Brokolica v polievke. Môže vyvolať zvracanie?

zuzana12345
10. nov 2010

vcera som uvarila malemu polievocku zo zeleniny ako papal doteraz, pridala som tam este brokolicu(nebola mrazena ale cerstva) na obed(vcera) spapal 80ml, olovrat som mu dala mliecko(nutrilon Ha1)-asi 70ml, behom hodiny to vsetko vyvracal, tak spravil aj z vecerou, ranajkami, kupila som mu nutrilon Ra1 a zatial v pohode. moze byt brokolica tazka na zaludok?

murinka
10. nov 2010

teda ja si nemyslim ze to bolo z brokolice 😒

pink_lady
10. nov 2010

myslim si, ze keby to bolo ze mu nesadla na obed brokolica, vyvracal by len jedno jedlo, pokial to pretrvava, poradila by som sa s lekarom...antirefluxny nutrilon by som nedavala, pokial nema reflux...

akika722
10. nov 2010

ja by som tu brokolicu teraz nedavala a skusila tak cca o 2 tyždne znova.ked sa to bude opakovať je to z nej...možno mu nesadla 😒

renabr
10. nov 2010

Ja si tiež nemyslím, že by to bolo z brokolice...

lenka1smejka
10. nov 2010

ja si myslim,trak ako povedala akika722 skus dat neskor ale anti refluxne mlieko nedavaj.Moja mala tak vzdy vyvraca-gramko,cokoladovy jogurt,cokoladovu kasu-vsetko co je riedke a obsahuje cokoladu,takze sa tomu vyhybame

dara76
11. nov 2010

Mojej ked som dala brokolicu na obed, tak este vecer od nej odgrgovala, obcas aj trosku vygrcla a bola nepokojna. Skus ju na cas vysadit. Mne sa osvedcila viac mrazena - ta jej problemy nerobi.

juliakocka
11. nov 2010

...brokolicu nedavaj, my sme mali problemy s nafukovanim od prikrmov, takze mala ma dnes 9 mesiacov a nedavam ani brokolicu, ani karfiol, lebo je to tažke na travenie

mirka907
11. nov 2010

Pri brokolici aj karfiole nafukuju stonky. Takze tie treba odrezat a nemal by byt problem.Skus aj tak radsej chvilku pockat, potom zarad brokolicu ale bez tych stoniek a uvidis.