Chcelo vaše dieťa mlieko z prsníka?

ponoskaa
19. máj 2018

Čaute mamičky, chcela by som sa vás opýtať či máte skúsenosť s tým, že vaše dieťa nechce mlieko z prsníka, moje nechce, akože kojím všetko v pohode len raz, dvakrát za deň nechce moje ale nutrilon a neviem prečo, neviete mi poradiť?

nikolkamar
19. máj 2018

Problém je to že dieťatko dostalo fľašu ... Typicky štrajk z fľaše ak má aj cumel ešte horšie ... Ďalší úplne zrušiť cumel najlepšie tiež a často prikladať

topasitta
19. máj 2018

Poznam pripad, ze vecer byval problem s kojenim, ale flasu s materskym odstriekanym dietatko vypilo. Mama ho mala totiz dost, tak umele neskusala. Bolo za tym zrejme to, ze bolo navecer velmi unavene, z flase to islo lahsie, kvoli srdcovej vade bolo dietatko menej okyslicovane.
Dufam, ze to nebude vas pripad, a ze to je len kratke obdobie, ktore rychlo prejde 😘

ivec16
19. máj 2018

z flase to ide lahsie...

ponoskaa
autor
19. máj 2018

Počula som, že môže aj zhorknúť mlieko no keď som ho ochutnala tak mi prišlo chuťovo také ako predtým takže neviem, možno len vymýšľa ale trápi ma prečo nechce to moje 😏

karajazviny
19. máj 2018

@ponoskaa mňa zase ,,trápi,, presný opak 😁 že dokedy bude chcieť len to moje 😊 za dva týždne budeme mať 2 a žiadne iné ani z fľašky sa u nás neujalo...😊 Neboj, bude dobre...pokiaľ máš mliečko, bábo bude vedieť čo je dobré 😍😊🍀

babi81
19. máj 2018

@ponoskaa moja do 3mesiacov ani pocut o prsniku, len z flase takze ked som chcela kojit som musela odsavat a dat jej do flasky, su aj flasky z ktorych to nejde lahko, tiez nechcela len hocijaku fasku...prvykrat som kojila uz mala vyse roka a potom skoro az do roka.skus odsat a dat to tvoje do flasky, ci potom vypije

dzukeles
20. máj 2018

Typicky strajk kvoli flaske. Odtial jej to tecie, ale z prsa musi roztahat... ak chces kojit a je to pre teba dolezite, zrus tu flasu. Obrat sa na poradkynu, ona ti poradi ako na to a ako podporit babo k pitiu z prsnika. Drzim palce