• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudnem kvôly dojčeniu. Čo mám robiť?

3. októbra 2012 
Ako je možne že všetky pri kojení papate hoci kedy a hoci čo a chudnete a ja tiež jem všeličo a keď mám čas a priberám a kojím už 7 mesiac :frowning2: :cry: :cry: :cry:
2. sep 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si myslim že každy organizmus je iny... a nieje to podla mna len o metabolizme. Niektore telo si praveže ked žena koji drži kila a ked prestane kojiť tak až potom schudne. Ine ženy zas chudnu vlasy padaju... Ja som ten prvy typ. Bola som pred tehu dosť chuda a teraz kojim a chudnem veeeelmi pomaličky. Ako brala by som schudnuť ešte zopar kil ale to je až druhorade, prvorade je teraz pre mna mliečko a spokojne bruško maleho drobčeka.
2. sep 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka neboj, nie si sama.....ja som praveze po porode malo jedla, opatrne, nech maleho prdiky netrapia a 10 nadbytocnych kil nie a nie dole.....ani deko :angry: cely prvy rok.....potom, aj cokoladky som zacala jest, kadeco a kila zmizli...to telo si robi co chce...kojim stale ale uz dalej nechudnem a bolo by z coho.
vies co myslim? ze vela robi stres, nejake trpenie ktore clovek ma popri materskych povinnostiach - niektory organizmus pochudne a hold niektory drzi zasoby tuku pre pripad vacsej krizy a nudze :sweat_smile:
a to som mala volakedy metabolizmus ako dostihovy kon :dizzy_face:
2. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula ja som an to podobne drzim si 3-4kg navyse ale uplne presne ako tyzden po porode. Ani fnnn dole, uplen jedno ci jem ci nejem. Ked nejem tak mam problem s mlieckom, jeho zrazu malo. kedze chcem tak rok kojit este s chudnutim radsej pockam.
12. sep 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamutka ahoj a predtym si aka bola?hned si chudla pri kojeni alebo neskorsie?
7. mar 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka ahoj, no vraj stihla som bola, ale prakticky to bolo: 177 cm a takych 69-70 kg. v tehu som nabrala 20 kg, ale vela robili opuchnute nohy a pod, inak mi moc nechutilo jest, ako pisem, telo si robi co chce....
a po porode som prisla o 10 kg - v podstate este v porodnici, ale tych dalsich 10 som nemohla nijako zhodit....ako som pisala, aj pri velmi skromnej strave, neskor, po prvom roku kojenia to zacalo ist dole, jem hlavne zeleniny, biele maso, cvicit v podstate nemozem este, kol klbom, ale mam naspat svoju povod.postavu, az som prekvapena, nuz ale po 2 rokoch cakaia :sweat_smile: aj prsia a brucho sa upravili naspat, a to som kojila vyse 2 roky. no ako pisem, u mna si telo zije vlastny zivot, nezavisle od mojej vole a skutkov :sunglasses:
ty si este moooc skoro po porode, nestresuj sa ak nechudnes, ja som dumala, kde je chyba, okolo mna same stihle matky, ale co zo seba odrezem? a teraz som rada, som naspat v praci a okolo mna buclate bezdetne mlade baby :grinning:
7. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamutka ok diky :slight_smile: ja by som uz chcela by stihla 3 mesiacepo porode :grinning: snad to pojdedole potom :slight_smile:
7. mar 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mozem cvicit na eliptickom trenazeri ked kojim?
21. mar 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer chcela som sa informovat alebo poradit ci mozem cudnut ked kojim alebo cvicit neviem co naseba oblieci dakujem za rady. :frowning2:
21. apr 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@serehezada Cvičiť môžeš, upraviť trochu stravu- neprejedať sa, nejesť sladkosti, málo tukov, viac ovocia a zeleniny. Teda normálne sa zdravo stravovať a pohyb v pohode. S cvičením nepreháňať, mliečko môže byť po cvičení trochu kyslejšie a dieťatko ho môže odmietať. Jednostranné diety sa neodporúčajú, chudnúť treba pomaly. Nech sa ti darí :wink:
22. apr 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ja dojčím 5 mesiacov a tiež nejako nechudnem...neprejedám sa,ale veru nejde to zatiaľ vôbec dole..tak neviem či sa mi to raz podarí zhodiť..
3. okt 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zas musím povedať, že mne vlasy nepadajú vôbec, mám husté ako pred pôrodom..
3. okt 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok