Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký rýchly účinok má senovka 3 kusy 3 razy denne?

veriaca
29. aug 2014

Ahojte bojujuce s kojenim.Mam malo mlieka,skusam tyzden senovku ale nic moc nebadat.S cievkou nezvladame dieta ju neznesie v puse,myka sa,nedrzim ju nijako..poradte co robit.skusit.dik.v

lacamada
29. aug 2014

ahoj, senovka grécka (ja som mala od Swansona) by sa mala kombinovať s benediktom lekárskym (tiež Swanson). Ja som brala ráno 3+3 (z každého), na obed tiež 3+3 a to isté aj večer. Mne pomohla super ale iba do 7 meho týždňa. Potom som si musela pomáhať už liekom Costi. Pozri viac na mamile.sk. Ale ja by som ti poradila navštíviť laktačnú poradkyňu....

me_to_you
29. aug 2014

ahoj, ja som brala senovku grecku v kombinacii s benediktom lekarskym, 3x3, a laktacna poradkyna mi povedala, ze mozem aj 4x4 skusit (ja som tymi bylinkami smrdela na kilometer daleko 🙂 ), kazdopadne, mne sa produkcia pomaly zvysovala; resp par dni nic a potom to pomaly zacalo,hlavne bolo pravidelne prikladat a odsavat. V podstate to bola hlavna napln dna, bud som zapijala kapsule, alebo kojila alebo odsavala alebo uspavala 🙂 ale podarilo sa mi mlieko udrzat do 9teho mesiaca babatka.

xxxxxnnnnn
29. aug 2014

@veriaca skratka 3.3dennr čo prosím znamená?

lu17
29. aug 2014

Ahoj, ja som uzivala 3-3-3 senovka a benedikt myslim po jednej tabletke k tomu.🙂 Kup si cajik rasca, fenikel,aniz - dostat ho v roznych znackach ale najdes aj Popradsky caj za dobru cenu🙂
Hlavne treba maleho prikladat casto, tym sa rozbehne tvorba mlieka 😉 Pit vela tekutin, mozes aj Vineu 🙂

maminka142
30. aug 2014

@lacamada prosím Ťa ten costi je niečo ako Domperidon? Domperidon som vyčítala na mamile.sk 🙂 Prosím Ťa ten domperidon je len na lekarsky predpis, či?
Ja zatial užívam senovku grecku a mam malo mlieka stale :-/ Maly ma len 2 týždne ☹

veriiii
30. aug 2014

@veriaca ja som uzivala 610mg senovku a to 2 capsule tri krat denne a ucinok do 24 hodin..vtedy som odsavala a zrazu z 50 ml som odsala 120 ml...ale to mala asi 2-3 tyzdne mala..
ale popravde, vacsina bola predne mlieko..ale mala mi potom zareagovala hnackou ☹ na taku vysoku davku, treba zevraj postupne zvysovat☹

veriiii
30. aug 2014

a este,najhlavnejsia vec je -ci je babo spravne prilozene- nastavit nostek v urovni bradavky, a ako si ho priblizujete tak hlavku troksu vyssie, aby spodna pera pokruyvala vacisnu alebo cely dvorec..to je dolezite..a musite prikladat castejsie, ci si pyta babo alebo nie, kazdu hodinu-dve (ak si nepyta skor teda ) prilozit, spciartku ke dsu taketo pardnove, partyzdnove mozno kojit na rezim,lebi su aj spave aj v spanku prilozit, prejst bradavkou po pusinke a babo by malo otvorit ustocka..a ako viete,ze mate malo mlieka?
place po krmeni,alebo nepribera alebo si pyta casto?

lacamada
1. sep 2014

@maminka142 ahoj, babo moje maličké ☹ ...Áno, ten liek sa volá costi, kde je účinná látka domperignon... Ale ten sa doporučuje brať až keď vyskúšaš všetky možnosti.. Zo začiatku by som skúsila ten benedikt+senovku (skús to dávkovanie 3x3 ráno, na obed aj večer). Ak by to nezabralo skús sa poradiť s laktačnou... Ten liek je na predpis, nie je voľne predajný, ale doktori ho nechcú predpisovať. Dávkovanie je zo začiatku tiež 3x3 tabletky a je ich v balení 30ks, takže si zrátaj, že jedno ti vyjde na necelé 4 dni...a potrebuješ ich strašne veľa tých balení 😝 Ale nie som si istá..Drž sa a nevzdávaj to. Ja som zo začiatku kojila aj každú pol hodinu....aj v noci... 😝 😝 😝

Tu začni písať odpoveď...

Odošli