Avent - masť na bradavky. Máte s ňou skúsenosť?

zuzka82
4. okt 2007

ahoj maminky...
mam doma 4tyzdnove babenko a kojim...nakolko mal maly problem uchytit prsnik do pusy uz od zaciatku, kojim cez klobuciky...no neviem ci az tak silno taha, alebo co, ale bradavky mam uplne bolave, zcervenale a vcera som dokonca zahliadla aj kvapku krvi.. ☹ ☹ ☹
skusala som uz aj mast z DM, teraz skusam kalciovu, ale pocula som aj o masticke s Aventu...
mate s nou niektora skusenost??? ☹ ☹ ☹
dakujem...

iwca
8. okt 2007

Ahoj holky, já musím říct že mi bepanten moc nepomohl. Bradavky jsem měla odřené do krve a po použití bepantenu se mi nestačili do dalšího kojení zahojit. No musím říct, že jsem se dalšího kojení děsila. Porodní asistentka mi poradila naprosto jednoduchou věc-po kojení si bradavky potřít mateřským mlékem, že má léčivé účinky a opravdu to moc pomohlo!! Už po pár hodinách bylo vidět, že se bradavky hojí. 😉

mucino
8. okt 2007

Ahojte,ja som mala bradavky znicene az do krvy a hnisali mi prilis casto,myslela som ze mi bradavky odpadnu,a pomohla mi mast AVENT hned za 3 dni.Nedam na nu dopustit.A kalciovka mi vobec nepomohla. 🙂

tomik5
8. okt 2007

Je to strašná bolesť, aj ja som pri kojení skoro kričala od bolesti 😢 a ked malý vygrckol samú krv, tak mi to nebolo jedno. Skúšala som všetko, aventácka mastička mi moc nepomohla 😖 škoda, ružový zázrak od oriflamu mám tiež, ale nepoužívala som ho na bradavky. Pomohla mi kalciová mastička a nerobilo mi problém si ju pred kojením umyť. Hlavne, že zabrala a ja aj bábo si kojenie užívame 😀

jesenka
8. okt 2007

a este som zabudla na homeopaticku masticku CICADERMA, tiez bola dobra, a umyva sa

lennie7
9. okt 2007

ja som tiez mala tu masticku Avent a bola super, oproti kalciovej ovela viac zabrala.Aj ked je trochu drahsia ale urcite pomoze 🙂 😉

luciasik25
17. okt 2011

Ahoj Zuzi,

ja som používala masť od Aventu pri oboch detičkách a pomohla mi, je drahšia, ale mne sa to oplatilo. Stačí jej len trošku takže Ti vydrží dosť dlho a najlepšie na tom je že ju nemusíš omývať pred kojením 😎

danielle77
26. sep 2012

Tá mastička je super, vynikajúca je aj od MEDELY ... ponúkam na predaj tento balíček https://www.modrykonik.sk/bazar/potreby-pre-doj...

dvpetra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinocka
24. okt 2012

pouzivam 🙂 spokojnost, oplatilo sa investovat🙂 ale zmyvam ju pred kojenim aj tak pre istotu🙂

jamien
16. feb 2013

@bilushka a kde sa dá mastička od aventu kúpiť?? lekáreň, alebo aj bežne v obchode??

lencika
18. feb 2013

Ahoj ja som zacala pouzivat avent masticku uz v porodnici a bola som s nou spokojna, ale mala som velky problem ju zohnat, obehala som niekolko lekarni, ale v pohode aj v obchodoch, ale potom som presla na bepanthen a mozem povedat ze som nevidela rozdiel

ducci
22. feb 2013

ja som zacala avent masticku pouzivat hned, ako som zacala v porodnici malu prikladat, a pomohla mi velmi. len je dost draha. ale super funguje aj bepanthen, je lacnejsi a tiez sa nemusi pred kojenim umyvat 🙂