Bepanthen na bradavky

dankolia
9. máj 2017

Maminky neviem si vybrat masticku na bradavky chcem taku co netreba zmyvat co pozeram na nete tak zienky pisu ze bepanthen je super ale to je mast na decky zadocek.🙂 Co vy nato?

katulka1992
9. máj 2017

ja som sa pýtala v lekárni na toto isté..povedali mi, že malej by sa nič nestalo len by jej nemuselo chutiť mlieko....

bosoriak
9. máj 2017

@dankolia na podrazdene bradavky je najlepsie materske mlieko a vysusit na vzduchu. Bepanten, Avent krem a este jeden krem z cisteho lanolinu sa nemusia umyvat pred kojenim. Ale zase prilisne preventivne pouzivanie masticiek moze viest k mykoze. Detom nevadi ta chut, ono to takmer ziadnu nema.

petruldo
9. máj 2017

jednoznačne avent krém, zabral mi aj na odolné kútiky

snehulienka82
9. máj 2017

@dankolia mne najviac pomohla masticka z DM, burst valzen salbe, alebo nejak sa tak vola, s ruzovym vrchnakom, isto to tam najdes, a je aj lacnejsi, nez bepanthen a lanolinove maste.

sijana
10. máj 2017

Ja som používala Multi-mam lanolín krém na bradavky. Po pôrode je najlepší, kým sa naplnia prsníky, tak babo hryze. Na 2-3 deň po porode sa naplnia prsníky, tak je to lepšie. Mne bepanten nehojil dohryzený prsník, ma bolel. Multi-mam mastička mi ho ukľudnila, keď trocha krvácala-trocha bolela bradavka, najlepšie sa zahojila. Môže sa stale ním natierať prsník, keď bolí, nevadí babatku, je prírodná. Len je drahšia okolo 17,-Eur. Viď príspevky z minulosti:
https://www.modrykonik.sk/forum/laktacna-poradna/multi-mam-lanolin-krem-na-bradavky-mate-skusenosti/

snehulienka82
22. máj 2017

@sijana mne takisto velmi pomohoé, mozem iba doporucit.

lilu7
18. okt 2017

Zmyvat si nemusis bepanthen care, je neparfumovany a hydratuje, pouzivala som ho aj ja na bradavky aj malemu na zadocek.

lubka3232
27. nov 2017

bepanthen je super na detsky zadok aj na bradavky 🙂 proste celkovo na podrazdenu pokozku a clovek aspon nemusi kupovat viac kremov