Ako to je so stravou po prvom roku?

sylvie
1. apr 2007

Ahojte kocky,
chcem sa vas opytat ako ste pokracovali so stravou po 1.roku, co vsetko ste zacali pridavat, co ste davali na ranajky, desiatu, obed, veceru.. cokolvek co vas s touto temou napadne mi mozte napisat. Vopred velmi pekne dakujem..

sisstin
1. júl 2009

holky, ale vážila jsem ho doma, páč se mi nezdál..a od 18m zhubnul 40dkg, takže váží 9,5kg 😕

sisstin
1. júl 2009

jakoubka: hele, a není v ní vajíčko? Já ho tam vidim, ale v postupu napsaný není 😕

kijonkova.k
1. júl 2009

siss,to je divné.To bych asi raději řekla Mudře.Kdyby stál na váze,tak asi v poho,oni toho hodně vyběhají,ale když zhubnul...A vážila jsi ho dobře?

kijonkova.k
1. júl 2009

Vždyť tam je psané..rozšlehám vajíčko 😲 😀

sisstin
1. júl 2009

kijonkova: no já se nedivim, že zhubnul..páč jí o dost mín, než předtim 😉 odpolední svačinu už nemáme vůbec, obědy nedojídá..někdy nejí celej den nic 😕 silně začíná být jako já, když jsem byla malá 😅 já měla 10kg asi až ve 3letech 😅

sisstin
1. júl 2009

kijo: tak jsem asi slepá 😅 😅 😅 😅

jakoubka
1. júl 2009

siss-je 😉 Rozšmrdlám ho v hrnku a vliju do polévky a míchám 😉

Kubík měl v roce 10,5kg a teď má cca 12kg a to bude mít přesně za měsíc 2 roky,takže taky žádná sláva s tou váhou 😒

kijonkova.k
1. júl 2009

siss,já bych se asi raději poradila.Pokud máš dobrou Dr. a bude se tomu věnovat 😉

fakt to tam je o tom vajcu 😉 😀

kijonkova.k
1. júl 2009

malá měla v roce 10kg a teď ve 14m má 11kg 🙂

sisstin
1. júl 2009

kijonkova: já mám právě děsnou Dr, furt tu váhu řeší, ale šíleně trapně, prej mu mám dávat k jídlu tučný věci apod. 😅 😅 😅 😅 on je střízlík, dřív jedl fakt docela hodně, a stejně byl hubenej, a jak ted jí mín, tak to je ještě větší krize 😅

sisstin
1. júl 2009

Tygr měl na roce 8,4, v 18m 9,9...a ted má těch 9,5..ale ta váha může zkreslovat, páč se na ni vrtí 😕

jakoubka
1. júl 2009

siss-zkus k Dr zajít,ale myslím,když ty jsi takový drobek a bylas,tak bude po tobě 😉

Mě zas připadá ,že Kubík málo přibírá,na to že celkem solidně jí 😒

kijonkova.k
1. júl 2009

Hm,tak to nevím.Ale zase aby hubl...to asi není dobře.Aspoň odběry mu vzít,jestli mu něco nechybí.Tučné věci...to je blbost jak mraky,z toho by mu bylo leda zle 😝

sisstin
1. júl 2009

jakoubka: tý jo, Tygr dřív žral jak kyselina..snídaně 200jogurtu, oběd klidně 250, svačina 200, večere 250kaše..a stejně měl na roce 8,5kg 😉 si vem, že některý kluci jsou hubený až do smrti, a žerou jak polskej zájezd 😅

kijonkova.k
1. júl 2009

jakoubko,já myslím,že oni už nebudou tak příbírat,že v průměru ty 2 kila za rok je v pohodě,co jsem tak četla 😉

sisstin
1. júl 2009

kijo: tak 2kg za rok asi teda nedá 😅 😅 😅 😅

jakoubka
1. júl 2009

ha s tou váhou mě ani nemluv,na kojenecké váží o 500g míň,než když se vážíme spolu a pak se zvážím bez něho 😲
Jeho tátu bys taky přerazila soplem,tak bude taky asi po něm 😅

sisstin
1. júl 2009

jakoubka: ale když teda vidim ty jeho žebírka..ale MP byl taky chrt, a ted má 95kg 😝 😅 😅 javascript:addEmoticon('😅','vBody')

