5týždňové bábätko zo dňa na deň prestalo jesť

marvin1234
19. jún 2018

Ahojte, prosim o radu a skusenosti, mam 5 tyzdnoveho synceka, ktory bol zo zaciatku kojeny cez klobuciky. Navstevujem aj laktacnu poradkynu, zhodnotila ze ma problem s jazykom a ze na cas to bude asi jedine riesenie. Fungovalo to skvele, maly tip top priberal, ale koli nasatenu vzduchu mal koliky tak som sa snazila kazde kojenie klobuciky najprv nepouzit a ak sa neprisal dala som mu ich. Asi pred tyzdnom sa zacal prisavat cez den, ale v pondelok ma.zacal odstrkovat a odmietat prsnik a klonucikom aj bez. Laktacna povedala ze mu strieka
Mlieko, ale nezlepsilo sa to ani po uprave polohy. Dnes prestal jest uplne, klobucik odmieta a na prsnik sa sice prisaje, ale netaha. Par krat som mu davala malicek na sanie aby sa upokojil, tiez po porade a laktacnou. Prosim o radu ci mate skusenost s tym, ze by babatko odmietalo uplne palat. Vyzera zdravy, zatial cika, ale dost vela hrcka.

ivanapetrasova
20. jún 2018

@marvin1234 úplne ťa chápem s tým prežívaním choroby. U mňa platí že aj keby bolo šieste dieťa a 47 choroba tak to prežívam ťažko 🙂 každá choroba dieťaťa je pre mamu ťažká ❤️ ale neboj zvládnete, každým dňom bude lepšie. Vodičku kľudne skús, lyžička vám kojenie isto nepokazí.

maminecka2
20. jún 2018

@marvin1234 Diskusiu som len prebehla, ale chcem Ti este poradit bylinku (teda v tobolkach) Moringu. Ja som sa tiez natrapila s kojenim, pri vsetkych troch detoch- aj ked postupne vzdy lepsie. Pri chalanoch som az Costi musela brat a pri najmladsej uz bola novinka Moringa a uplne super.
Inak kuriatko malinke musi byt z tej choroby cely hotovy, ale urcite sa este rozkojite, par dni vobec nevadi. Drzte sa.

marvin1234
autor
20. jún 2018

@maminecka2 dakujem skusim, ja som uz aj dufala ze buden moct po 4 tyzdnoch vysadit senovku a benedikt tak som zacala znizovat z 3x3 tbl na 3x2 a potom 3x1 ale uz vtedy zacali problemy takze rada vyskusam aj nieco dalsie.