Čo mi pomôže na veľmi boľavé bradavky?

patik114
26. feb 2021

Ahojte neviete mi niektorá poradiť niečo na silno boľavé bradavky ?? Mala keď začne ťahať strašne bolia ...

bona69
26. feb 2021

@patik114 lanolin, kúpiš v lekárni alebo aj v DM , ja som mala multi-mam

miadi
26. feb 2021

Je dost mozne ze ju nemas dobre prisatu musis jej to vopchat viac do ust az tak ze ti dvorce skoro nebude vidno.

nelca0510
26. feb 2021

@patik114 mne vždy pomohol dexpanthenol baby od Dr. Maxa.. Natierala som, vetrvala som a keď som šla spat, dala som si na ne bavlnenu plienku

pininka1
26. feb 2021

Aj ja som mala z dm krem ktory netreba davat dole pred kojenim a pouzovala som aj alpu celkovo na prsia proti zapalom

jankasamulko
26. feb 2021

Mne najlepšie pomáhala tá fialová vodička z lekárne, čo sa dávala deťom na vytieranie úst. Ale to je už aj osem rokov, neviem či sa ešte robieva, ani ako sa volá. Poradila mi to jedna zdravotná sestra a fakt prišla po nej úľava

barb06
26. feb 2021

mne sa osvedčii multi-mam náplaste (obklady)

kittyna5
26. feb 2021

Avent krém

jaskolka
26. feb 2021

@jankasamulko gencian, gencianova violet,a áno, stále sa dá dostať

andreatytler
27. feb 2021

@patik114 Kolko dni/tyzdnov kojis?
Ak to boli len ked sa prisaje, bude asi problem v tom prisati.
Ak to boli stale a si len kratko po porode, len vydrz a to prejde. Skus kremy ktore radia, podprsenku len ked ozaj skutocne treba ked ides von. Mamicky tiez radia potierat materskym mliekom.

denka259
27. feb 2021

Multimum compresses sú pecka!

zuzana111984
28. feb 2021

@patik114 mne laktačna poradila olivovy olej, netreba ho ani umývať pred kojením, mastičky mi nepomahali, ale mne sa to začalo hojiť, až správnou technikou, ktorú ma naučila. Dovtedy som ich mala az do krvi popraskane a každé kojenie som od bolesti plakala.
Skús si tú techniku naštudovať alebo zavolať laktačnú.

moniq123
1. mar 2021

Zo spodu prstom nadvihnúť bradavku a dať do pusy,to hneď v pôrodnici poradila sestra zdravotná,ak ma raz silno bolela až krvácala bradavka len som po kojeni potrela vlastným mlieckom a už ďalší deň nebol problém,držím prsty