kijonkova.k
1. júl 2009

jakoubka,tak to je dobré s tím soplem..jsem poprskala obrazovku 😀 Já malou postavím na klas.váhu(digitální) a pna stojí a čeká...ženská,no 😉 😀

jakoubka
1. júl 2009

no,vidíš 🙂
Kubíkův táta je taky jak z Dachau 😀
Mě připadají nohy jeho ,jak hajzlovej pavouk a to do roku byl buřtík 🙂 ve 3 měsících měl skoro 7kg 🙂

jakoubka
1. júl 2009

kijo-jj,taky ho buď postavím nebo se vážím s ním .Ale teď nevím čemu věřit,jestli digitální nebo kojenecké 😕

kijonkova.k
1. júl 2009

No,je to divné,500g už je sakra rozdíl 😲

janinininka
1. júl 2009

tak kačí má ke snídani většinou jogurt, kaši málokdy už je jí nějak přejedená, ale zrovna dneska jí měla, chleba se sýrem, nebo máslíčkem a šunčičkou, a předevčírem mě překvapila snědla celej velkej krajíc. pak má oběd většinou snídáme tak na 8, pak na sváču taky jogurt, smetánek, přesnídávky- ty miluje 😵 , v pá si jdu pro víčka na ně, mají príjít do kuchynky a kupuju jablka a dělám poprvé přesnídávku 😲 , no a k večeři má hodně polívky, ty má ráda, chce i večer hodně teplý jídlo, někdy zase tu kašičku nebo chleba, pořád dokola..

včera snědla kousek broskve, jinak ovoce moc nee, kousek banánu občas, dneska jsem jí dávala jablko to nechce vůbec, merunky, nic, akorát okurky kousek sní, to je všechno..

my máme tak okolo 10 kg přes 10 no..papá hezky, není kulatá, ale hezky papá, mám radost, ale když vidím některý děti jak futrujou, tak to zase my nee 😝 a náš táta má skoro 100kg to teda neni pavouk, já mám půlku z něj, babička si dělá srandu, že mě jednou zalehne 😀

petka80
1. júl 2009

siss - já bych tu váhu asi neřešila, ona každá váha fakt váží jinak a taky záleží, jestli ho vážíš před nebo po jídle, vyčůranýho nebo ne a pod......... Nechci to podceňovat, ale myslím, že se zase rozjí, teď je navíc děsný vedro, tak třeba nemá chuť, nebo lezou zuby... a tak. Já jednu dobu váhu dost řešila, malá taky málo přibírala, ale už na to kašlu, bych se musela zbláznit, takhle velký děti už hlady neumřou.......

petka80
1. júl 2009

a bezva, že už jí domácí, to je super 😵

many
1. júl 2009

ahojky holky 🙂 tak u nás je už asi po buřině,taky to bylo i u vás 😉 teda takový rany si dlouho nepamatuju

many
1. júl 2009

jinak polívečky si vytisknu a ozkouším 😉 z toho bazárku 😉

ygreen
1. júl 2009

sisstin: my jsme úplně na skleničkách a jedině hipp, ale ty těstoviny v plastu do mikrovlnky nic moc, mají dost velké kusy a to mu dost vadí. Ty rigotiny napoli jsou suprový. A děti mají holt období žraní a nežraní. Tobiáš teď sní polovinu toho co dřív, lezou mu další zuby. Domácí jídlo a jiné než hipp skleničky mi nesní. Ani ty dobré nové polévky hami. (Jinak já to jídlo zase až tak neřeším, už v půl roce měl přes 9 kg 😉 a ve 12 m měl 12kg/82cm).
Ale Tob miluje mléčný výrobky, pije dost UM a sní celou 220 nebo 250g skleničku Hipp k obědu. Přesnídávky ovocný mi ted nechce, sní mi kus jablka, banán a lisuju mu ovoce a dávám mu ho pít s dobrou vodou - teď máme na zahrádce maliny, jostu, třešně a jahody.

Jo a Brumíka jsem mu nedávala, ale malej moc nemusí rohlík ani chleba, tak mu kupuju mléčný večky nebo vánočku, makovku, apod. Občas samotný, občas s máslíčkem. Ty mléčný večky (25% mlíka) se úplně rozpuštějí v puse )on si jinak každej kus vyndá rukou a požvejká).