat, iba mi to dost ulahci varenie, hlavne ak uz chceme aby papal vsetko (skoro) co my, a vajicko sa pri vareni pouziva dost casto.

napr taky tekvicovy privarok s vajickom mnam mnam 🙂

a hej, my tiez sunku vlastne moc nedavame, nikdy ma to ani nenapadne, rano stale papa kasu alebo chlebik s maslom alebo ovocie..tiez lubi pomazanku mrkvovu...ozaj nemas nejaky recept na pomazanky? ocenila by som 😉

jankapiknova
6. mar 2010

Šunku sme začali papat az teraz asi 2 tyzdne do zadu. Predtym som skusila ale vyplul a teraz stoji pri chladničke a kriči UNKU UNKU . A recepty na pomazanky by som aj ja niejake prijala,ak mate napište prosim. 😉 Dakujem 😵

manika77
6. mar 2010

Budapeštiansky krém
Potrebujeme: maslo, tvaroh, syr eidam , horčicu, cibuľu, soľ a chren
Postup: Do vymiešaného masla pridáme prelisovaný tvaroh, postrúhaný syr, na drobno pokrájanú cibuľu a postúharý chren. Dochutíme horčicou, soľou a vyšľaháme.

Nátierka drožďová s vajcom
Potrebujeme: maslo, droždie, cibuľu, soľ, vajcia
Postup: Na časti masla speníme pokrájanú cibuľu, pridáme droždie, ktoré popražíme do ružova a odstavíme. Vajcia uvarené na tvrdo postrúhame. Zvyšnú časť masla vymiešame, pridáme popražené droždie, postrúhané vajcia, osolíme a vyšľaháme. Natrieme na chlieb a zdobíme zeleninou.

Nátierka medová
Potrebujeme: maslo a med
Postup: Maslo vymiešame s medom

Nátierka mrkvová
Potrebujeme: maslo, mrkvu, soľ, cibuľu, mlieko
Postup: Do vymiešaného masla pridáme prevarené mlieko, na jemno pokrájanú cibuľu, čerstvú postrúhanú mrkvu, osolíme a dobre vymiešame.

Nátierka liptovská
Potrebujeme: maslo, tvaroh, papirka mletá, soľ, cibuľa, mlieko
Postup: Maslo vymiešame, pridáme prelisovaný tvaroh, na jemno pokrájanú cibuľu, červenú papriku, mlieko a dobre vyšľaháme do peny.

Nátierka lečová (zimná)
Potrebujeme: maslo, lečo – sterilizované, soľ
Postup: Maslo vymiešame so soľou, pridáme odkvapkané lečo a vyšľaháme do peny.

Nátierka pečeňová
Potrebujeme: maslo, olej, soľ, cibuľa, bravč.alebo kuracia pečeň
Postup: Na oleji speníme pokrájanú cibuľu, pridáme umytú a odblanenú pečeň a podusíme. Vychladnutú pečeň zomelieme, pridáme maslo, dochutíme soľou a vyšľaháme.

Nátierka sardinková
Potrebujeme: maslo, sardinky, soľ, cibuľa, citrón
Postup: Maslo vymiešame, pridáme sardinky, na jemno pokrájanú cibuľu, dochutíme citrónovou šťavou, osolíme podľa potreby a vyšľaháme do peny.

Nátierka z treščej pečene
Potrebujeme: maslo, treščia pečeň, soľ, cibuľa, citrón
Postup: Maslo vymiešame, pridáme treščiu pečeň, na jemno pokrájanú cibuľu, dochutíme citrónovou šťavou, osolíme podľa potreby a vyšľaháme do peny.

Nátierka syrová s cesnakom
Potrebujeme: maslo, syr tavený, soľ, cesnak, mlieko
Postup: Maslo vymiešame s taveným syrom, pridáme prelisovaný cesnak a mlieko. Dochutíme soľou a vymiešame.

Nátierka tvarohová s kápiou
Potrebujeme: maslo, tvaroh, kapia, soľ
Postup: Do vymiešaného masla pridáme prelisovaný tvaroh, kapiu, dochutíme soľou a vyšľaháme do peny.

Nátierka šunková
Potrebujeme: maslo, šunka, soľ, mlieko, horčica, cibuľa
Postup: Maslo vyšľaháme s mliekom, pridáme pomletú šunku, cibuľu a dochutíme horčicou a soľou. Všetko spolu vyšľaháme.

