Čo na bolesť hlavy, ked dojčím?

evina313
24. jún 2008

Kočky co si možem dat od bolesti hlavy ked dojcim? dakujem

dadulka19
24. jún 2008

paralen môžeš 😉

asitka
24. jún 2008

mne pomáhalo veľa tekutín...a keď som vypila pohár coly...tak mi prešlo...aj v tehotenstve... 😉

gucz
24. jún 2008

ja som si v lekárni vypýtala a dali mi nejaký homeopatický a pomohol, nebo ani drahý, názov cephyl

evina313
autor
24. jún 2008

dakujem, cephyl som uživala v tehotenstve, teraz nemam poruke, tekutiny mne nezaberaju. skusim paralen 😉

slnyecko
24. jún 2008

Paralen mozes ale ibalgin je este lepsi lebo ibalginovy sirup dobre znasaju aj babetka,treba si dat po kojeni,to mi poradil jeden znamy lekar 😉

magda22
24. jún 2008

levandulovy caj

zuzana76
24. jún 2008

ja som si davala paralen

gucz
24. jún 2008

ozaj ešte jedna netabletková vec, studený mokrý uterák na čelo a krk, ja si ním obmotám celú hlavu, keď sa nedá vydržať 😎

alififi
24. jún 2008

taka ta *vietnamska* masticka

sirinka
24. jún 2008

ja ibalgin alebo nurofen, pri kojeni nesmies take, co obsahuje acylpirin

emfi
24. jún 2008

Ahojte. Ja si dávam tiež Ibalgin, ten mi zaberie vždy. Dávali nám ho od bolesti aj po pôrode v nemocnici. Tak snáď sa môže. Myslela som si, že je to dosť silné, ale hádam by nám to nedávali v nemocnici...

sirinka
24. jún 2008

emfi mozes, ja som sa pytala v lekarni

lenca13
24. jún 2008

Mozes dat ibalgin ja som si ho tiez davala

danuska24
24. jún 2008

www.nobel.sk
PARALEN - dojciace zeny mozu pripravok uzivat 1 den
NUROFEN ACTIVE - pri kratkodobom uzivani odporucanej davky nie je potrebne prerusit dojcenie
IBALGIN - pocas dojcenia uzivajte liek len na odporucanie lekara
EFFECT COMFORT - pri dojceni je mozne liek uzivat 1 den
PANADOL - --//--

sirinka
25. jún 2008

do mlieka prechadza priblizne 1% lieku, ktory matka uzila...takze ak sa nepredavkujeme, tak si myslim, ze je to ok...

ksb
25. jún 2008

ahojte, ja som sa pýtala pediatričky čo na bolesť hlavy a povedala , že v pohode možem ibalgin, len to nemám nejako moc prehánať, ale inak v pohode

evina313
autor
25. jún 2008

vdaka kočky, vcera ta bolest bola hrozna. dala som si paralen, ale to vobec nezabralo, silno som vracala tak už po 2,5 hodine som si dala ibalgin 200, hlavu som mala omotanu pokrou plienkou, neskor som si spanky natrela aj vietnamskou mastickou a nakoniec po 4 hodinach boja prestala boliet.
najhorsie je ked sa pri tejto bolesti musis starat aj o babatko. mam mesacneho syna a keby ma to chytilo doobeda ked som sama tak neviem ☹