Bolesti ľavého prsníka a dojčenie

wiki20
4. mar 2013

Máám problém ..strašne ma včera večer začal boliet lavý prsník .. do teraz som v pohode kojila a z ničoho nič ... malý sa nemože na lavý ani prisat bo plačem od bolesti.... aj na dotyk bolí .... ale ked odsávam mliečko ide... mala s tým niektorá probléééém???? prejde to saméé ???

ingrid16
4. mar 2013

a nemas aj horucku, nie je ti zle?

wiki20
autor
4. mar 2013

@ingrid16 niee ja som uplne v pohode

ingrid16
4. mar 2013

tak ja som to mala aj s horuckami. ale myslim, ze pomaha kapustny list. normalne si dat na prso cerstvy kapustny list. 🙂

krenkova
4. mar 2013

Ahoj, ja som raz mala upchatý mliekovod, tiež ma strašne bolel prsník, prechádzalo to až k bradavke. Tak som potom ručne z toho boľavého prsníka odstriekala mliečko a z jedného mliekovodu išlo také husté mlieko. Tak som poctivo najmä tam, kde to bolo upchaté odstriekavala a bolesť za pár dní prešla. Hlavne aby si nedostala zápal, to zistíš, aj ked bude mať mliečko takú slanšiu chuť. Tak nech sa ti to rýchlo uvoľní 😉

mishuu
5. mar 2013

rovnaký problém dnes riešim, bolí to jak šlak...laktačná mi poradila dojčiť a súčasne prsník stláčať najmä okolo stvrdnutého miesta, malo by sa to do 24-36hod. uvolniť a prestať bolieť... a teplé zábaly, teplá sprcha na prsník... 🙂