Nátierka tvarohová s mrkvou
Potrebujeme: maslo, tvaroh, mrkvu, soľ
Postup: Do vymiešaného masla pridáme prelisovaný tvaroh a postrúhanú mrkvu. Dochutíme soľou a vymiešame do peny.

Nátierka vajcová so syrom
Potrebujeme: maslo, vajcia, mlieko, horčica, cibuľa, soľ, syr tavený
Postup: Maslo vymiešame so syrom, pridáme na tvrdo uvarené postrúhané vajcia, pokrájanú cibuľu a mlieko. Dochutíme horčicou a soľou a vymiešame do peny.

Nátierka vajcová
Potrebujeme: maslo, vajcia, mlieko, horčicu, cibuľu, soľ
Postup: Maslo vymiešame, pridáme na tvrdo uvarené postrúhané vajcia, pokrájanú cibuľu a mlieko. Dochutíme horčicou a soľou, vymiešame.

Nátierka videnská
Potrebujeme: maslo, tvaroh, kapia, horčica, cibuľa, soľ
Postup: Maslo vymiešame, pridáme prelisovaný tvaroh, pokrájanú kapiu, cibuľu a dochutíme hročicou. Osolíme podľa chuti a vyšľaháme.

Nátierka džemová
Potrebujeme: maslo, džem
Postup: Maslo vymiešame s džemom do peny a natrieme na chlieb, sendvič alebo grahamový rohlík.

Nátierka drožďová
Potrebujeme: maslo, droždie, cibuľa, soľ, olej
Postup: Na oleji speníme cibuľu, pridáme droždie, popražíme. Necháme vychladnúť. Maslo vymiešame, pridáme vychladnuté opražené droždie, vyšľaháme do peny. Dochutíme soľou.

Nátierka z nivy
Potrebujeme: maslo, syr Niva, mlieko
Postup: Do vymiešaného masla pridáme prelisovaný syr, prevarené mlieko a spolu vyšľaháme.

Nátierka z kuracieho mäsa
Potrebujeme: maslo, olej, soľ, cibuľa, horčica, kurča
Postup: Kurča umyjeme, pokrájame a udusíme na oleji s cibuľou. Vychladnuté mäso vykostíme, pomelieme, pridáme maslo, horčicu a dobre vymiešame.

Nátierka zeleninová (letná)
Potrebujeme: maslo, vajcia, soľ, paprika zeleninová, rajčiny, cibuľa
Postup: Do vymiešaného masla pridáme na tvrdo uvarené a postrúhané vajcia, na jemno pokrájanú cibuľu, papriku a rajčiny. Podľa chuti osolíme a dobre vymiešame.

rimmel
6. mar 2010

jee dakujeme! 🙂

nisa21
7. mar 2010

perfektne receptiky, urcite niektore vyskusam

jankapiknova
7. mar 2010

dakujeme za receptiky, prva bude asi mrkvova čo vyskušam 😉

sherry28
7. mar 2010

manika77: také dělám domácí pomazánky a jsou shodné s tvými 😉 a ještě si nějaké opíši a rozšířím jídelníček 🙂 jinak jsem koukala, že jste o den mladší jak mi 😉 🙂

sherry28
7. mar 2010

a máme skoro shodné jméno 😉

manika77
7. mar 2010

😉 ja na vela receptov chodim aj na mimibazar
vcera sme prvy krat papali sardinkovu a mala uspech 😎
sherry 28...aha fakt ani som si nevsimla 😨 idem kuk tvoj album 😉

manika77
7. mar 2010

krasne deticky mas 🙂

sherry28
7. mar 2010

já už do tvého koukala 😉 taky pěkný kus chlapáka 😉 🙂

shaula
7. mar 2010

super, dík za receptíky, budeme zkoušet 😉

zoeno.1
8. mar 2010

ahojte,super receptiky na pomazanky 😉

chcem sa spytat,ake jedla varite ked nedavate masko? niektore ste tu pisali,ze masko uz len tak 3 krat do tyzdna,tak mi tu hodte prosim napady co dat v ostatne dni, ja viem len spenat a zemlovku 😀 😅 naposledy ked som jej robila zapecenu cestovinu,tak sa mi na nu vykaslala 😒

rimmel
8. mar 2010

zapekany karfiol, karfiolovo zemiakove placky-omelety, alebo zeleninova omeleta so zemiakom.

cestoviny s cukinou a tekvicou, posypane syrom. 🙂

zoeno.1
8. mar 2010

rimmel a ako robis tie omelety 😅

matja
8. mar 2010

zoe, ja keď nedávam mäsko, dávam strukoviny - červená šošovica, zelená fazuľka, hrach

zoeno.1
8. mar 2010

matja jaj som zabudla,ze strukoviny davam aj ja,ale viem ich len ako polievku,takze aj tak neviem co potom ako druhe....davam druhe cez obed a polievku na veceru...

matja
8. mar 2010

zoe, ja ich robím aj také hustejšie ako prívarok a ako prílohu dám zemiak

rimmel
8. mar 2010

zoeno.1. no ja som este vajicko nedavala tak som ich robila tak ze som :

uvarila karfiol, mrkvicku a hrasok, a zemiak. pretlacila vidlickou, dost na jemno, ale nemusi byt, pridala um a muku , vytvorila sa mi taka pevnejsia masa a potom som z nej take male 1cm placky opiekla na troske oleja na panvici. tiez som pridala stipku korenia ale nemusi byt. alebo mozes pridat aj petrzel.

ak uz papate vajicko tak postup je ten isty az na ten zemiak(kt.nepotrebujes lebo mas vajicko), vo vasom veku mozes dat aj sol, korenie, a teda to jedno vajicko nech to cele drzi pokromade 😉

maly sa za tym ide zadrhnut!

podavas zo zem.kasou napr. 😉

chalotka
8. mar 2010

Ahojky holky, Mohu Vás poprosit, jestli by jste sem nehodily nějaké omáčky k bramborům a rýži? A nemáte nějaký dobrý receptík s červenou čočkou? Díky moc.

matja
8. mar 2010

chalotka, niekto tu dal pred pár dňami link na stránku varime-detem.cz. Odvtedy čerpám nápady odtiaľ. Páči sa mi, že si tam do vyhľadávača môžem napísať suroviny, ktoré chcem použiť a nájde mi recepty, ktoré mi slúžia ako inšpirácia, lebo väčšinou si ich sama prispôsobím.

Omáčky robím tak, že šťavu, ktorá vznikne pri dusení mäsa alebo zeleniny, ochutím bylinkami, vegetou alebo bujónom bez glutamanu a zahustím jemne nastrúhaným zemiakom alebo kukuričným/zemiakovým škrobom, prípadne, ak sa to hodí, tak dám aj kyslú pochúťkovú smotanu alebo nastrúham syr.

recept na červenú šošovicu, ktorý idem robiť zajtra: http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/3585 a možno tam zamiešam do toho syr lučinu.

chalotka
8. mar 2010

Matja moc díky za info 🙂

jenny2009
9. mar 2010

matja velmi dobra a prehladna stranka, vdaka
🙂

petreva
10. mar 2010

Ahoj holky, moc vás všechny zdravím...mám jednu otázečku...jaký dortík jste dávaly dítkám k prvním narozeninám?? Nemát nějaký dobrý receptík??
MATJA, tak už máte "poslední" příkrm zařazený?? Myslím, že jsi psala, že ho dáš až budete mít jeden spánek přes den...
Děkuju

matja
10. mar 2010

ahoj petreva, áno, už máme zaradené všetky príkrmy, ale drobček spí stále dvakrát denne.
S tortou neporadím, ja som síce chcela urobiť pre malého piškótovo-jabĺčkovú, ale nakoniec som si pomyslela, že kvôli oslave mu nebudem ešte dávať cukor. Malý ešte stále neje ani len piškóty, ešte nejaký čas so sladkým počkáme. Budem sa to snažiť oddialiť, ako sa len dá.

rimmel
10. mar 2010
matova
10. mar 2010

petreva- ja som robila pre malého studenú tortu z baby sušienok Nestlé- medvedíci. V podstate tak ako sa robí jogurtová s piškótami. Do tortovej formy som prekladala vrstvu sušienok, vrstvu jogurtu, banány,zas trochu jogurtu, sušienky a takto až kým nebola forma plná. Ráno som len opatrne odobrala formu a boky som olepila dookola zas sušienkami medvedíkov- lepila som to jednoducho na na trochu jogurtu. Vrch som ozdobila kúpenými marcipánovými zvieratkami a do stredu sviečka 😵 (tie malý nejedol, ale mal z nich najväčšiu tadosť 😀 ).