Ako to je so stravou po prvom roku?

sylvie
1. apr 2007

Ahojte kocky,
chcem sa vas opytat ako ste pokracovali so stravou po 1.roku, co vsetko ste zacali pridavat, co ste davali na ranajky, desiatu, obed, veceru.. cokolvek co vas s touto temou napadne mi mozte napisat. Vopred velmi pekne dakujem..

mjanca
29. apr 2009

sis: to je fakt

kinsli
29. apr 2009

Mě jí fakt hodně a teď třeba dala jen 170g za 2 měsíce ☹

mjanca
29. apr 2009

sis: Lucka mela v roce 8,7 a 72 cm, ted bude mit podle mne 9,5 kg a porad 72 cm 😀

kinsli
29. apr 2009

sisstin: tak to je akt prcek, my máme 78 cm na roce 😀 😀 😀 a 8570g 😉

sisstin
29. apr 2009

kinsli: co mám vyčučený, tak ty silnější děti pak už příbírají málo..a ty hubendíry naopak po tom roce víc 😉 jako úplný mimino přibral třeba 50g za měsíc..a ted dává standartně těch 400 😉

mjanca
29. apr 2009

kinsli: tak ona to vybeha ne? 🙂

sisstin
29. apr 2009

kinsli: tak vy silnější teda fakt nejste 😅 😅 😅 tak to asi neplatí 😅

sisstin
29. apr 2009

mjanca: no to je právě docela hubendíra Kačenka 😉

mjanca
29. apr 2009

sis: ja reagovala na to, ze pribrala za 2 mesice jen 170 g, proto pisu, ze to vsechno vybeha, jako ze vsechno spali 🙂

kinsli
29. apr 2009

sisstin: No vidíš to tak to je super 😉 U nás ještě ten up nenastal, ale třeba jak ty píšeš o silnějších dětech, tak já tu zkušenost nemám, kamoškám stále přibývají cca 500g měsíc ... ale to bych zase taky nechtěla, ono každý extrém je v podstatě neštěstí. Jí bych byla spokojená kdyby jsme měla těch 10 - 10,5 kg to by bylo podle mého na naši výšku akurátní 😀 😀 😀

sisstin
29. apr 2009

mjanca: jo tak 😅 😅 😅 😅

kinsli
29. apr 2009

mjanca: taky jsem se toho trochu vyděsila když jsi psala, že to vyběhá 😀 😀 😀
než jsem to dočetla do konce 😀

mjanca
29. apr 2009

mne prijde, ze Lucka kolem toho 11 mesice zacala dohanet a ji proste porad, aspon mi to tak nekdy prijde, pak se nemam divit, ze to leze nahoru.
sis: ja reaguju se zpozdenim, kecam jeste jinde 🙂

mjanca
29. apr 2009

kinsli: ta nema co shazovat, je to drobinek 🙂

mjanca
29. apr 2009

kamosky holcina ma taky kolem 9ti kg a 77 cm, ale te uz bude 16 m 😉, taky nechape, ze nema vetsi vahu, protoze ta mala porad ji a opravdu velke mnozsti

sisstin
29. apr 2009

tak někdo takovej je..kolik je vyloženě hubených holek, který žerou, jak polskej zájezd..tichá závist 😅

mjanca
29. apr 2009

jo, taky zavidim 😉 , to muj pripad neni.

kinsli
29. apr 2009

Kačka běžně dá k svačině 350-400ml jogurtu
To vždycky mamča kouká a říká, to není dítě " to je prase " 😅 😀
Nebo když už pribináka tak jedině bobíka familly 😀 😀 😀 ( 225g )

sisstin
29. apr 2009

kinsli: ty voe..tak 400jogurtu je fakt nářez 😅 😅 😅 😅

Tygr ted měl jakýsi jogurt s musli a jahodama od Hippu, snědl to všechno..tak asi dobrý..ale ta cena 😝 😅

caira
29. apr 2009

cau kecalky, teda vas docitat 🙂

mala uz hadam chrape, jsem ji dala po o. do pelechu tak tam chvili brebentila, ale uz je klid, tak pujdu hodit sprchu a pak neco taky zdlabnu

Kinsli: ohledne piti mlicka: mala nikdy nebyla velky fanda mlicka, jedine, kdy si ho fakt s chuti da je v noci, vecer kdyz ji ho chci dat z hrnicku tak mi vypije maxos 60ml, protoze udrzet ji sedici na gauci je proste nemozny, vetsinou ji s manzou uvrtame mezi sebe na gauc a snazim se ji to nabizet, ale ona po peti locich vstava a leze po nas..takze sance zadna, nastesti v noci neco vypije..i kdyz malo 😅

Jinak u nas dneska byla opet kureci Korma, nasla jsem jeste jednu porci v mrazaku, puvodne tam byla schovana pro manzela, ale dostala ji mala 🙂

Ohledne vazeni: tak ja vubec nevim..myslim, ze meri kolem 74cm a vazi tak 8.5kg? ona mi na vaze neposedi dost dlouho aby ji to zvazilo 😀

kinsli
29. apr 2009

sisstin: Ani nevím že hipp dělá jogurty. Já jsem teď udělala po Kačku mega objednávku hamání tak asi aci pěkně prohnu 😀 Našla jsem paní co má v akci sunárky tak jsem jí vzala příkrmy + asi 11x balení frutapury 😅
To máš 44 přesnídávek 😀 😀 😀
No ono to přes léto spotřebujeme.

kinsli
29. apr 2009

caira: Tak jsme taky drobínci 😉

Jinak já se byla před chvílí dívat na Kačku, spinká na boku a ručičko objímá panenku, je to fakt sladký 😵 😵 😵

sisstin
29. apr 2009

kinsli: to maj asi jenom na netu..já beru běžně příkrmy za 2-3tis. najednou...ale fakt už mě to začíná sejřit 🙄 jako přesnídávky mi neva..ale ty obědy 🙄

caira
29. apr 2009

siss: ohledne toho "polskyho zajezdu" ja vpodstate cely zivot musim drzet dietu jinak jsem tlusta jako cune a moje kamoska ma 54 kg a cpat se muze jak zjednana..

si pamatuju, ze jsem ji jednou ( jeste za svobodnych let) byla navstivit vecer na kafco a ona se cpala jahodovyma knedlikama, dobouchala to a sla si jeste dolu k babicce pro babovku 🙂 podotykam, ze tak cca po devate vecer a tak nevinne se me ptala, jestli si dam taky..a ja veceri pred sestou a tak maximalne tmavy dalamanek a mrkev 😀 😀

JA bych si fakt namlatila za to jaky jsem byla v tehu prase a ze jsem tolik pribrala, porad ty moje muffiny a ted furt jeste zbyva 5kg ktery mi jde fakt fakt spatne, schodim treba tak ctvrt kila tydne 😖 a nekdy ani to ne...a to jsem fakt jak kralik, sama mrkev, salat, okurka a maximalne celozrny toast nebo tak..jinak zadne brambory, zadna ryza, zadne testoviny, jen bile maso a zelenina...ale ja bych klidne mohla chcipnout od hladu a nepujde to rychleji..prijde mi, ze priberu i po sklenici vody 😠

kinsli
29. apr 2009

Tedy holky, vy se ale trápíte ☹ to by na mě fakt nebylo 😅

sisstin: Za kolik kupuješ obědy??? Já teď sehnala 17,- za 200g a 20,- za 250,-
ale ty by pro vás nebyly, to už je fakt klasický oběd s kusy všeho 😉

kinsli
29. apr 2009

caira: Až budeme běhat za holkama tak něco shodíme 😀 😀 😀

sisstin
29. apr 2009

kinsli: já to beru z lékárny, tam maj naprosto všechno..a ceny nezkoumám..jinak Tygr jí nebo spíš jedl vcelku vše..max. když tam byly hodně tvrdý kusy..tak jsem to trošku mixla 😉 ale Hami spíš do toho 10m a Hipp od roka 😉

kinsli
29. apr 2009

Já nakoupila sunárky, za 14 dní si pro ně jedeme 😀 😀 😀

kinsli
29. apr 2009

taky jsem toho nabrala tak za 2000,- jen pro Kačku + spoustu dalších pro holky 😉

kinsli
29. apr 2009

ty jo Kačenka spinká už 2,5h, no to je pohodička 😀 😀 😀