Bolesti chrbta ešte pred a počas tehotenstva

terezka258
8. nov 2014

ahojte dievcata, chcem sa opytat, mali ste tu niektora problem s krizami alebo vyskocenou platnickou este pred tehotenstvom? ako ste to zvladali pocas tehotenstva, nezhorsili sa vam priznaky, dalo sa to zvladnut?

dakujem...

ja mam trochu strach, ze ako to zvladnem, ked bude brusko vacsie a tym aj napor na chrbticu vacsi :(

oladuna
8. nov 2014

@terezka258 ja mam take problemy ako opisujes uz od 15 rokov.pocas tehotenstva...nejakym zazrakom uplne ziadne bolesti ale hned po porode uplna hrôza, plakala som az od tych bolesti.neboli to krize ale v strede chrbta su okolo chrbtice svaly tak tie ma velmi boleli, az tak ze som asi 1/2 hodinu vstavala z postele.teraz maju deti 10 mesiacov a bolesti sa uplne pominuli.je to ale velmi individualne a to neznamena ze to budes mat aj ty ako som mala ja.treba ist k lekarovi a dat si predpisat proti bolesti a hlavne proti zapalu.zevraj tam bol zapal.tak asi hej ked uz to neboli...
S bruskom som nemala bolesti a to som cakala dvojicky 🙂

puchic
8. nov 2014

mne sa problemy iba zhorsili, hlavne ako maly rastie a treba sa s nim natahovat, pocas tehotenstva som veeela oddychovala no teraz mam z chrbtice neskutocne krce v nohach a stavce ma bolia aj na dotyk...velmi mi pomahalo ale cvicenie na fit lopte 🙂

jellinga
9. nov 2014

@terezka258 pokial mas alebo si mala vyskocenu platnicku a mas problemy s chrbticou, urcite si vybav sekciu a nenechaj sa nahovorit na prirodzeny porod. Znama rodila prirodzene a ma neskutocne problemy,je to samozrejme individualne, ale ja by som neriskovala... Viem, ze este je skoro a pytala si sa na nieco ine, len mi nedalo nereagovat... Prajem vela stastia a hlavne bezproblemove tehu. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre