Časté dojčenie 1,5 mesačnej dcérky

elisse247
21. máj 2020

Ahojte baby,idem si k vám po názor. Moja malinka má 1,5 mesiaca,doteraz veľmi pekne papala pravidelne ako hodinky a v noci tiež dobre spinkala. No posledné dni si pýta už aj každú hodinu aj pol hodinu v noci tiež každú hodinu. Mliečka mám dosť môžem ju kojiť len mi príde akoby ju už dostatočne nezasýtilo. Môže sa to stať?
Volala som aj doktorke tá mi poradila dojčiť cez deň tak často ako to pôjde a pred spánkom jej dať umelé mliečko. Ale trochu sa toho obávam.
Ďakujem za všetky možné rady a postrehy.

smejko25
21. máj 2020

@elisse247 cosi daj pokoj si s umelym pokial nemusis 🙂 babätko je este malinke mozno proste len potrebuje citit mamku 🙂ako kojis vnoci ? Po leziacky ? 🙂

smejko25
21. máj 2020

@elisse247 inak ti poradim pridaj sa do tejto skupiny : je tam skvela latkacna poradkyna pomoze 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/8304/

jaja63
21. máj 2020

@elisse247 ahoj, ak malicka pribera dobre,tak by som umele urcite neskusala. Nasa dcerka ma 6mesiacov a tajeto obdobia s castym nocnym kojenim sme mali zatial dvakrat. Kludne to moze byt obdobie so zrychlenym rastom,alebo len zacina viac vnimat a potrebuje sa v noci upokojit.

ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduska0001
21. máj 2020

@elisse247 urcite um nedavaj....materske mlieko je najlepsie a najzdravsie...ako ti bude rast bude si pytat viac a viac ..je to normalne neboj.

katty2012
21. máj 2020

@elisse247 urcite skus laktacnu poradkynu, moze ist o zle prisavanie, sme to riesili opakovane asi 4x od narodenia do 6 mesiacov

elisse247
autor
21. máj 2020

@smejko25 v noci som sa teraz naučila kojiť po ležiačky a ďakujem 🙂

elisse247
autor
21. máj 2020

Ďakujem pekne za rady 🙂

smejko25
21. máj 2020

@elisse247 za malicko ❤️❤️ Ono to prejde aj moja bola taka ze dokazala hodinu vysiet na cicke a o polhodinu chcela zas 😁 ma skoro 7M a ked je teraz necelych 10min ta vela 😁

redbee
22. máj 2020

Jej vývoj je individuálny, má svoju vlastnú rýchlosť a určite to nerbí z roztopašnosti. Je to predsa maličký človiečik a asi to teraz keď má mesia a pol už cíti inak. Prispôsob sa zmenám. Nechoď do umelého mlieka pokiaľ máš svoje a pekne ti papá. Zmien bude ešte veľa. My sme to tiež tak mali.