• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avent mušle. Používate ich? Sú praktické?

18. októbra 2016 
aj ja som uvažovala nad kupou týchto mušiel, ale zatial som ich nekupila počula som, že tie mušle sa nemaju použivat dlhšie ako 40 min. denne, lebo upchavaju mliecne zlazy a tiež že to nazbierane mliečko by sa nemalo davať dietatku
22. jan 2009 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dost stare prispevky. Pouziva niekto aktualne? Co sa tyka mlieka ktore sa zachyti, preco nedat babu? Ved aj na krabici je obrazok ako sa to vylieva do flias a zjavne sa to moze pouzit. Ja by som to pouzila na kvapky vigantol ktore sa davaju do mlieka najprv a potom babu. Nerozumiem ale preco su tam na 2ks tie vetrace a 2ks su bez vetracov?
18. okt o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@keena Ahojky, ja som to používala pri obidvoch deťoch - prvé 2-3 mesiace. Mlieko odtiaľ som ale bábätku nikdy nedala. Prišlo mi to také "nehygienické". Vždy som ho odtiaľ vylievala. A to som si tie Avent mušle pravidelne sterilizovala a pri každom kojení - pri vyliatí, umývala.

Mne to veľmi pomohlo. Používala som len tie s otvormi. Nikdy som nemala problém s boľavými bradavkami - mlieko mi postupne odtekalo a bradavky sa mi v tom o nič neotierali, takže ma neboleli.

Nosila som to samozrejme len na doma - vyzerala som v tom ako Xena bojovnica :wink:

Neskôr mi už aj na doma, aj na von stačili len tie vložky do podprsenky, neskôr už ani to.
18. okt o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
odporucam ich skorej na neskorsie obdobie..ked sa uz mliecko tak nepusta..len ako poistka..pretoze mne pretekali..a bola som stale "mokra"..
18. okt o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok