Čo môžem jesť, keď som prechladnutá a kojím?

randrea
16. jan 2012

Ahojte, poradte mi, co mozem jest ked kojim a som prechladnuta? Citrusy asi nie?? A ako je to s bylinkovymi cajmi alebo homeopatikami?

tinki
16. jan 2012

@randrea homeopatiká samozrejme môžeš a daj ci kúru vitamínom C. kúp si ho veľa a veľa aj na deň. Neuškodí, ak ho máš viac, tak ho vymočíš. Len toto pomáha. Vitamín C. 😉 A veľa, veľa tekutín. Medovkový čaj, zelený čaj, čaj z čiernej bazy..

vodnarky
16. jan 2012

@randrea -vitamin D a C. Homeopathika tiez mozes a vela,vela pit..mozes aj nejake tie bylinkove cajiky..ale hlavne aspon 3litre denne vlaznej cistej vody..viem,ze ak clovek neje zvyknuty primat tolko tekutin denne,je to troska tazke sa donutit(aj pre mna bolo 😉 ),ale urcite to stoji za to,ked si na to clovek zvykne..ma to velke plusy a v buducnosti vdaka velkemu pozitiu tekutin denne sa chorobe dokonca mozes aj vyhnut..viem o com hovorim.. 😉 drzim palceky,nech si coskoro v pohode.. 🙂

randrea
autor
18. jan 2012

@vodnarky dakujem za radu,vcera som vypila 3 termosky caju a este aj jablkovu stavu riedenu s vlaznou vodou,dobre som sa vypotila a pospala si, manzel prisiel skor z roboty, tak sa to dalo🙂 a velmi mi to pomohlo,dnes mi je ovela lepsie