Biely povlak na jazyku po kojení

ria01
1. dec 2013

Biely povlak na jazyku po kojení,treba to nejak čistit?

zita19
1. dec 2013

@ria01 Zajdi do lekarne nech ti daju gencian. V lekarni ti aj povedia ako pouzivat. Mozno poradia aj nieco ine.

luba28
1. dec 2013

moja detska lekarka mi dala taky roztok,kde das 1ml do striekacky a pomalicky vpustis do pusy a behom hodiny ho nema,....robi sa to v lekarni,ale neviem ako sa to vola,....a este zoberiaes obycajnu plienku a namotas na svoj prst a vytieras pusu ,...

luba28
1. dec 2013

je to nutne cistit,lebo to potom boli a mele nechce jest,...

danim
1. dec 2013

@ria01 otazne je, ci je to len z mliecka, alebo ma dieta "zabu"- pediater ti to zisti a predpise fialovu vodicku, resp aj taka biela existuje. zaba= infekcia, biely povlak po kojeni po mliecku - nie je choroba predsa. a tot zakladny rozdiel- ako k tomu pristupovat. odporucam pediatra, ten dieta vysetri a poradi

linda20111
1. dec 2013

@ria01 ahoj, ak sa to da utriet s mokrou plienkou, tak to je iba mlieko. ale ak to ostava, potom na to treba "ruzovy med" je to taka sladka vodicka z lekarne, da sa kupit bez predpisu a babatku to mozes davat bud prstom, alebo na cumlik. ta fialova vodicka sa dava na afty, teda ked to ma inde ako na jazyku - na boku v ustach.

iwqa
1. dec 2013

@ria01 ja som malemu cistila ruzovym medikom, kupis to aj bez predpisu v lekarni a hned som si kupil take nastihane male stvroceky gazy, omotala som si okolo prstu namocila do toho mediku a vycistila 🙂

mamainprogress
1. dec 2013

Moze to byt kvasinka, plesen alebo len usadene mlieko. Moj maly mal v puse kvasinky, pomohli probiotika nasypat do pusy bez vod,prospesne bakterie vyjedia tie zle.

kveta
1. dec 2013

To chce lekara.

andynika
1. dec 2013

moj to maval stale pokym som ho iba kojila utierat namocenou plienkou ako pisu baby ale netreba to dret to sa casom strati

merry535
11. feb 2014

aka je cena tej fialovej vodicky v lekarni