Bábo používa jeden prsník skôr ako cumlík

dimitra
31. okt 2013

Ahojte mam 4 tyzdnove babo, ktorw dojcim a asi pred tyzdnom mi z jedneho prsnnika pije tak 5 min a potom ho pouziva ako keby cumlik, obcas potiahne a zase cumlik. Ked taha tak jej mlieko ide dost rychlo podla hltania, ale neviem ju prinutit dlhsie ako 5 min sat. Z druheho prsnika mi papa normalne, dokaze sat aj pol hodky v kuse. Nemali ste nejaka podobny problem?Ak ano ako ste to riesili?

lucia466
31. okt 2013

Dojcenie nie je len prijem materskeho mlieka, nie je to len strava. Dojcenie je vztah vazba medzi mamickou a babom. Dietatko moze dudlikovat prsia iba tak, lebo chce citit maminu. To co pises, ze sa ti zda ze chvilku hlta a potom zas nie, to je uplne normalne 🙂 vtedy sa pusti tok mlieka. Je uplne jedno ci dieta pije z jedneho ci z dvoch naraz. Odporucam ti precitat par clankov na stranke mamila.sk je to stranka o dojceni mas tam videa mas tam poradkyne a podla toho co pises tak gratulujem tvoje dojcenie je uspesne 🙂 neries to vobec kde je kolko na ktorom prsniku. Vravim ti to z vlastnej skusenosti, nakolko dojcim svojho syna 20 mesiacov a moj syn nikdy nevidel flasu s umelym mliekom ani dudel. Zaspava mi na prsnikoch, pije(to je to hltanie) hladka, tuli alebo len tak si ich dudka. Su to tie najkrajsie najintimnejsie chvile toto vsetko si uzivaj 🙂

milota164
31. okt 2013

netreba to velmi riesit, uzivaj si to . Prejde to a potom ti to bude chybat 🙂