Čo na zastavenie tvorby mlieka, keď som tehotná?

denuss
10. jan 2015

Dcerku som tento tyzden odstavila, no napriek tomu sa mi tvori este vela mliecka, boli to, robia sa mi hrce, musim masirovat a odsavat. Samozrejme sa snazim
co najmenej, aby sa co najmenej aj tvorilo. Ale neviete mi poradit nieco, cim si mozem pomoct aj v tehotenstve, na rychlejsie zastavenie tvorby? dakujem

mapa
10. jan 2015

@denuss pokracuj v dojceni a postupne znizuj jeho intenzitu. Ja som mala upne rovnaky rozdiel medzi detickami a starsiu som dojcila do 7. mesiaca tehotenstva s mladsim. Bolo to pohodlne a bezbolestne pre obe z nas, samozrejme aj maly sa narodil OK.

denuss
autor
10. jan 2015

@mapa to nie, mala som bolesti pri kazdom dojceni a mala to zvlada statocne, ku kojeniu sa uz nechcem vratit...postupne sme to skusali a ziaden uspech, mala to potom dohanala v noci...uz sa len chcem zbavit mlieka

eveenka
15. jan 2015

@denuss ahoj, ono sa bude postupne tvorit menej a menej toho mliecka skus salviovy pit a matovy caj, v lekarni homeopatiu rycinus 30CH je na zastavenie laktacie ak nepomoze vyhladaj laktacnu poradkynu

ohlala
15. jan 2015

@eveenka so salviou v tehotenstve treba myslim opatrne a s matou tiez.

mam132
15. jan 2015

Salviovy caj by tehotne nemali pit...

eveenka
15. jan 2015

@ohlala
@denuss
tak potom radsej kontaktovat laktacnu poradkynu ona poradi najlepsie a najbezpecnejsie 🙂

denuss
autor
16. jan 2015

@eveenka dakujem, nastastie uz mam pokoj asi pomoholi aj hormony..mlieka mam uz malinko, vlastne o nom ani neviem...

denuss
autor
16. jan 2015

@ohlala
@mam132 jasne na bylinky si davam pozor a chcela som sa vyhnut aj homeopatii a podarilo sa diky

martina833
16. jan 2015

mätový čaj